Їжак в панчохах• 10 июня 2024

Це всі чоловіки такі?

Цікаво, чи чоловіки всі такі непорядні?
Декілька місяців тому розпочала працювати на підриємстві, де колектив чоловічий. Більшість чоловіків, що тут працюють пробують якось загравати. Один з колег взагалі працював в іншому цеху, а коли прийшла я то весь час сидів у нас, вже інші його підколювали через це. Звертався до мене: прекрасна пані та щось в такому форматі. Цікаво, що каблучку він не носив, а сьогодні коли черговий раз він підійшов поговорити, щось там казав про моє волосся, то я помітила в нього каблучку. В цей час підійшли інші хлопці, що тут працюють та почали обговорювати особисте життя іншої співробітниці, що звільнилась. Говорячи про те, що вона непорядна. Інший одружений постійно кліпає мені, ще інший постійно жартує, якщо я разом з ним працюю, то він каже іншим щоб його не чіпали. Ще один запрошував на рибалку. Я не можу зрозуміти, це більшість чоловіків такі? На попередніх роботах були якісь спокійніші, у нас були дружні стосунки, але спілкувались без всякого флірту просто як друзі чи колеги.
Бешене сарі• 10 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Та я б навіть якби знала, то не обговорювала це на роботі.
Ну смотрите, вы это обсуждаете здесь, и кто-то из коллектива может запросто вас узнать.

БолеИменее• 11 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
Тоже не поняла. Обычное с юмором и легким флиртом общение, никаких домогательств или серьезных подкатов. У нас на работе так же примерно общаются и мужчины и женщины, все хорошие семьянины, никто в блядстве замечен не был.
Аналогично.
Автор, похоже, из тех, кто любой взгляд в сторону воспринимает как удар под дых.
автор Їжак в панчохах • 11 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
Так, але це інше.
Бешене сарі• 11 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Так, але це інше.
В чем «інше»? Вы обвиняете этих мужчин в непорядочности, так же как они ту коллегу.
БолеИменее• 11 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Так, мій батько зраджував маму. Навіть коли помирав, то лише спілкувався зі свлєю коханкою, а з нами не хотів, через що мені боляче до тепер((
Как вы считаете, связано ли такое ваше отношение с тем, что вы наблюдали в семье своих родителей?
автор Їжак в панчохах • 11 июня 2024
Ответ дляБолеИменее
Я думаю, що так.
Місячне Сяйво• 11 июня 2024
Ответ дляСтебель березы
Ой, типичный треп женатиков, не ведитесь
Вони язиками мелять, а колега була непорядна
БолеИменее• 11 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Я думаю, що так.
Однозначно, связано.
Поэтому вы смотрите на других через свое искажение. Во всем видите подтверждение того, что все мужчины - изменщики.
А это не так.
У вас эта тема - жёсткий триггер.
Парню тоже мозг выносите необоснованно ревностью и контролем?
Миззери• 11 июня 2024
Просто флирт , до измены далеко не все из них дошли бы
А так хвост распушивают ходят

автор Їжак в панчохах • 11 июня 2024
Ответ дляБолеИменее
Однозначно, связано.
А это не так.
У вас эта тема - жёсткий триггер.
Ні, не виношу взагалі.
Попередній хлопець ще постійно спілкувався з жінками іншими, думаю, це теж вплинуло.
Мій не такий• 11 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Скільки вам років?
Бо такі наївні питання, ніби вас вчора з монастиря випустилм
автор Їжак в панчохах • 11 июня 2024
Ответ дляМій не такий
Скільки вам років?
Українська зірочка• 11 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Та я не звертаю увагу. Просто думала, що одружені спокійніші.
Так наоборот, женатым как и замужним нужна новая кровь без заморочек)
Мій не такий• 11 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Ким ви там працюєте? Ще десь навчаєтесь?
автор Їжак в панчохах • 11 июня 2024
Ответ дляМій не такий
Працюю на підприємстві та навчаюсь паралельно
Баба на горошині• 11 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Так, але це інше.
Це вам 23 роки, ви заміжня, але на роботі всі до вас нерівно дихають. А сусіду голос довподоби, як вітаєтесь?))))
Ви трохи підкумарили своїми фантазіями.
автор Їжак в панчохах • 11 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
Ви трохи підкумарили своїми фантазіями.
Ви з кимось плутаєте мене. Мені 20, працюю на підприємстві та паралельнл навчаюсь
Гомосноб• 11 июня 2024
Автор, це ж ваша не перша тема.
Для чого ви аналізуєте і переймаєтеся їх поведінкою. Або відповідайте жартома, або всерйоз відсікайте такі розмови і зосереджуйтеся на роботі. В більшості випадків це навіть не флірт з підтекстом на продовження, а просто любителі потріпатися. І тільки ви встановлюєте межі спілкування - як можна і як не можна з вами поводитися.
Поїхати з тобою на рибалку? Ще не купила спінінг, якщо колись куплю, то поїдемо.
Або: для вас я колега, а не прекрасна пані, дозвольте зосередитися на роботі.
Це так, приклади, як можна відповісти, можливо недолугі.
Я от більше року працювала дистанційно (в нас так можна), а тут вперше вийшла в офіс. Колега не знав, що я чую і охарактеризував мене співробітниці як ’прийшла старша жінка’, а мені всього 37. Подумки поржала з колеги, до речі, думала йому 30+, а судячи з усього таки 20+.
Баба на горошині• 11 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Мені здається не дуже плутаю))) Ну фантазуйте далі)))

Мій не такий• 11 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Якщо вже косите під наївну студентку, то треба йти до кінця
Переписуйте
автор Їжак в панчохах • 11 июня 2024
Ответ дляМій не такий
Переписуйте
Що переписувати? Де кошу?
Шлях до зірок• 11 июня 2024
Многие такие, как вы описали. Не во всех мужских коллективах. Но во многих. Части таких мужчин сама по себе эта женщина и не интересна и не нужна, но у них соревнования друг перед другом, кто первый заинтересует новенькую, у кого больше харизма, чей стиль флирта круче.
Пульт от линолеума• 11 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Значит вы поддерживаете эту болтовню
Бабулька• 11 июня 2024
Боюсь представить кем и где вы работаете, что такой коллектив.
автор Їжак в панчохах • 11 июня 2024
Ответ дляБабулька
Вже писала, що це підприємство.
Бабулька• 11 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Вже писала, що це підприємство.
Ну ясно, дешёвая рабочая сила, что с таких мужиков ожидать, неликвид
БолеИменее• 11 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Ні, не виношу взагалі.
Значит, вы молодец, сделали выводы.
Но тревога вас не отпускает, вот вы и пытаетесь её разместить вовне, обращая внимание на такие ситуации.
БолеИменее• 11 июня 2024
Ответ дляМиззери
А так хвост распушивают ходят
+100
Рожки-да-ножки• 11 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
Согласна.
Причем готова спорить, если Автор согласится поехать с этим товарищем на рыбалку, как он предлагает, у него ближе к ее дню начнется ’Ой, я что-то приболел, да и погода плохая, работы много’...