Бабулька• 11 июня 2024
Іпохондрія хто і як зміг від цього позбутися я вже не витримую
Життя одне,а в мене вже більше 10 років ось ця фігня(.Зверталась до психіатра-побоююсь пити антидепресанти але чим далі тим гірше.З іншого боку читаю як все прекрасно у всіх після АД все проходить.Читаю багато літератури на якийсь час пропускає,але маленьке якесь поколювання все..ПА і понеслось..
В кого було ,що вам допомогло(окрім АД) буду вдячна за відповідь