Сладко-соленая• 11 июня 2024

Інтимні іграшки

Ви користуєтесь разом з чоловіком? Чи коли самі? Чоловік знає, що вони у вас є? Як до цього ставиться?
Барвіночка• 11 июня 2024
користуємось під час сексу, чоловік знає вподобання та сам купує, іноді користуюсь сама, коли він далеко, йому про це кажу, він тільки посміхається))

Алекс.К• 11 июня 2024
Іграшки є, і доволі багато. Купую собі і дружині.

Використовуємо разом. Раніше було і дружина сама, коли мене не було дома, зараз такої потреби вже не має.
Перші іграшки з´явилися в нас у молодому віці (20років тому), то були дешеві, дубові, не ефективні, потім всі поступово замінили на нові.
НичеНипанимаю• 11 июня 2024
У меня нет мужчины. И интимных игрушек нет
Страхованная• 11 июня 2024
чоловіка немає. є коханці. іграшки також є. Використовую і сама і з деякими з партнерів.
Залізна пані• 11 июня 2024
Тільки плануємо купити. Не знаю що саме. Певно кліторальне шось
Веккy• 11 июня 2024
Есть один вибрик