Рассказница• 11 июня 2024
Чим аерогриль відрізняється від мультипечі?
Рассказница
• 11 июня 2024
Ответ дляЗаставляличка
одно и то же
дякую
певно сам аерогриль дешевший через менш ’наворочений’ дизайн
мультипіч просто виглядає стильно - як я розумію
Не пью, не курю• 11 июня 2024
Ответ дляЗаставляличка
одно и то же
Ні
Аерогріль готує по принципу обдуву. А мультипіч пає різні режими приготування- гриль, пароварка, духовка і т.д.
Не пью, не курю• 11 июня 2024
Ответ дляРассказница
дякую
Через одну функцію. Мульти - багатофункціонал
ЗабежАЛОЧКА• 11 июня 2024
Не знаю как аэрогриль , но мультипечь гавно купила и она просто лежит готовлю фри только детям без масла , с грилем и хорошей духовкой не сравнить
Кондуктор троллейбуса• 11 июня 2024
Рассказница
• 11 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Ні
ааа
дякую за розяснення!
Рассказница
• 11 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
я зрозуміла. дуже дякую!
Криниця щастя• 11 июня 2024
Раньше аэрогриль - это была большая такая приблуда со стеклянным колпаком сверху, туда помещалась целая курица. Не покупала, тк нужно много места под нее. Смотрю на то, что сейчас, туда дай бог пару грудок влезет, какой в ней вообще смысл? Мне хватает духовки и скороварки.
Рассказница
• 11 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
у нас просто духовка компактна, настільна
думаю - чи треба мені мультипіч?
Рассказница
• 11 июня 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
1ше фото - аерогриль
2ге фото - мультипіч
Це мені в магазині побутової техніки так пояснили.
2ге фото - мультипіч
блін, взагалі тепер не те дщо я думала)))
Рассказница
• 11 июня 2024
Ответ дляКриниця щастя
ну типу без масла смажити - навдмінну від дузовки і пательні
чи то маркетинговий хід просто?
Криниця щастя• 11 июня 2024
Вот старый аэрогриль. Он хоть большой. Но по сути это духовка с конвекцией, имеет смысл, если ее нет.
Криниця щастя• 11 июня 2024
Ответ дляРассказница
чи то маркетинговий хід просто?
Это обычное запекание, как в духовке. Насыпьте на противень и жарьте)
Рассказница
• 11 июня 2024
Ответ дляКриниця щастя
поняла) таки треба розби ратися в мат часті, бо будуть розводити мене маркетинговими штуками)))))))))))
ЗабежАЛОЧКА• 11 июня 2024
Ответ дляРассказница
думаю - чи треба мені мультипіч?
Вот мой и это считается большой , все тоже самое можно приготовить в духовке или на гриле и в нормальном количестве он маленький и вкусовые качества приготовления уступают грилю и духовке , а если у вас еще и семья большая то тем более не имеет смысла . Посмотрите на размер корзины
Заставляличка• 11 июня 2024
Ответ дляРассказница
чи то маркетинговий хід просто?
Я постоянно без масла жарю, пользуюсь постоянно
Заставляличка• 11 июня 2024
Ответ дляРассказница
Вот я вчера куриное филе замариновала и за 18 минут готов ужин. Мне очень нравится. Но я не хозяйка, которая выготаваливает 150 разных замороченных блюд. Мне очень все упрощает
Рассказница
• 11 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
я зрозуміла. маркетинговий хід
ДЯКУЮ!
Khmelnichanka• 11 июня 2024
Ответ дляРассказница
чи то маркетинговий хід просто?
В мене аерогріль. Не нарадуюсь. Смак інший, ніж з духовки. Не кращий, просто інший. І готується все набагато швидше
ОноВамнадо• 11 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Ні
Не зустрічала таких, щоб ще й пароварка. В мене були і горенье, і філліпс, обидва по принципу аерогріля просто працюють.
ОноВамнадо• 11 июня 2024
Ответ дляРассказница
чи то маркетинговий хід просто?
Якщо у Вас гарна духовка з конвекцією і грилем, то різниця буде лише в часі приготування, але і порції менші.
Играю у края• 11 июня 2024
У аерогриля інфрачервоне нагрівання. У сучасних багатьох мультипічей та тому подібних приладах стоїть звичайний тен, як у духовці. І саме цим відрізняються ці прилади, а не зовнішім виглядом чи мультифункціональністю.
Не пью, не курю• 11 июня 2024
Ответ дляОноВамнадо
Те що ви не зустрічали ні про що не говорить