Стрибну в гречку• 12 июня 2024

Укус кліща

Вчора дитина під час прийому ванни помітила на собі щось чорненьке(маленький жучок),і поклала на мильницю.
Через хвилин 20 позвала показати чи не кліщ то.Дійсно був кліщ.
Але дитина приховала що він був на її тілі.
Сказала що знайшла у ванній.Ми його змили в унітаз.
Сьогодні розказала як все було,і показала на животі дві малесенькі точки .
Якщо кліщ не впився,тільки прокусив,він може нести якусь загрозу ?
Чи я вже себе накрутила..
Скажений гудзик• 12 июня 2024
Может , если он инфицирован был

Залізна тьотя• 12 июня 2024
Не хвилюйтеся.
Ви у зоні ризику проживаєте?
Якщо так, треба здати аналізи через 14 днів на бореліоз
Марічка• 12 июня 2024
Дуже навряд. Він має не просто проникнути в тіло, а ще пробути деякий час всередині. І, якби кліщ хоча б трохи проник, дитина б його сама точно не витягла.
палка-копалка• 12 июня 2024
То ж кліщ вкусив,яка різниця чи впився чи ні.
автор Стрибну в гречку • 12 июня 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Не хвилюйтеся.
Ви у зоні ризику проживаєте?
Зона ризику це де?
Без комплексів• 12 июня 2024
Ризик мінімальний. Але спостерігайте за уим місцем ще пів року.
автор Стрибну в гречку • 12 июня 2024
Ответ дляБез комплексів
Ого...
Капець.

Без комплексів• 12 июня 2024
Ответ дляпалка-копалка
Велика, бо чим довший період смоктання, тим ймовірніша хвороба.
Рву и мечу• 12 июня 2024
Если б он укусил , он бы там и остался. А так не успел
Без комплексів• 12 июня 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Не хвилюйтеся.
Ви у зоні ризику проживаєте?
Зона ризику - це усюди в Україні.
Без комплексів• 12 июня 2024
Ответ дляРву и мечу
Не факт. Більшість лишаються пити до переможного кінця, але меншість випльовують і переміщаються.
Залізна тьотя• 12 июня 2024
Ответ дляБез комплексів
Зона ризику - це усюди в Україні.
Не усюди
Залізна тьотя• 12 июня 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Зона ризику це де?
Загугліть вашу область
Залізна тьотя• 12 июня 2024
Ответ дляМарічка
Та дивиться
У мене двоє дітей захворіли бореліозом. Одного царапнув, до іншого наполовину встиг залізти
Редиска Я• 12 июня 2024
Варіант інфікування дуууже мізерний . Аби він всмоктався - просто так би його змити чи відчепити від тіла було б нереально. Спостерігати за темп та загальним станом та шкірними покривами. Для свого заспокоєння через два тижні ( не раніше) здати аналіз на бореліоз
Редиска Я• 12 июня 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Не усюди
Не усюди було років з 16 тому
автор Стрибну в гречку • 12 июня 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Та дивиться
А які симптоми,і коли з´явилися?
Це лікується?
Залізна тьотя• 12 июня 2024
Ответ дляРедиска Я
Не усюди було років з 16 тому
У 22 році розмовляла з центром здоров´я, котра відслідковує випадки захворювань
Залізна тьотя• 12 июня 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А які симптоми,і коли з´явилися?
Це лікується?
Ми не чекали
Здали аналізи
Бо були у області з високою загрозою захворювання.
Лікується, але чим скоріше виявити, тим легше.
Але раніше 12-14 днів після укусу немає сенсу здавати

автор Стрибну в гречку • 12 июня 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Ми не чекали
Здали аналізи
Дякую за інформацію.
Залізна тьотя• 12 июня 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Дякую за інформацію.
Все буде добре
Без паніки.
Редиска Я• 12 июня 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
16 років тому я була перша в Черкаській області ,хто від кліща підхопив Лайм . Наразі інфікування спостерігаються по всій території України ,та ще в південних областях енцефаліт вже кліщі розносять
Залізна тьотя• 12 июня 2024
Ответ дляРедиска Я
Вам ні з ким поговорити?
Редиска Я• 12 июня 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Вам ні з ким поговорити?
Не розумію питання .?
Рву и мечу• 12 июня 2024
Ответ дляБез комплексів
Не знаю, стыкалась часто , но такого не видела
Рву и мечу• 12 июня 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А які симптоми,і коли з´явилися?
Це лікується?
Если будет покраснение - назначат антибиотики
Тишком_нишком• 12 июня 2024
Доксициклин сразу в течение суток. 200 мг. Это для взрослого.
Найдите в фейсбуке Светлана Федорова , врач инфекционист, у нее на странице обьемный пост о укусах клещей. Или у нее спросите.
автор Стрибну в гречку • 12 июня 2024
Ответ дляТишком_нишком
Дякую
автор Стрибну в гречку • 12 июня 2024
Ответ дляРву и мечу
Дві рожеві точки,його майже не видно.Я думала прищ розцарапала.
Марічка• 12 июня 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Та дивиться
Жах( я колись малого привезла на травмпункт в Охматдит, теж кліщ лиш встиг присмоктатись ( тобто я його легко зняла, не викручувала). То мені лікарі сказали, що дарма панікую, він має пробути в організмі якийсь час, або, якщо неправильно витягати, відірвати голову, то він виділить інфікований секрет. Але може дійсно зараз такі форми активні, бо я чула, що останнім часом багато бореліозу.