Трейдер кріпти• 12 июня 2024
Не ігноруйте вночі сьогодні тривоги!
Зайканалужайке• 12 июня 2024
Ответ дляФіфачка
Мені теж дуже погані сни сняться, це і тривожність і враження від вже пережитого. А що вам наснилося?
Я вже тут у вихідні детально описала. Ракети в КО над Бучанським р-ом, сильні вибухи. Он бачите, як за голову хопаються. Не слід тут нічого розповідати. Тут одні змії.
Капитанша• 12 июня 2024
Ответ дляГірчинка
Та це вже ясно, що все на Захід полетить. Києву то чого переживати, тут більшість з Києва.
Предсказательніца з вас хренова
Ля-ля-ля• 12 июня 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Вам можно
Ой, смотрите, а кто это спать ушел? Автор?)))
Пешеходик• 12 июня 2024
Ото сьогодні біля мене шумно! Сон, який наснився не підвів. Треба більше слухати свою інтуїцію.
Ваша прЭлесть• 12 июня 2024
Ответ дляКапитанша
Предсказательніца з вас хренова
Теж зайшла написати
Залетна Я тут• 12 июня 2024
Ответ дляГірчинка
О баба Ванга епта
НаливайКа• 12 июня 2024
Ответ дляГірчинка
Ви за логікою їхніх останніх обстрілів слідкували? Бачу, що ні. А я слідкувала і тому мені чітко ясно, куди полетить. Де я написала, що люди не гинуть?! Я попередній порадниці відповіла - Києву дісталося в тому році достатньо.
В общем фігово ви слідкували.
Аж вікна дрижать і сигналкт не заиовкають. І це я далековато від вибухів і пво. Уявляю що там де бухає .
Мастер Пис• 12 июня 2024
Ответ дляПешеходик
А Ви навіть раді?(
Не будь КакСвета• 12 июня 2024
Ответ дляГірчинка
Щось логіка у вас кульгає. Це не ваше
Крайня невістка• 12 июня 2024
Ответ дляГірчинка
Просто дивилася картинки з їхніми останніми маршрутами, і там все ясно.
Да-да, ясно, слышала много раз этой ночью , логическая вы наша ((
Мастер Пис• 12 июня 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Люди спеціально не читають на ніч телеграм, аби не знати про вильоти, аби хоч півночі поспати. Листають стрічку про щось легеньке: босоніжки, сумочки, побачення, і тут бах! авториця в темі здоров´я і краса - летить, ууу!
ЖующаЯКонфету• 12 июня 2024
Ответ дляМастер Пис
Вот что значит пропустить прием таблеток.
Комиссия50%• 12 июня 2024
Ответ дляМастер Пис
Вы в себе?
Чебураха з перцем• 12 июня 2024
Нормально все было. Ну бахнуло пару раз. Так что все эти нагнетательницы мимо.
Мастер Пис• 12 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
А чому Ви пропустили? Ідіть прийміть
ЖующаЯКонфету• 12 июня 2024
Ответ дляМастер Пис
А чому Ви пропустили? Ідіть прийміть
Ну такоэ. На триэчку.
Комиссия50%• 12 июня 2024
Ответ дляМастер Пис
Я з вами
Я аж два раза прочитала, думала показалось
Мастер Пис• 12 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну такоэ. На триэчку.
Не ламайте язика собі і пальці))) такоэ))))
ЖующаЯКонфету• 12 июня 2024
Ответ дляМастер Пис
Что там еще по стандарту? Матрьошка я? 😃
Мастер Пис• 12 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Та кому Ви треба? Вас ніхто не чіпав
Гірчинка• 12 июня 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Щось логіка у вас кульгає. Це не ваше
Я вже бачу, що сьогодні русня вирішила нас здивувати і піти по іншому маршруту.
Гірчинка• 12 июня 2024
Ответ дляМастер Пис
Ну шо? Все як Ви сказали, так? Логіка....бла...бла.бла..
Ото краще не пиздіти(
Сьогодні русня здивувала навіть мене.
Диверсификация• 12 июня 2024
Ответ дляГірчинка
Упс.
Так себе предсказательница.
Ну, тут таких много.
Так себе предсказательница.
Ну, тут таких много.
Ля-ля-ля• 12 июня 2024
Ответ дляГірчинка
Вы думаете, в Днепр/Кривой Рог/Павлоград/Запорожье/Николаев/Кременчуг эти ракеты не летят?
Гірчинка• 12 июня 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я знаю, що летять. Я говорила про останню тенденцію Стрий-Старкон за останні пару місяців.
Ля-ля-ля• 12 июня 2024
Ответ дляГірчинка
Так это последние полгода. А до этого еще было