Рассказница• 11 июня 2024
Куда поступают ваши девочки после 11 кл?
На какие специальности? Дочка не может определится, может что-то интересное кто-то напишет
Лика-прилипка• 11 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Хоче на прикладну математику. Будемо сподіватися, що нмт нормально напише.
На прикладную поступит с любыми баллами, там проблема не в поступлении, а в учебе.
Викачую яйцями• 11 июня 2024
Ответ дляМушля з Криму
Так :)) теж вони думали що якщо 197 то все :)) бюджет
От все одно погано віриться, там великі набори на всі спеціальності і при середньому балі десь близько 165 минулого року пролетіти на фіот із 197 якось неможливо. Ви знаєте подробиці? Можна на сайті глянути?
наКоблучках• 11 июня 2024
Ответ дляСало не люблю
Кто-то решает это годом работы🤷🏻♀️ но это чаще практика не наша. Не знаю, реально ли помогает. А куда она хочет? Вот хочет, а не: нет, дорогая, это денег не принесет, тут ты себя загубишь, это тебе не подходит? Вот у нее спросите и решите. Хотя, редко кто в 11кл знает, куда он хочет.
Зараз класно. Здаєш нмт і можеш йооо для всиупу лише чепез пару років використати.
наКоблучках• 11 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
Ух ты )) никого лично не знаю с балом 198. Хотя сын закончил 11 класс.
Подивимося, скільки буде 200 бальників з 4х предметів цьрго року. Таких багато.
наКоблучках• 11 июня 2024
Ответ дляМушля з Криму
Дуже багато
У пільговиків свій окремий конкурс, вони іншим не заважають.
наКоблучках• 11 июня 2024
Ответ дляМушля з Криму
В мене племінник в минулого року з 197 пролетів на бюджет в кпі на фівт через льготників. Тому пішов на бюджет на прикладну математику
І от переводиться буде на фівт на бюджет
Як, якщо у пільговиків окремі місця?
Сало не люблю• 11 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Что такое нмт?)
Ну да, но минус, что за год-два знания забудутся и придется заново наверстывать перед вступительными. Или вступление по результатам тех ‘экзаменов’ выпускных будут, без вступительных?
наКоблучках• 11 июня 2024
Ответ дляСало не люблю
Что такое нмт?)
Нмт це і є вступні іспити.
Так, здажш після школи, а потім ці ж результати подаєш на вступ.
Сало не люблю• 11 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Нмт це і є вступні іспити.
А, спс, ну да, тогда проще. Интересно услышать мнение тех, кто год поработал, понял ли за год..
наКоблучках• 12 июня 2024
Ответ дляСало не люблю
У мене сусідська дитина так зробила. Працювала баристою, вступила на щось математичне :) інша дитина рік провчилася закордоном на біофізиці, поверпулася в Україну і вступила в медунівер.
Фиктивная• 17 июня 2024
Ответ дляСмурфетта
В медуніверситет у Львові. Бал 196
Обрали бюджет чи все таки контракт з теперішніми умовами?
Фиктивная• 17 июня 2024
Ответ дляСмурфетта
Встигне і за кордон. Старший після Львова в Варшаві вчиться.
Підкажіть де саме ? Моя студентка лише 2 курс закінчила , то ж цікавлюсь на майбутнє
Смурфетта• 17 июня 2024
Ответ дляФиктивная
Бюджет
Смурфетта• 17 июня 2024
Ответ дляФиктивная
Варшавський медичний університет
Фиктивная• 17 июня 2024
А якщо дитина хоче бути хірургом , а направлять на проктолога чи терапевта ? Шкода мрії розумних дітей
Фиктивная• 17 июня 2024
Ответ дляСмурфетта
Варшавський медичний університет
Це інтернатура чи с початку ?
Зоряний Шлях• 16 июля 2024
Ответ дляМама Карло
Работают с 16 лет , на планирует сейчас учится
Зарабатывает уже достаточно
кем работает?
Зоряний Шлях• 16 июля 2024
Ответ дляМама Карло
Контент снимает , фотосессии для соц сетей, рилс . Ведет свой тик ток , и уже монетизацию в фейсбуке сделала по теме - мода , красота
Образование есть , она покупает постоянно курсы . Некоторые очень дорогие .
В среднем 35-40 тыс у нее есть в месяц
Сейчас хочет больше набираться опыта и курсы делать для новичков
В среднем 35-40 тыс у нее есть в месяц
звучит как троллинг какой-то
Сиреневенькая• 04 августа 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
звучит как троллинг какой-то
Чому? У мене подруги син також таким займається. І навчальні курси вже веде для новачків. 17 років йому. Коледж тягне заради мами. Ну як тягне: онлайн і за гроші все здає. Вчитись не збирається.
Ну як для мене, то такий заробіток - це все тимчасово.