Сладко-соленая• 11 июня 2024
Інтимні іграшки
Ви користуєтесь разом з чоловіком? Чи коли самі? Чоловік знає, що вони у вас є? Як до цього ставиться?
Барвіночка• 11 июня 2024
користуємось під час сексу, чоловік знає вподобання та сам купує, іноді користуюсь сама, коли він далеко, йому про це кажу, він тільки посміхається))
Іграшки є, і доволі багато. Купую собі і дружині.
Використовуємо разом. Раніше було і дружина сама, коли мене не було дома, зараз такої потреби вже не має.
Перші іграшки з´явилися в нас у молодому віці (20років тому), то були дешеві, дубові, не ефективні, потім всі поступово замінили на нові.
Страхованная• 11 июня 2024
чоловіка немає. є коханці. іграшки також є. Використовую і сама і з деякими з партнерів.