Їжак в панчохах• 10 июня 2024
Це всі чоловіки такі?
Цікаво, чи чоловіки всі такі непорядні?
Декілька місяців тому розпочала працювати на підриємстві, де колектив чоловічий. Більшість чоловіків, що тут працюють пробують якось загравати. Один з колег взагалі працював в іншому цеху, а коли прийшла я то весь час сидів у нас, вже інші його підколювали через це. Звертався до мене: прекрасна пані та щось в такому форматі. Цікаво, що каблучку він не носив, а сьогодні коли черговий раз він підійшов поговорити, щось там казав про моє волосся, то я помітила в нього каблучку. В цей час підійшли інші хлопці, що тут працюють та почали обговорювати особисте життя іншої співробітниці, що звільнилась. Говорячи про те, що вона непорядна. Інший одружений постійно кліпає мені, ще інший постійно жартує, якщо я разом з ним працюю, то він каже іншим щоб його не чіпали. Ще один запрошував на рибалку. Я не можу зрозуміти, це більшість чоловіків такі? На попередніх роботах були якісь спокійніші, у нас були дружні стосунки, але спілкувались без всякого флірту просто як друзі чи колеги.
Їжак в панчохах
• 10 июня 2024
Ответ дляСтебель березы
Ой, типичный треп женатиков, не ведитесь
Та я не звертаю увагу. Просто думала, що одружені спокійніші.
Мочалкин блюз• 10 июня 2024
Развлекаются так.
Не думаю, что имеет значение женат или нет. Может больше от уровня культуры зависит. Я тоже не вижу гордости в том, что муж жене изменяет и не ценит ее.
БолеИменее• 10 июня 2024
Автор аж зарделась от своей популярности на новой работе🤣
Прямо нарасхват
Кто вообще всерьёз эту балаканину принимает? Только наивные дурочки.
Прямо нарасхват
Їжак в панчохах
• 10 июня 2024
Ответ дляБолеИменее
Прямо нарасхват
У мене є хлопець, навіть якби була вільна, то вони були б не цікаві мені.
Їжак в панчохах
• 10 июня 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Авторе, а в чому непорядність цих чоловіків?
В тому, що заграють та обговорюють постійно жінок.
Коренная киевлянка• 10 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
А що в цьому непорядного? Це заборонено? Ось вы тут теж їх обговорюєте
Невгамовна• 10 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Разведите на деньги,подставьте незаметно)
Їжак в панчохах
• 10 июня 2024
Ответ дляМальчун-задирун
А ваш тато теж непорядний?
А це до чого тут?
Бешене сарі• 10 июня 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Тоже не поняла. Обычное с юмором и легким флиртом общение, никаких домогательств или серьезных подкатов. У нас на работе так же примерно общаются и мужчины и женщины, все хорошие семьянины, никто в блядстве замечен не был.
Мальчун-задирун• 10 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
А це до чого тут?
В сенсі до чого? Ви ж питаєте, чи всі? Чи всі чужі, а ваше не таке?
Їжак в панчохах
• 10 июня 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Це якось не по чоловічому. Тим більше казати, що ця дівчина не порядна, що вона живе за рахунок чоловіків. Вона лише місяць пропрацювала.
Їжак в панчохах
• 10 июня 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Мій тато помер
Бешене сарі• 10 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
А це до чого тут?
Ну вы же про ВСЕХ мужчин спрашиваете, значит и он не исключение
Бешене сарі• 10 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
А вы лично ту девушку знаете?
Мальчун-задирун• 10 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Мій тато помер
Не важливо. Непорядні або всі або лише частина. Жіночок хтивих не менше до речі
Їжак в панчохах
• 10 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
А вы лично ту девушку знаете?
Знаю, але такі деталі не знаю.
жижифреймут• 10 июня 2024
Мужики, еще большие сплетники, чем женщины, это я точно знаю, работала в мужском коллективе, но все равно с ними проще и лучше, чем с женщинами работать.
Черпак_для_фантазий• 10 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Ні, чоловічий колектив- гірше баб. Просто ви не звертали уваги або такий колектив попався .
БолеИменее• 10 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
И что, что парень?
Вам это внимание приятно, вы просто кокетничаете, что нет.
Иначе темы бы не было. Зачем создавать тему о придурках, которых полно вокруг?
Вам, наверное, лет 20, и опыта особого нет.
Бешене сарі• 10 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Знаю, але такі деталі не знаю.
Ну а они может знают
Черпак_для_фантазий• 10 июня 2024
Ответ дляБолеИменее
Прямо нарасхват
Да, их надо жестко троллить)))
Їжак в панчохах
• 10 июня 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Вы ж пишете - усі
Так, мій батько зраджував маму. Навіть коли помирав, то лише спілкувався зі свлєю коханкою, а з нами не хотів, через що мені боляче до тепер((
Їжак в панчохах
• 10 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
Ну а они может знают
Та я б навіть якби знала, то не обговорювала це на роботі.
БолеИменее• 10 июня 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Да, их надо жестко троллить)))
Ну так это ж правда! Их реально надо троллить: словесно, свидания назначать и не приходить, сказать, что подружилась с его женой и т.д.
Они тогда потом скажут, что тоже непорядочная попалась🤣🤣🤣