Княгиня пітьми• 10 июня 2024

Подарунок на день народження від чоловіка

Чоловік на день народження подарував лише квіти, сказав - підемо на шопінг купиш що захочеш. Суму не озвучував. З дня ранодження пройшло вже більше місяці ось тільки питання підняв знов. Увесь цей час я думала щоб на тому шопінгу накупити, особливо нічого й не потрібно…
Озвучив бюджет 20 тис грн
Думала - думала
придумала, що хочу собі вишиванку.
ціни на вишиванки ручної роботи від 15000 і вище, я вирішила за 15 тис і замовити. Сказала чоловіку, але він дуже здивувався ціні… я тепер навіть й не знаю, щось я вже ту вишиванку й не хочу з такою реакцією…думаю може то і правда дофига?
Ви б купили собі вишиванку за 15 тис грн?
Чи купили машинну вишивку?
Результат:
вже голосів: 107
51 (47.66%) Купила б машинну вишивку
42 (39.25%) Тиць подивитись
14 (13.08%) Купила б дорогу ручну роботу
Моль Моллівна• 10 июня 2024
я бы купила то, что мне нравится и хочу. ну удивился человек, цен не знал, зачем из-за этого в позу вставать и обидки строить? берите то, что хотите, и прекращайте играть в страдалицу
Я така бойова• 10 июня 2024
Ну якщо у вас все інше є - купіть вишиванку. А якщо вам треба літній гардероб оновити, то це інше
Love_Love_Love_• 10 июня 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Вот іменно
Лапка• 10 июня 2024
Другой подарок выбрала бы . А если вишиванку то ручной работы только . Машинная совсем не вишиванка
Ща как дам• 10 июня 2024
Если есть возможность и желание -купила б
Перекус беру завжди• 10 июня 2024
Вишиванку точно б не купила
So_so• 10 июня 2024
Нет, не купила бы за 15 тыс, купила бы что-то более доступное по цене.
Но это только потому что у меня не верхней одежды за 15 тыс единица в принципе нет.
В Вашем случае купила бы что хочу, вышиванка и вышиванка, это подарок.
Играю у края• 10 июня 2024
Я б не купила , так как ее просто не ношу , в обычной жизни не понимаю а в творчестве нигде не участвую
автор Княгиня пітьми • 10 июня 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Це не обідкі. Я раптом подумала що може це і правді дофига 15 тис за вишиванку, ніякіх обідок
Пацан к успеху шел• 10 июня 2024
Да, у меня есть платье вышиванка намного дороже, хотела и купила, правда надевала 2 раза за 8 лет, но зато она у меня есть)
Моль Моллівна• 10 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
а до этого Вы ведь иначе считали, и такая цена казалась нормальной) у Вас есть четкий бюджет на покупку подарка, Вы в него вписались. если найдете вещь, которая прямо восторг, и надеть ее есть куда, то берите и не накручивайте себя
Продавчиня кіз• 10 июня 2024
За 15к машинну вишивку не купила би
Прилипало• 10 июня 2024
він напевно думав що ви на 20тис купите собі на 10 років вперед всього! і шмотки і косметику))
Бла бла бла• 10 июня 2024
Я сукню вишиванку купувала за 16 тис, в чоловіка теж очі на лоб полізли))) але він взагалі поганенько в цінах орієнтується
Купуйте те що вам хочеться
Свідок Перемоги• 10 июня 2024
не купила бы, она надевается раза 2-3 в год, мне и за 3 тыс подходит.
Бентливуман• 10 июня 2024
А чому не дав 20ку.
Пішли самі і купили б, що захотілося
автор Княгиня пітьми • 10 июня 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Ну не те щоб я рахувала що нормально. У мене немає прямо таких дорогих речей, я вдягають в середньому сегменті, не в люкс.
Хотілось щось прям ручна робота була, але воні дорогі. Але куди я буду її вдягати за такі кошти, особливо нікуди не ходжу…
Ось такє
Моль Моллівна• 10 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Ось такє
а куда бы Вы носили вышиванку за 700 грн?
Like-995b• 10 июня 2024
А зачем вам вышиванка? Куда носить будете?
автор Княгиня пітьми • 10 июня 2024
Ответ дляБентливуман
А чому не дав 20ку.
Пішли самі і купили б, що захотілося
Так дав, не в цьому питання
Федорино Горе• 10 июня 2024
Я на 15 к на сезон оденусь/обуюсь и детям подкуплю еще
Играю у края• 10 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Ось такє
Так зачем тогда ее покупать ? Чтобы , она у вас просто висела ? Никогда не понимала такие вещи , чтоб просто лежали
Показушница• 10 июня 2024
Купите белье Лежаби с вышивкой (не украинской, а просто).
ДеньгиНеСдаю• 10 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Ну, смотря кому. Мне дофига) А вам может и нет. И потом смотря какая, если реально шедевр может быть, а то тут иногда показывают, то даже с учетом что это ручная работа не стоит того.
Дайте подуться• 10 июня 2024
Ой, та чого ви. Мій он думає, що всі речі мають коштувати по 300 грн. Купіть собі ту вишиванку. А на здачу ще щось приємне. Ну і вистачить на посиденьки романтичні з чоловіком. У вишиванці)
Бентливуман• 10 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Так дав, не в цьому питання
У вас днюха, захотіли оригінальний орнамент, купили і нехай радує вас. А те все, як у нас, як у когось. Ви ж розумієте, що в кожного своя межа на суму для вишиванки
Ванна Тазиковна• 10 июня 2024
Конечно муж удивился, если вы одеваетесь в среднем сегменте, дорогую лучше сумку купить или обувь, зачем вышиванка, я купила себе и дочке по 100 у е и то дочка только сфоткалась на виньетку в 4 классе и все, я один раз одела.
сейчас вон муж Дайсон купил просто так сюрпризом, вот тут восторгов было особенно у дочки у нее эир тач, она с волосами носится, счастья было))
Кили и Манджаро• 10 июня 2024
Смотрите, вы же покупаете себе вещи без повода, а на др ну или вообще в качестве подарка, я выбираю что-то такое, чтобы не купила себе просто так текуще. Т е что-то не очень нужное, либо дороже привычного, что-то что порадует. Поэтому ваша вышиванка как раз отлично подходит
Наездница• 10 июня 2024
Я вишила собі вишиванку за 5 міс. Майстер мені пошила
Обійшлось 3000 грн з найкращого полотна
Намисто купила за 1500 грн
Ванна Тазиковна• 10 июня 2024
Ответ дляДайте подуться
Я вообще люблю дорогие вещи, но не могу понять просто дорогую вышиванку, чтоб с чем и куда ее носить,?