Бабка_в_кедах• 13 июня 2024

Що тепер робити, заспокойте

Вирішила подавати на розірвання шлюбу, я з чоловіком за кордоном ще з 2021 року, але прописані в Україні, не живемо з початку війни разом, прийняла рішення подавати на розірвання шлюбу, дитина є, судовий порядок.
Моя сестра знаходиться в Україні, тому я сама написала позов, відправила їй в Україну щоб вона подала в суд, не додумалася одразу слати на суд звідси(( зробили навіть довіреність на неї!
Хтось з суду їй нібито сказав що треба завіряти копії доложені до позову, там в мене паспорт - код - свідоцтво про народження малої - вона замість того, щоб мені відправити і я б завірила, позавіряла ті копії своєю рукою і нібито моїм підписом ((((((
Почитала в інтернеті шо суд може призначити почеркознавчу експертизу тепер, що робити??? У мене немає грошей на неї, сестра каже хотіла як краще, вивела нібито підписі під мої, але я бачу, шо навіть лінії ж інші!!!
Відкликати заяву тепер чи що робити?? В істериці, не сплю другий день
Natali_ja• 13 июня 2024
Заспокойтесь, ніхто на це навіть не зверне увагу
Плекаю думи• 13 июня 2024
Та успокойтесь, кому вам треба в тому суді, розведуть і так
МеняАЖтрусит• 13 июня 2024
Писали тут, що через Дію можна подати заяву
автор Бабка_в_кедах • 13 июня 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я цього не знала, в ітозі так встрягла, що тепер переживаю щоб сестру потім за підробки не за таскали по поліціях
автор Бабка_в_кедах • 13 июня 2024
Ответ дляNatali_ja
Будемо сподіватись, але суддя як гляне що підпис не ідентичний, все стане зрозуміло
Підмітайло• 13 июня 2024
Ой я вас прошу, если я прдписваб что-то без спешки, то получается как в паспорте, а когда бегом на той же почте, то там вообще закарлюка выходит) кто там будет что-то сверять...
МеняАЖтрусит• 13 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
А у вас підписи завжди один в один? В мене завжди різні закарлючки.
ШобВам_КакНам• 13 июня 2024
Мля.... Это обычный развод. Вы шо там, делите миллионы пароходы заводы фабрики бриллианты? На первом скажут примерение, на втором разведут
мадам Везувий• 13 июня 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Нас на первом же развели. Если обе стороны за развод, то так и делают.
Сарафанное радио• 13 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
У меня подпись всегда разная - если их сравнить все, то одинаковых не будет. У меня и почерк разный, если на то пошло - от настроения зависит. И за всю жизнь никому и в голову не пришло сказать мне об этом. Не то что на экспертизу отправить.
автор Бабка_в_кедах • 13 июня 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Та нам и делить нечего)
Кудрі кручу сама• 13 июня 2024
Ржака. Суд будет делать экспертизу почерка вашей заявы на развод😂😂😂
автор Бабка_в_кедах • 13 июня 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Думаете, не будет? Я далека от юридической темы. А если моему мужу пришлют эту заяву, он может сказать, что почерк на копии в заверении не мой…
Кудрі кручу сама• 13 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Конечно нет! Только в том случае, если ваш бывший муж затребует, либо если вы захотите отменить решение суда на основании, что документы подавали не вы, подписи не ваши, чтоб аннулировать решение
И то за ваш/его счет
автор Бабка_в_кедах • 13 июня 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
И то за ваш/его счет
Подпись на заявлении моя…именно копии заверяла сестра…