An-be55• 10 июня 2024

Заморозки пюре на прикорм

Почався сезон полуниці, в селі багато домашньої. Прикорм нам починаии поки рано.
Цілою морозити вона потім не смачна.
Чи можна її переблендерити і заморозити порційно у формі для льоду? А потім розкласти по зіп пакетах. Щоб було може як соус до сирників чи вафель?
Порційно розморожувати зручніше
ДинамоКит• 10 июня 2024
Так. Можна так морозити. Я робила і окремо, і мікси ягід, і фрукти. Потім просто розморозити та давати. Чистим або в якості соусу.
Взагалі раджу запастися різними формами для заморожування. Це дуже зручно потім і для інших продуктів та для напівфабрикатів дитячих
автор An-be55 • 10 июня 2024
Ответ дляДинамоКит
Типу так?
ДинамоКит• 10 июня 2024
Ответ дляAn-be55
Типу так?
Так. Є ще малі формочки для цукерок, в них також можна. всілякі кубики-палочки.
Харчовий тріль• 10 июня 2024
Не боїтеся, що вся ця заморозка накриється? Кажуть, що світла зимою не буде по 10- 15 годин
Аноним_Русалка• 10 июня 2024
Я делала пюре в стерильных банках, как консервацию и хранила в холодильнике. Не только клубнику, много чего.
автор An-be55 • 10 июня 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Екофлоу є ще з 2022 року
Харчовий тріль• 10 июня 2024
Ответ дляAn-be55
Екофлоу є ще з 2022 року
Полного заряда хватит на 7.2 часа работы холодильника, но ника не 15
автор An-be55 • 10 июня 2024
Ответ дляХарчовий тріль
В 2022 не було світла 50 годин, і екофлоу вистачило на котел для опалення і на холодильник на цілих 22 години