Анонимарик• 11 июня 2024

Поправилась десь на 6-7 кг, а фігура реально стала як безрбразнасі бабська

Важу 71 кг , зріст 170 , це моя максимальна вага в житті
Реально поки наїдала, то ніби не бачила як це виглядає, а зараз наче очі хтось розкрив мені
Сподіваюсь, що швидко схудну , активно взялась за себе
Бо не можу вже на ці боки свої дивитись і ляшки , котрі труться одна об одну
Як же все таки гарно відчувати себе стрункою , підтягнутою і могти одягнути хоч коротке , хоч в облипку
Дівчата , не наїдайте кілограми , це реально додає віку і зменшує впевненість в собі
Україна наше все• 11 июня 2024
Не наїдаю. У мене ваш зріст теж

Говорю-балакаю• 11 июня 2024
Всем и так это известно
А вы не поверили, решили убедиться?
Не кую, не мелю• 11 июня 2024
И у меня ваш рост и я наела лишних 6-8кг :(
Пытаюсь меньше есть...
Лунтик-паунтик• 11 июня 2024
И с речью проблемы(
Потішаюся• 11 июня 2024
Я после родов сбрасываю. Да, сбросить труднее. Но приходиться потеть, патамуша ну не могу себя такой своспринимать. Хотя нет жирка, но надо подтянуть фигуру. Как не крути, а роды-это стресс для организма
Зажуженная Жужжа• 11 июня 2024
Автор, перекладіть. Навіть варіантів немає
автор Анонимарик • 11 июня 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Всем и так это известно
А вы не поверили, решили убедиться?
Ні, стресувала і заїдала, на той момент мені було все рівно
автор Анонимарик • 11 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
И с речью проблемы(
Ок, доброї ночі
автор Анонимарик • 11 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Вибачте т9 безобразна і бабська фігура , ось що мала на увазі

Луноходик_Ик• 11 июня 2024
Я теж наїла зайвого(
Дайте подуться• 11 июня 2024
И я наела( скидываю…тяжело( наедать легче чем скидывать, но я не сдаюсь. Золотые слова, автор, девочки кто еще не поправился - держитесь, не наедайте лишнего -Астановитесь)
Мира всем• 11 июня 2024
ну так, це дофіга, я за війну нажерла до 62 кг, але зріст 164 та бачу що забагато ! була до війни 54
Мира всем• 11 июня 2024
Ответ дляДайте подуться
а я не хочу навіть морочитися, нема мотивації худнути, хоча сама тренер, знаю як тримати вагу та фугуру гарною, але вважаючи, що ракета може прилетіти кожного дня... краще щось смачне з’їм
Мира всем• 11 июня 2024
Ответ дляПотішаюся
ну я після пологів свідомо вирішила, що худнути буду поступово, бо організм має перетворити наприклад, зайві капіляри, тож у лютому була 76, у серпні 58, поступово худла, вважаю норм
Однозначно• 11 июня 2024
Всі, хто жере відрами, завжди або стресують, або мають широку кістку))