Пушка заряджена• Изменено 10 июня 2024

ТЦК не надав відповідь щодо заяви на відстрочку

Чоловік за рішенням суду сам виховує дитину з 2 - х років, зараз дитині 15. У другому офіційному шлюбі має 2 дітей і дитина дружини, на яку біологічний батько не платить аліменти. Має посвідчення, куди вписані всі 4 дітей. Вдруге подає заяву на відстрочку, вдруге повертають пакет документів назад, тобто не відмова , а повернення. Причина - біологічна мама старшої дитини повинна була приїхати особисто у ТЦК і написати заяву, що батько утримує дитину. Звісно, ніхто нічого писати не буде, дитина з матір´ю не спілкується з 2-х років. Порадьте адвоката для вирішення питання чи можливо на форумі є юристи , порадьте, що можна зробити.
Без QR коду• 10 июня 2024
Рішення суду - це місце проживання з батьком? Можна було б за ці роки і прав позбавити.
На жаль, порадити нема чого. Успіхів !

автор Пушка заряджена • 10 июня 2024
Ответ дляБез QR коду
На жаль, порадити нема чого. Успіхів !
Ні, у рішенні суду про розлучення просто вказано, щоб залишити дитину проживати з батьком.
НеКонец-Света• 10 июня 2024
olexandra_pushkarenko_advokat - это в инсте.
Она из Одессы, но есть консультации онлайн. Толковая тётка.
Сам пусть не идёт туда.
автор Пушка заряджена • 10 июня 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Сам пусть не идёт туда.
Ми за кордоном, виїжали ще коли не вимагали довідку про відстрочку, але плануємо повертатися.
НеКонец-Света• 10 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
Тем более, тогда через адвоката.
Непонятно• 10 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
Не шукайте собі пригод, все одно відстрочки тимчасові
Стопясят раз обсуждала• 10 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
Це і є місце визначення місця проживання. Для ТЦК може бути недостатньо
Стриптизерка• 10 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
Навіщо повертатися ?
автор Пушка заряджена • 10 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Навіщо повертатися ?
Дитина закінчила 9 клас, планує поступати в Україні. Інші діти також хочуть додому.

автор Пушка заряджена • 10 июня 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Чи можна із самою дитиною укласти договір про утримання через нотаріуса? Щоб не потрібна була заява від матері.
Стриптизерка• 10 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
Так дітям старшому буде 18 і не буде відстрочки у батька вже ( в любому випадку )
Повертатись у війну - дурня
Закони змінювати і правила їм легко і швидко, і вік понизять
Ви готові віддати синів на війну ?
Чи у вас тільки дівчата ?
Стриптизерка• 10 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
Тільки через опікунську раду
Без неї нотаріус не оформить
Подавати заяву. Чекати рішення
На то все місяця півтора
А ваш тато може від кордону додому не доїхати . Ви блок пости бачили ?
Мост_Устал• 10 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
В резолютивній частині чи в описовій?
В якому місті вам потрібен адвокат?
Психологічка• 10 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Повертатись у війну - дурня
Ви готові віддати синів на війну ?
Чи у вас тільки дівчата ?
автору мало головняка с доками мужа, она хочет потом еще голову сушить насчет доков детей.
да еще и неясно, что с девчатами будет. там же уравняли пол в законе про воен.подготовку.
Туся-748b• 10 июня 2024
https://t.me/pravonazahyst, спросите в этой группе, бесплатная юридическая консультация
Стриптизерка• 10 июня 2024
Ответ дляПсихологічка
І військова справа буде викладатись у всіх.Документ про вичитані години. Не ясно навіщо. То вже як підготовка буде ( і в дівчат ) Якісь дивні люди, врятувались, але їм сумно жити
Я Головна• 10 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
мало ли что они хотят .
вам мало приключений ??
серьезно ?
Психологічка• 10 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
кстати, а вы поняли, как оно работать будет - если часы вычитаны в школе, то в колледже или вузе еще какая-то доп. подготовка?
или эта программа рассчитана как единая для старшеклассников и студентов и поэтому не дублируется?
автор Пушка заряджена • 10 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Повертатись у війну - дурня
Ви готові віддати синів на війну ?
Чи у вас тільки дівчата ?
Всі дівчата

Стриптизерка• 10 июня 2024
Ответ дляПсихологічка
Думаю, що додатково ще після школи
автор Пушка заряджена • 10 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Тільки через опікунську раду
Без неї нотаріус не оформить
Подавати заяву. Чекати рішення
На то все місяця півтора
Дякую за пораду.
автор Пушка заряджена • 10 июня 2024
Ответ дляМост_Устал
В резолютивній частині чи в описовій?
В якому місті вам потрібен адвокат?
В резолютивній. Немає прив´язки до міста, підійде адвокат, який працює дистанційно.
автор Пушка заряджена • 10 июня 2024
Ответ дляЯ Головна
мало ли что они хотят .
вам мало приключений ??
серьезно ?
Ми також хочемо додому. Не лише діти. І є причини. Чоловік утримувати 4 дітей і член сім´ї загиблого. Я думаю, якщо людина має право на відстрочку, то можна оформити і жити в Україні.
-Ань-• 10 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
Ви давно в Україні не були. В вайбері і телеграмі купа відео, як викрадають людей, чоловіків б´ють, запихують в машину і увозять. Примушують підписати документи, що хоче на війну як доброволець.
18-19-річних насильно забирають на війну. Б´ють, поки все не підпише.
Багатьох людей ТЦКашники забили до смерті...
-Ань-• 10 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
Хоча б Конституцію України прочитайте і порівняйте: на що українці мають право і що відбувається в реальності.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
Я Головна• 10 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
ага,
про права расскажите тем, кому в тцк почки отбили
Блискавка• 10 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
А в какой вы сейсас стране?
автор Пушка заряджена • 10 июня 2024
Ответ дляБлискавка
А в какой вы сейсас стране?
Німеччина