Дідова баба• Изменено 11 июня 2024
Зашел в сильпо под пиво взять рыбку, судак 750 грн!! что за цены??
А что вас шокировало в последнее время ?какая цена на какой продукт?
Залізний кіготь• 11 июня 2024
Ответ длявре_Динка
На бесарабці по 3500 корюшку нещодавно брали, на володимирському така саса ціна) то 550 шара)
Берите в Велмарте.
Залізний кіготь• 11 июня 2024
Ответ длявре_Динка
бесарабський та володимирський ринки
Неее,мы люди простые,мы по Сильпо,Ашанам,Велмартам тусим
Скіфська пектораль• 11 июня 2024
Ответ дляНаверняка
Ну вы же кило не съедите) Мне вполне хватает упаковки из АТБ за 63.90/90 г, даже на 2 раза, тк соленого много не съешь
Я, взагалі, про ціну пишу. Вам, вистачає, а мені -ні..І з АТБ, не така смачна, брала її.
Залізний кіготь• 11 июня 2024
Ответ длявре_Динка
а там не сильно дрібна? треба глянути
Ну разная бывает,но за 600-700 грн за кило меня устраивает,часто бывают в Велмарте он же Велика кишееня,акции на рыбу єту всякую,ну и в Новусе и Сильпо хорошая рыба.
Залізний кіготь• 11 июня 2024
Прикуси Язика• 11 июня 2024
Ответ дляНиф_ниф
А что за пиво?
У меня открыли этот магаз, не была еще. Думала там одно вино и крепкое алко
Беру holba
Ещё чай беру там - качественный, в супермаркетах одна ерунда.
Ниф_ниф• 11 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Беру holba
Спасибо, какой интересный магазин еще и чай там есть)
А я грешным делом решила там одно бухлишко 😁.
Зайду обязательно
Прикуси Язика• 11 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
В фермерів беру - 200 грам 70 гривень, натуральне масло
Де взяти фермерів під будинком ? )))
Взагалі купую вологодське - дуже якісне, але ціна також піднялася, а зп. на місці
Прикуси Язика• 11 июня 2024
Ответ дляНиф_ниф
Зайду обязательно
Там и сыры есть, и колбаса на закуски.
Вино хорошее и цены адекватные.
МаксХмара• 11 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Де взяти фермерів під будинком ? )))
Під будинком не знаю. Я їжджу 25 км. раз в тиждень - для мене важливо якісні продукти
Прикуси Язика• 11 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
Для мене також - купуємо максимально домашнє на базарі, але і там вже кіло яловичини 300грн. !
Добре, хоч фрукти вродили - можна наїстися )
МаксХмара• 11 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Телятину я беру тушою, так вигідніше для мене.
Прикуси Язика• 11 июня 2024
Можу ще пожалітися на вартість раків
Все життя, якось купували відрами, а тепер 1кг - 1500грн., аби наїстися треба 5000 відвалити …
Не можемо собі такі золоті раки вже дозволити
Прикуси Язика• 11 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
А морозильник, як підтримувати ?
Ми і курей домашніх морозили, і корову брали, а як тепер бути …. ?
МаксХмара• 11 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
А морозильник, як підтримувати ?
В нас відключення на дві години, максимум. Про всяк випадок є генератори. Але і морозилка тримає довго
Залізний кіготь• 11 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Можу ще пожалітися на вартість раків
В Сильпо и в Варусе такие по акции,мелкие но...