Гореотума• 12 июня 2024
Він мене відшиває чи чекає якогось першого кроку з мого боку?
Приклади наших діалогів:
1. - ти йдеш на низ ?
- так, а ти?
2. - Діма, я тобі там писала на рахунок кави
- так, ще в силі? *встає*
Коротше, при будь-якому моєму питанні намагається розвинути розмову і запитує про мене
1. - ти йдеш на низ ?
- так, а ти?
- так, ще в силі? *встає*
Мамаша в бигудях• 12 июня 2024
Вам типу більше всіх треба) Питає, чи може ви передумали (щоб не вставати зайвий раз )
Леся Українка• 12 июня 2024
все всегда просто, либо мужчина проявляет инициативу и значит вы ему нравитесь, либо не проявляет, значит ему пофиг, все!
Гореотума
• 12 июня 2024
Ответ дляЛеся Українка
А у моєму випадку що?
Леся Українка• 12 июня 2024
Ответ дляГореотума
А у моєму випадку що?
’шоб була’, кинуть палку чая
Міняйловна• 12 июня 2024
Ответ дляГореотума
А у моєму випадку що?
Нічого, шукайте іншого діму, цей скис
Спілий баклажан• 12 июня 2024
Нічого не зрозуміла, але от Вам істина. Чоловік землю переверне заради жінки що йому треба.