Княгиня пітьми• 10 июня 2024
Подарунок на день народження від чоловіка
Чоловік на день народження подарував лише квіти, сказав - підемо на шопінг купиш що захочеш. Суму не озвучував. З дня ранодження пройшло вже більше місяці ось тільки питання підняв знов. Увесь цей час я думала щоб на тому шопінгу накупити, особливо нічого й не потрібно…
Озвучив бюджет 20 тис грн
Думала - думала
придумала, що хочу собі вишиванку.
ціни на вишиванки ручної роботи від 15000 і вище, я вирішила за 15 тис і замовити. Сказала чоловіку, але він дуже здивувався ціні… я тепер навіть й не знаю, щось я вже ту вишиванку й не хочу з такою реакцією…думаю може то і правда дофига?
Ви б купили собі вишиванку за 15 тис грн?
Чи купили машинну вишивку?
Озвучив бюджет 20 тис грн
Думала - думала
придумала, що хочу собі вишиванку.
Чи купили машинну вишивку?
Результат:
вже голосів:
51 (47.66%)
Купила б машинну вишивку
42 (39.25%)
Тиць подивитись
14 (13.08%)
Купила б дорогу ручну роботу
Мошей ницца• 10 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Це не обідкі. Я раптом подумала що може це і правді дофига 15 тис за вишиванку, ніякіх обідок
За ручну роботу це нормально і навіть дешево.
Якщо хочеться, то чому ні? Парфуми дорогі купують і ні у кого питання не виникає, а нашо.
Хоча здивування ціні я розумію цілком. Бо якщо не розбиратися в темі та не вдаватися в деталі, то і справді «вишита сорочка, за шо такі гроші?». Це скоріше для поціновувачів.
БлинчикБезСметанки• 10 июня 2024
люблю практичный подход. никонда в жизни не куплю себе вышитое платье из серии ’ по случаю’, ’ а вдруг пригодится´ за 15000.
куда ее? раз в год на день вышиванки? куда и на какое мероприятие вы пойдете в день вышиванки?
я лично ( пишу только о себе), смотрела бы в сторону хорошей сумки, уходовой косметики, абонемента в спортзал или бассейн, обуви, аромата
и при этом ну точно не кцпила бы одни духи за 15. или одни босоножки за 10.
как- то все должно быть +/-.
Гола з конопель• 11 июня 2024
По-моему, вы собираетесь сделать дорогой подарок продавцу вышиванок. Сколько раз в год вы ее наденете? Да она надоест скорее, чем окупит хоть четверть цены выхода.
Лучше вышиванку скромнее, раз так хотите, и приличную вещь, которая будет понятна мужу.
Княгиня пітьми
• 11 июня 2024
Дуже вдячна всім за думки.
Це питання виникло так як виникло вагання. Якщо виникло вагання - значить потрібно дослухатись до себе і зрозуміти чи насправді ця річ потрібна.
Дякую всім, я зробила вибір.
Вишиванку замовлю або простішу або можливо сама якось вишью. А на подарунок обрала іншу річ.
Дякую всім, я зробила вибір.