Вся в кредитах• 11 июня 2024

по слідам теми про антиперсперанти

Дівчат, ну це треш радити формальдегід, драй-драй або теймурову пасту.
Я про тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3551892
Все краще ботокс якщо прям турбує мокрість там. Ботокс менш шкідливий ніж оті поверхневі драйдраї, формальдегід і теймурова.
Можу брикнути• 11 июня 2024
Не у всіх є можливість колоти кожні 4 місяці ваш ботокс
ЛижТолько• 11 июня 2024
Чим краще? У вас є якісь результати наукових досліджень всих тих засобів у порівнянні з уколами ботоксу?
Виктория-1980• 11 июня 2024
У меня после лазерки, вообще проблема ушла, не знаю почему так, всю жизнь мучалась. Сейчас два в одном сухие и лысые)
автор Вся в кредитах • 11 июня 2024
Ответ дляЛижТолько
ботокс досліджено за останні 40 років вдоль і поперек. якщо правильні дози і інтервали, то не буде проблем
автор Вся в кредитах • 11 июня 2024
Ответ дляВиктория-1980
хм, а в мене після неї навпаки і бікіні мокре більш ніж коли брила. те і з підмишками - пітніти стала більше, хоч вже 7 років як закінчила процедри видалення волосся
Статус Ква• 11 июня 2024
я на днях читала в реддите, что парадоксально от дезодорантов (не антиперспирантов) многие меньше потеют.
Виктория-1980• 11 июня 2024
Ответ дляВся в кредитах
Хз?) значит, мне повезло)
Анонім Перший• 11 июня 2024
Ответ дляВся в кредитах
Так само з драй драй. Робіть по інструкції і проблем не буде. Він не проникає в огранізм.
автор Вся в кредитах • 11 июня 2024
Ответ дляАнонім Перший
неправда
Статус Ква• 11 июня 2024
Ответ дляАнонім Перший
Откуда алюминий тогда находят подмышками в груди?
Статус Ква• 11 июня 2024
А ботокс блокирует саму реакцию нервы которые идут потовым железам? Или опять же блокирует протоки?
ЛижТолько• 11 июня 2024
Ответ дляВся в кредитах
Якщо б було все так безневинно, не було б стількі проблем після тих уколів. Зараз ви скажете, що не притримувались дозувань, чи інтервалів, може й так, але результат - нічим не краще. Тим більш, ви теж, даючи пораду не можете брати на себе відповідальність і гарантувати результат. То ваша порада така ж трешова як і інші
Анонім Перший• 11 июня 2024
Ответ дляСтатус Ква
Хто знаходить? І під пахвами чи таки в грудях? Є дослідження?
Статус Ква• 11 июня 2024
Насчет того что ботокс безвреден у меня сомнения, если он по лицу может мигрировать, то и по груди
Анонім Перший• 11 июня 2024
Ответ дляВся в кредитах
неправда
Правда
Статус Ква• 11 июня 2024
Ответ дляАнонім Перший
В молочных железах и жире груди его больше в зоне подмышек. Конечно есть. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17629949
ЛижТолько• 11 июня 2024
Ответ дляСтатус Ква
І де там? Ось заключення з однієї статті звідти, а саме з приводу гіпотези ризику раку від використання дезодорантів https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18829420/
The expert group´s conclusion coincides with those of the French, European and American health authorities. After analysis of the available literature on the subject, no scientific evidence to support the hypothesis was identified and no validated hypothesis appears likely to open the way to interesting avenues of research.
Переклад треба?
автор Вся в кредитах • 11 июня 2024
Ответ дляСтатус Ква
ботокс не мігрує. то ви з гіалуронкю путаєте
автор Вся в кредитах • 11 июня 2024
Ответ дляАнонім Перший
почитайте про ксенобіотики. алюміній - самий поширений
Анонім Перший• 11 июня 2024
Ответ дляВся в кредитах
Не самий поширений)
Статус Ква• 11 июня 2024
Ответ дляЛижТолько
Переклад треба?
Там прямо по ссылке которую я дала. Вы не утрудились по ней перейти?
’The aluminium content of breast tissue and breast tissue fat were in the range 4-437 nmol/g dry wt. and 3-192 nmol/g oil, respectively. The aluminium content of breast tissue in the outer regions (axilla and lateral) was significantly higher (P=0.033) than the inner regions (middle and medial) of the breast. Whether differences in the regional distribution of aluminium in the breast are related to the known higher incidence of tumours in the outer upper quadrant of the breast remains to be ascertained.’

Зачем вы меняете тему? Мы сейчас обсуждаем алюминий в груди и источник его происхождения. Про рак можем обсудить позже.
Статус Ква• 11 июня 2024
Ответ дляВся в кредитах
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23868503/ Мигрирует
автор Вся в кредитах • 11 июня 2024
Ответ дляСтатус Ква
ви косметолог? схоже ні. так, є поняття дифузіїт ботулотоксинів. саме тому робота диспортом і ботокс-алерган наприклад відрізняється. і для певних обличь дифузія напраки показана
Статус Ква• 11 июня 2024
Ответ дляВся в кредитах
я не косметолог. И меня ботокс для лиц не интересует сейчас. Речь о том, что там сказано прямо про миграцию ’physical spread of the molecule from the injection site, passive diffusion, and migration to distal sites via axonal or hematogenous transport. ’
автор Вся в кредитах • 11 июня 2024
Ответ дляСтатус Ква
послухайте, я сама маю наукові статті. і багато хто що писати може.