Обращеница• Изменено 11 июня 2024

Нахлинули почуття несправедливості

Як побороти відчуття злості та несправедливості, бо твій чоловік в окопів і не був вдома 11 міс, не бачив народження дитини, не був на виписку, не бачить перші півроку життя дитини? А в цей час чоловіки п´ють пиво та розказують що його туди не посилали, або в обличчя що я маю сама його замінити? Намагаюся бути адекватною, нікому не бажаю опинитися там, і вважаю що не всі мають служити, але мені боляче, бо не знаю чи він повернеться, поки інші живуть звичайне життя, поки мій син не знає батька.
Спілкуватися відеозвязком не має можливості. Буває по 12 днів тиші, бо на завданні. А потім говорити не хоче, бо втратив та поховав побратимів. Багато тексту, вибачте за сумбурність
Ворую вкусняшки• 11 июня 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Який жах.. Скільки неповаги до тих, хто пішов захищати.. Не вдячності, а неповаги.. (((
Можливо це рашкоботи тут пишуть, а чим далі, тим більше впевнююсь, що й ждунів чимало, на жаль, в нас є. Вигрібати ще довго це сміття доведеться.

Доктор Хаос• 11 июня 2024
Ответ дляЛісАпетная
Такі як в старому фільмі ’ власть міняється’ і перевдягатимуть шапки
Довольно правильная позиция, но неудобная властям, а от того и порицаемая
Викачую яйцями• 11 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
Для чого ви народжували дитину у війні? Мені не зрозуміти Вас.
Чим люди думають 🤦‍♀️
Ваш муж на фронте? Для чего он живёт? Есть и ходить в туалет, когда война?
Зараз на дієті• 11 июня 2024
Ответ дляФенте Фря
Так, велике відчуття несправедливості. Мій чоловік з першого дня на війні. А чому? Бо він просто відповів на телефон, коли подзвонили з воєнкомату і сказали прийти. Тоді було так. Йшли і самі. Кожен раз, як попадає додому, дивується як виросли діти. Без нього. Що тоді було сину 4 роки, що зараз майже 7. А ще кожен раз бачить праздне життя бомбояїв, які жаліються як важко, бо вони втомилися від війни, вдома, за 800 км від фронту.
А что они не имеют право устать от войны? Кто дал вам право или вашему мужу заставлять всех жить в условиях войны, еще и рисковать жизнью и здоровью на том фронте? Вас нужна перемога - вперед и с песней
Отстаньте от других раз и навсегда
Все знаю від і до• 11 июня 2024
Ответ дляWill_Be...
Таки, жаба, что кто-то мог, но не стал. Жалко Вас таких. Вы ж никогда не поймете мышление нормальных людей, не шкуродеров-эгоистов, а нормальных, которые думают не только о сегодняшнем дне.
Нормально это детей не только делать, а ещё и заботиться о них, но у вас, похоже, своя отдельная нормальность)
Простоваля• 11 июня 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ну може вам вони просто не дорогі , то й не вважаєте що це так собі.
А коли там людина, яку ти дуже любиш, то ти відчуваєш все дуже сильно. І так, чекати також не легко. Особливо коли навколо ’ непасилали’
Чого це не дорогі
Не вигадуйте
Я сама окупацію пережила. І втратила все там. І близьких. Але не пишу про це, як за героїчні вчинки. Хоча є про що написати за себе особисто.
люблю_тортики• 11 июня 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Факт есть факт. На бред не отвечаю. Но ваш точно не там.
Ворую вкусняшки• 11 июня 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Система в Украине - это сплошная несправедливость. У меня 3 заявления в полиции было написано (в разное время были противозаконные действия против членов моей семьи) и ни одно не рассмотрели. Только забрать заставляли. Еще до войны уехали из страны и ни капли не жалею, хоть было и тяжело все с нуля начать. А теперь мне кричат, что я что то должна? А что мне должна страна?
Виїхали то й сидіть тихенько, не умнічайте
Фенте Фря• 11 июня 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Отстаньте от других раз и навсегда
Ждуня? Чи з рашки? Безсовісна

Will_Be...• 11 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Откуда у вас силы на такие ответы? У меня реально нет сил. Просто знаю, что 70% примерно не заслуживают того, что на их защиту стали настоящие мужчины. Как муж говорит, подожди, скоро мы вообще во всем виноваты будем и нас будут ненавидеть. Вот только не скоро, это уже. Из-за действий ТЦК проекцией ненавидят всех военных. Из-за того, что хватило сил сделать выбор и идти воевать из ненавидят те, кто слаб и такой поступок сделать не могут. Третий год. Просто невыносимо. Просто нет сил.
В злости на вот этих вот черпаю силы))) А вообще, да - Вы правы - сидя в глубоком тылу, уже начали размышлять и про то, что у тех, кто воюет, был выбор, и зарплаты их считают, и учат, на каком языке говорить. Бесит! Хотя, это было предсказуемо - как только развеялся запах пороха, сразу запахло говоном. Пока боялись, что ’русский мир’ придет к ним - сидели молча, некоторые, даже, помогали, а теперь, пока фронт далеко - повылазили. Только ж они не думают, что если завтра ребят на фронте достанет это все, и они сложат оружие, фронт ооочень быстро придет в их дома.
Україна наше все• 11 июня 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
А почему нельзя умничать? или вас зависть душит? так подымайте свою жопу и выезжайте
ЛісАпетная• 11 июня 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Мне тоже иногда кажется, что наш народ гнилой не достоин защиты наших воинов.
Иногда почитаю здесь коменты в анонимных темах, есть желание, чтоб к некоторым кацапы зашли прям в дом
Я так само іноді думаю. Чи то багато ручні в попередню окупацію завезли і воно так розповзлося і отруїло все. Чи то й ми не така вже хороша нація(((
Шкода, що гинуть достойні люди, а коли все закінчиться , залишиться більше отої гнилі(
АяВсёЗнаю• 11 июня 2024
Ось мій рецепт, як не витрачати емоції і себе на ці думки про несправедливість. Відрощуєте товсту шкіру, бо вона вам і після перемоги пригодиться.
Відпрацьовуйте перемикання, щоб не відчувати оце все.
Не показуйте слабкість серед толпи - що ви хвилюєтесь, скучаєте, хочете справедливості. Звісно, ви можете отримати підтримку. Але вона потоне у тому лайні, яке на вас вивернуть ’самі умні’. Вас завжди захоче вкусити якась тупорила бабіща, яка своє оте з яйцями біля ноги тримає. Вона і після перемоги прийде вам сказати, що ваш там волонтерок трахав. Тому вам або дуууже товста шкіра потрібна або не підставлятися.
Спілкуйтеся із такими як ви. Це максимально вберігає нервну систему.
Фокусуйтеся на тому, що ви можете змінити чи покращити. На оці емоції себе не витрачайте, бо вони нас просто калічать.
Знайдіть свій спосіб знімати напругу. Йога чи прогулянки, що вам найкраще підходить. І якийсь швидкий спосіб, щоб перемкнутися, якщо помічаєте перші ознаки наближення оцього стану, коли не дай бог туди звалитися. Може вам присідання поможуть, може поїздка за кермом - будь що, що ваші думки перемкне силоміць.
Слідкуйте за фізичним здоров´ям. Вітаміни, магне-в6, коли ви не у формі, ви будете беззахисна. Знайдіть лікаря, який вам пропише препарати на випадок, коли ви не втекли від цієї чорної діри і туди звалилися. Мені допомагає Адаптол, він безрецептурний, але гострі піки мені знімає.
Споаведливості нема і не буде. Вдячність за жертву вашої родини буде точкова. Це треба прийняти і усвідомити. Ви не донесете нікому, хто вас намагається копнути, що це просто свинство. Ну такі вони, наші співгромадяни. Багато адекватних, треба їх тртматися, але оцих гучних і злобних свиней чути краще.

І йдіть. День за днем.
Так і дійдемо.
люблю_тортики• 11 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Автора тільки тригерить що інші п´ють пиво,до речі,може вони в критичний інфраструктурі працюють чи на оборону,а те що інші крадуть мільярди на цій війні і жирують з дітьми закордоном як інваліди то таке...
Так отож. Задолбали эти страдалицы поддерживающие зелю и его банду. Голосовали за этих преступников, а потом им чужие мужья что то должны, не бандиты у руля и не путин.
Викачую яйцями• 11 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
Вы пишите зачем рожала?
Так для чего ваш мужчина сейчас в условиях войны живёт, почему не на фронте, где его место?
Вы на меня стрелки не переводите. Вы за себя отвечайте и не пишите тогда, кто зачем и жля чего рожал.
ЛісАпетная• 11 июня 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Та ні( я також раніше думала що то рашкоботи. Але ж ’ ми вас не посилали’ в реальному житті то українці говорять.
Ворую вкусняшки• 11 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Може й так. Але автор ділиться наболілими емоціями. Просто якби ті чоловіки не коментували в такому руслі, що типу миіхнєпасилалі, то й реакції такої б у автора не було. Звичайно, в тилу без чоловіків теж тяжко.
Will_Be...• 11 июня 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Ну, если понятие ’забота’ у Вас ограничивается на накормить, одеть, выучить, вытереть попу - дело Ваше, а у нас понятие ’забота’ имеет более широкие горизонты, и забота о будущем детей, о том, что бы им не пришлось воевать, у нас имеет место быть.
люблю_тортики• 11 июня 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Автор поделилась своими эмоциями, переживаниями. Оборот ’ пить пиво’ подразумевает продолжение жизни в тылу своей привычной жизнью. Не обращая внимания на войну.
Но находятся такие как вы, чтоб ещё уколоть
Конечно, автор белая овечка. Ну да, ну да

из желе я• 11 июня 2024
Все вопросы к путьке и Зеленскому.Мы такие же заложники,как и все.
Зараз на дієті• 11 июня 2024
Ответ дляОбращеница
Так це був його вибір 24 лютого, але ніхто не знав що це затчгнеться і не буде вибору потім повернутися додому
Что значит на знали, что не будет выбора. Вы в каком государстве всю жизнь прожили? А я вам отвечу, я и многие мои знакомые прекрасно понимали ситуацию, и что потом выбора не будет, блин, да это предсказуемо как закат солнца, а теперь вы нас хотите насадить чувство вины из-за того, что оказались умнее вас
люблю_тортики• 11 июня 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Вы пишите зачем рожала?
Не пишите бред.
ЛісАпетная• 11 июня 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Я так розумію вашу сім´ю взагалі ніяк не торкнулося ні голодомори, ні репресії, ні розкуркулення. Чи ваші з тих, хто і радий був у господарів забирати ?
Хто пам´ятає історію своєї країни, сім´ї - ті так не говорять. Бо знають що буде
Викачую яйцями• 11 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
Не пишите бред.
Бред, когда ответить нечего
Сало не люблю• 11 июня 2024
Ответ дляЗабула що?
Идите к психологу
Сами не справитесь
А психолог мужа автора из окопа достанет и ей вернет? Что б тот психолог не сказал, ситуацию это не изменит
Забрала і не сказала• 11 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Да похеру що ви вважаєте.
Он в сусідній темі вже скількох поховали на харківському напрямку і ще поховають,поки хтось буде нажиратися на війні.
А хто нажирається зараз? Просто цікаво, без усякого запитую
Зараз на дієті• 11 июня 2024
Ответ длябибизяна
Всіх розумію, і тих, хто воює без відпочинку, і тих, хто не хоче йти, але як це заміни немає?? Багато пишуть що заміни немає, але ж є майже мільйон реальних військових, які вчились на це, отримували зарплатню і чекали підвищеної пенсії. Вони сидять в тилу, просто працюють і сильно не паряться, пʼють пиво з шашликами, то це нікого не дратує? А всі людолови тцк також нікого не дратують, що вони ловлять простих людей, а чомусь не йдуть замінити хлопців?
Ну она ж военчасть или тцк не пойдет в лицо им это говорить - там пошлют, если не побьют, в общем страшно. А вот обычных мужичков стыдить - на это смелости хватает
Ворую вкусняшки• 11 июня 2024
Ответ дляЛісАпетная
Так, має бути демобілізація. І нічого говорити про непідготовлених. Більшість наших там також були не підготовлені.. навіть 2-3 х тижнів на підготовку не було. 24 лютого взяли зброю і пішли. І вони як ніхто в цій країні мають право на відпочинок.
Мій чоловік навіть в армії не служив, автомат тільки в школі на заняттях з громадянської оборони тримав. На полігонах всьому навчили.
Ніколи не збрешу• 11 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Потому что ваш муж - мужчина.
А те яйценосцы у пивного ларька, которые ещё и женщин посылают воевать - чмошники. И они явно не на одном уровне с вашим мужем стоят.
Но, если сильно накрывает, то лучше к психологу, наверно
о, 19 штук рука-лицо под вашим постом- это ж женки тех яйценосцев налепили
ЛісАпетная• 11 июня 2024
Ответ дляСало не люблю
Особливо якщо психолог сам з таких ждунь . Ще більше закопає. Ще й за гроші автора