Грамотний хвіст• 13 июня 2024

Перебірлива в їжі дитина

Відразу скажу, що дітей двоє, одна їсть все, інша - маленький список продуктів. М’ясо і рибу не їсть, пальний рефлекс. Їсть каші, картоплю, банани, молоко, йогурти, хліб. Так щодня. Я навчилася пекти бельгійські вафлі з всього на світі, але то теж не вихід. Аналізи всі в нормі, педіатр та сімейний лікар - ну,, така дитина, їх багато. Підросте - буде їсти. В кого такі діти, коли вони почали краще їсти, різноманітніше? Дякую
автор Грамотний хвіст • 13 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Мій теж не всі яблука їсть, вони йому по консистенції різні, яке швидко темніє до побаченння. Банани теж для нього різні, треба без темних плям, пружні і солодкі 😕
Тарілка гарна, стіл накритий гарно. Запахи - то його все

Хитрушка-чекушка• 13 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Загалом - він дуже розвинений на свій вік, вчиться чудово. Мав затинання, але теж майже позбулися. Емоційний, коли втомлений, то бачу, що треба заспокоїтись, подихати глибоко. Ів до 3 мабуть теж все. М’ясо ів. Зараз єдине м’ясо - то ковбаса на піці.
Ви як про мого сина пишете, мій до трьох років теж все їв, і суп с укропом, ще і хліба туди треба було накидати і борщ. Потім все змінилось
автор Грамотний хвіст • 13 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Мій просив лазанью, пам’ятаю як він весь фарш зів з тарілок. І всі овочі, а потім як почалося….
Курочка-чубаточка• 13 июня 2024
Ответ дляНепогодка
Я не пропоную смачніше , але син може спокійно не їсти взагалі цілий день
Пусть не ест
Не умрет
У меня дочка такая же. И я плохо ела. Это просто кошмар, когда ты не хочешь есть, а над тобой стоят и уговаривают
Курочка-чубаточка• 13 июня 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Зачем?сейчас мода на неврологов
И психологов
автор Грамотний хвіст • 13 июня 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Пусть не ест
Не умрет
Коли голодний, стає роздратованим. Тому приходиться стояти і просити з’їсти
Непогодка• 13 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Про запахи - цікаво. Син теж їх дуже тонко відчуває , він на нюх визначить будь-що до найменших деталей, але не попробує

Курочка-чубаточка• 13 июня 2024
Моему сыну 21 год. Тоже ел только определенный набор продуктов. Помидоры нет, рыба - нет, тушеная картошка нет. Много чего не ел. Сейчас ест всё
автор Грамотний хвіст • 13 июня 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
И психологов
Зараз масово діти з нюансами з мовленням, затримками мовлення і тд. Навіть серед знайомих в багатьох логопеди в дітей і тд. Не пам’ятаю такого в часи мого дитинства
Курочка-чубаточка• 13 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Он от ваших уговоров ещё больше бесится
Пусть побудет роздратованим.
Курочка-чубаточка• 13 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Психолог и логопед- это разные люди
Мать драконов• 13 июня 2024
Мне кажется, детей которые едят все, меньшинство, да и вообще людей, многие и во взрослом возрасте не едят всё, например я не могу есть сало, жир на мясе, муж не ест солёную рыбу, холодного копчения может есть только если она суховатая, жирную не ест и есть много чего ещё, что можем есть, но не любим. Поэтому кормите тем, что ест, со временем, постепенно, возможно, станет есть больше продуктов, у всех это разный возраст.
Вельшановна• 13 июня 2024
Меньше выпендриваться будет все кушать, вспомним наших мам и бабушек, что сварили то все кушают, сами же идете на манипуцию, моя любит не любит не считается , что есть то все и кушают, это вам нечего делать у плиты стоять, я работаю, все вечером прилетели голодные едят даже то что не любят
Вельшановна• 13 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Є нюанси, але зараз залишки з мовою (було сильне затинання) до 2 років все ів, потім відмова від м’яса, риби - рвота. І їсть свій рис, йогурт, молоко. Горіхи любить. Нічого нового не хоче пробувати
Если ребенок больной то да, у знакомых аутизм и т. п. то там диета конечно
Потребую апгрейду• 13 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Бо з дітьми з нашого дитинства ніхто як з писаними торбами не носився. Не хочеш їсти те, що й всі с сім´ї - всьо, вільний, у мами нема часу кожному окремо готувати перше, друге і компот
всегдаДаДа• 13 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Я читаю і бачу свого. Я не лікар, але на прикладі свого скажу ( і вас це казали вище), що він у вас в спектрі.
Планшетница• 13 июня 2024
Коли, якісь продукти не вживаєш, як на мене, це, дійсно, якесь психологічне. В дитинстві, в свдочку, мене змушували їсти манну кашу, з криками....Досі, не їм манну кашу. Теж, був паганий апетит. Зараз уажу чоловіку, як мене батьки витримували? Але, я багато хворіла в дитинстві і мене заколювали антибіотиками, звідти і відсутність апетиту. У дітей, таких проблем нема, слава богу
всегдаДаДа• 13 июня 2024
Ответ дляВельшановна
Смішно вас читати
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Моєму зараз 7, почав щодня їсти половину банана.
есил девочка, то я оставлю вас без надежды, я такая была и есть.
есил мальчик то все не так плохо, начнатся половое созревание, как начнет жрать.

ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2024
Ответ дляНепогодка
да, это так, нееядку таким не сломаешь. будет просто отказываться до дистрофии.
Звезда в шоке• 13 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Затримка розвитку є?
Чи були в пстхіатра?
Сусідка зверху• 13 июня 2024
Ответ дляНепогодка
Моєму 7,5, банани він їсть і яблука, більше ніяких фруктів, свіжі овочі не їсть ніякі.
І в мене так дитина їсть, але вже 9,5. Любить ще кавун. Ні черешні, вишні, поричку, чорницю, помідори, перець - нічого не їсть. Йому вже 9,5 років. Обожнює все з картоплі, особливо пиріжки та вареники. Може їсти супи деякі та борщ, каші не всі, яйця не їсть.
Непогодка• 13 июня 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Ніхто і не носиться , але одна дитина їсть - все, інша - практично нічого. І такі проблеми з´явилися ще , коли йому було пару місяців , він реагував навіть на зміну пляшки в відмовлявся від суміші , потім аналогічно з прикормом, більшість продуктів викликали рвоту
Allein74999• 13 июня 2024
Много примеров, кто-то вырос и ест все, кто-то вырос и ест только рис, арахис и иногда овощи( но там псих расстройство).
Мой тоже много чего не ел до 10. Сейчас 12, не ест только кабачки, баклажаны и вареную морковь.
Апофиозная• 13 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Автор, очень вас понимаю! Прошла этот путь от и до, сейчас 12 лет, список расширился, но все равно еда - это мука - то не буду, там плохие кусочки, там еще что-то. Проверьте на анемию и желчный пузырь. Часто в этом проблема.
Життє Бентежне• 13 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Я в пиццу под сыр прятала мясо и творог, одно время ел такую пиццу, потом правда стал фукать если с мясом, а с творогом прокатывает
Вишиванка• 13 июня 2024
Такого ребенка должен посмотреть детский психиатр. Там важны детали, не раздражает ли ребенка текстура пищи, цвет, смешение.
Закуйовджена життям• 13 июня 2024
15 років- не їсть овочі, фрукти, рибу. Готую страви - куди можу додати офочі.
Пускаю бісики• 13 июня 2024
Моєму 10, присутні РДУГ та Арфід. Займалися щ психологом були зрушення в асортименті, перестали знову частина страв випала, частина залишилася. Більша проблема що він може цілий день ходити голодний і його це не турбує. Як має бути потім, коли буде дорослий хз. Можливо пізніше повернемося до психотерапевта
Леди_на_драндулете• 13 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Мы в кафе попробовали - филе курицы полосками, в кляре из кукурузных хлопьев. С соусом молочным с чесноком и укропом. Дочке, которая не ест мясо понравилось. Стали ходить есть, а потом и дома я стала готовить подобное, тоже ест.