Блинчик Мой• 28 февраля 2014
Російськомовні мешканці Криму пояснили Путіну, що не потребують його захисту
28 февраля 2014 12:11
В інтернеті почався збір підписів за петицію президенту Росії Владіміру Путіну від етнічних росіян Криму.
«Ми - етнічні росіяни і російськомовні громадяни України - не потребуємо захисту наших інтересів іншими державами. Ми дякуємо вам за підтримку, однак, хочемо донести до вас інформацію про те, що нас ніхто і ніколи не зачіпав на території України. Ми завжди жили вільно і щасливо, розмовляючи на звичній нам мові. У школах ми також вивчали і державну мову України і володіємо нею настільки добре, що відчуваємо себе комфортно в україномовному середовищі», – зазначається в петиції.
«Тому при всій повазі до вашої турботи, ми просимо вас не порушувати на державному рівні Російської Федерації внутрішнє питання нашої країни, яке не є для нас гострим. Тим більше вводити війська для врегулювання можливо видимого вами, але не видимого нами, конфлікту. Дякуємо вам за розуміння. З повагою, російські і російськомовні громадяни України», - йдеться в тексті петиції.
28 февраля 2014 12:11
Спасатель Малибу• 28 февраля 2014
Ответ дляАноним_605
Не нужен нам Путин, со своими не разберемся.

Ангелочек с рожками• 28 февраля 2014
в России остались еще не зомбированные путинской пропагандой! https://
Infinity_Love• 28 февраля 2014
Ответ дляСнежка_
Девочки, может кому-то этот коммент как рыбке зонтик, но я вас всех люблю!!!!!!!!!!!
Намакушка• 28 февраля 2014
Ответ дляАнгелочек с рожками
Спасибо!!!! Я в конце даже зааплодировала)))
Пиу!Пиу!• 28 февраля 2014
Ответ дляMamitta
Правильно! а то этому путину, видимо, захотелось поиграть в героя-вызволителя. эх, Ляшка на него нехватает! Путина- на вила!
Все равно кого но на вилы! Молодец!
ЯсноВидящая• 28 февраля 2014
Да-да, Путину больше нех**н делать - токка с этой нищей и бесперспективной украиной возиться, а то у России нет выхода в море и маленькая территория
Сочинители блин
PORKA• 28 февраля 2014
Ответ дляАнгелочек с рожками
бальзам на душу!!!!!!!1!!!!!
ЯсноВидящая• 28 февраля 2014
Ответ дляkljaksa
Ми - етнічні росіяни і російськомовні громадяни України - Вот именно с этой фразы обычный рускоязычный крымчанин начинает своё утро.
аххха
очередная утка
Таракашечка• 28 февраля 2014
Ответ дляЯсноВидящая
Сочинители блин
а кому еще Крым по вашему нужен?
кураГАЛЯ• 28 февраля 2014
Ответ дляЯсноВидящая
Сочинители блин
Та не портьте людям праздник, враг Янукович им уже не интересен (трусы и унитазы уже обсудили), бросили новую косточку: враг № 1- Путин. Ну шо вы как дети!
Спасатель Малибу• 28 февраля 2014
Девочки,кто знает где смотреть пресс конференция Януковича онлайн?
ЯсноВидящая• 28 февраля 2014
Ответ дляТаракашечка
а кому еще Крым по вашему нужен?
Удалено администрацией...