Зайченя• 12 июня 2024
Зошити нуш 1 класс які саме де купити усі разом
Голову ніяк не оберемо, зошити треба купляти чорті шо, може самій купити які саме вони для усіх першочків однакові?
Тріль підпільний• 12 июня 2024
Не поспішайте. Купите на весь клас. Ціни оптові, якщо на всіх. Вчитель може інші обрати, куди потім свої куплені дінете?
вкрации• 12 июня 2024
Каждая школа выбирает разные, подождите пока учитель вам даст список и закажете. Часто покупают на всех, комитет собирает и заказывает
Зайченя
• 12 июня 2024
Ответ дляТріль підпільний
Так у нас давно список вчителька закинула, голова більше не голова, і ніхто не хоче, якщо різні поліграфії то як гамузом замовити?
Зайченя
• 12 июня 2024
Ответ длявкрации
Немає комітету, ніхто не хоче брати відповідальність
Тріль підпільний• 12 июня 2024
Ответ дляЗайченя
Вчителька знає, де купують усе разом. Питайте
Зайченя
• 12 июня 2024
Ответ дляТріль підпільний
Дякую!
вкрации• 12 июня 2024
Ответ дляЗайченя
С учителями первоклассники знакомятся в августе, когда она успела вам список дать. На собрании
Зажуженная Жужжа• 12 июня 2024
Ответ длявкрации
У нас першачки вжа пів року ходять до нашої вчительки на підготовку. )) який серпень?
вкрации• 12 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А, не знала о таком
бЭйбА• 12 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Прям всі ходят ? Ще купа батьків навіть не визначились чи підуть до школи.
Зайченя
• 12 июня 2024
Ответ длявкрации
Ми все зробили у березні
Зажуженная Жужжа• 12 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Наша вчителька вже набрала клас, дітки ходять , а всі чи ні , то преблеми батьків
Зайченя
• 12 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Зазвичай купляє вчителька. Вона знає де і які
Наша вчителька сказала, що не має права збирати гроші то робить голова,якого в нас немає і може не буде
Наизнанку• 12 июня 2024
Звичайно ні. Вчитель обирає за яким саме підручником навчаються діти і будете купляти робочі зошити до цього підручника на весь клас. Звичайні зошити на 12 аркушів в клітинку та косу лінію.
Наизнанку• 12 июня 2024
В книголенд обращаетесь и заказываете на весь класс (звоните или идете, мы так делали. Или на книжном рынке точку находите, где продаются и тоже заказываете на весь класс одинаковое. Как вы себе представляете домашнее задание учитель будет давать, если будут разные? Кому-то одному все равно придётся заказать или каждый себе, но то,что учитель сказала.
Наизнанку• 12 июня 2024
Ответ дляЗайченя
Учитель и не будет этого делать. Только английские книги зачастую покупаются в школе. Все остальное сами.