МЧСница• 12 июня 2024
Шацькі озера
Дочекалась відпустку, розглядаю варіанти відпочинку та зупинилась на шацьких озерах.
Варто їхати?
Ацетилсалициловая кислота• 12 июня 2024
Колись була там, запамʼятала тільки нереальну кількість комарів.
графиняВишенка• 12 июня 2024
так, якщо ви готові готувати все сама і просто дихати повітрям і плавати. Більше там нема чим зайнятися. кафешок особливо немає, інфраструктура-страрі радянські санаторії. якщо погана погода, то жахливо нудно.
Кашка-маняшка• 12 июня 2024
Залежно звідки їхати і що чекати від відпочинку. Якщо+-300 км і погода гарна, то можна на дні 3-4. Якщо пів України треба подолати, то ясно що ні.
І як вище писали з розваг тільки озеро, бити на собі комарів і їсти пампушки з чорницею.
ЧупакабраЗеБест• 12 июня 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
гыгы, есть такое, ужрут.
Альфасамка• 12 июня 2024
не знаю, для мене важливо шоб озеро за 1 годину від хати не далі. На дорогу 2 години і спати вдома
Безпринципова• 12 июня 2024
Нет, не стоит.
Там ничего красивого нет, обычное болотистое озеро, камыш везде и куча комаров. Очень скучно
Країна мрій• 12 июня 2024
Чому, Пісочне гарне було озеро. Та й Світязь чудовий. Але я була там останній раз років 10 назад...
Фляшка на трьох• 12 июня 2024
Минулого року двічі по 3-4 дні були на Пісочному. Сподобалось дуже. Дуже чиста вода, плавали на байдарках і сапбордах , сосни на березі, є тінь і є місце на сонці, комарів було мало, пампушків наїлись на рік вперед. Але їдьте тільки коли гарна погода ,тепло і без дощів, інакше дійсно там нема чого робити
Дайте вподобайок• 12 июня 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Де там старі радянські санаторії ?