Почався сезон полуниці, в селі багато домашньої. Прикорм нам починаии поки рано.
Цілою морозити вона потім не смачна.
Чи можна її переблендерити і заморозити порційно у формі для льоду? А потім розкласти по зіп пакетах. Щоб було може як соус до сирників чи вафель?
Порційно розморожувати зручніше
Цілою морозити вона потім не смачна.
Порційно розморожувати зручніше
ДинамоКит• 10 июня 2024
Так. Можна так морозити. Я робила і окремо, і мікси ягід, і фрукти. Потім просто розморозити та давати. Чистим або в якості соусу.
Взагалі раджу запастися різними формами для заморожування. Це дуже зручно потім і для інших продуктів та для напівфабрикатів дитячих
Ответ дляДинамоКит
Типу так?
ДинамоКит• 10 июня 2024
Ответ дляAn-be55
Типу так?
Так. Є ще малі формочки для цукерок, в них також можна. всілякі кубики-палочки.
Харчовий тріль• 10 июня 2024
Не боїтеся, що вся ця заморозка накриється? Кажуть, що світла зимою не буде по 10- 15 годин
Аноним_Русалка• 10 июня 2024
Я делала пюре в стерильных банках, как консервацию и хранила в холодильнике. Не только клубнику, много чего.
Харчовий тріль• 10 июня 2024
Ответ дляAn-be55
Екофлоу є ще з 2022 року
Полного заряда хватит на 7.2 часа работы холодильника, но ника не 15