Синиця у спідниці• вчера в 06:28
Мотивуйте мене жити.
День сурка, вигорання, на межі.
Синиця у спідниці
• вчера в 06:31
Ответ дляSo_so
От выгорания мотивация не поможет, нужно что-то менять в жизни.
Немає змоги щось кардинально змінювати, тупо тягнеш лямку і навіть не розумієш мети, живеш, бо треба ж.
Поліпривіт всім• вчера в 06:38
Ответ дляСиниця у спідниці
Колив останнє Ви дивувалися чуду, приємному збігу обставин, дякували?
Все питаю зарання• вчера в 06:57
Говорила з колегою, вона клінічний психолог, сказала, що люди які не мають хоббі чи захоплень в житті - деградують. Танці чи балансування в йозі - доведено активуються ті самі ділянки мозку, що і при прийнятті рішень
ПешитеБесАшипок• вчера в 07:18
Вам придётся найти то, что Вы любите и заняться этим. Или будете жить «потому что надо», всегда.
Цікавий писочок• вчера в 07:25
Ответ дляСиниця у спідниці
Займіться спортом
Почніть худнути
Ксерокопия ночи• вчера в 07:28
Ответ дляСиниця у спідниці
Что у вас есть? Дети есть? Родители? Где и с кем живете?
Така бойова Я• вчера в 07:42
Ты сама себе не нужна, не интересна, так нашо нам всралась тогда?
Мальчижка• вчера в 07:45
Суть у тому що , матриця забила на вас, їй не потрібно нічого робити ніякі запускати процеси, бо ви щодня робите одне і те саме, виконуєте функції по сценарію. А варто!змінити щось, піти не тим шляхом, піти не туди, зробити щось не т нащо завжди і тоді - матриці доведеться застосувати новий код для вас. Закрутяться нові краски життя
Манка Я• вчера в 07:56
Вибір невеликий: або змінювати ситуацію/життя/обставини, або змінювати своє ставлення до них. Краще, звісно, перше. Але не завжди і не у всіх є змога це зробити. Тоді треба змінювати власне ставлення.
Всміхайлик• вчера в 08:01
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну не живите, зачем страдать?
Всміхайлик• вчера в 08:03
Ответ дляКсерокопия ночи
Она не будет рассказывать, она хочет бесплатного психолога, который как-то уговорит. Потом подумает, дураки какие-то и свернёт тему.
Ксерокопия ночи• вчера в 08:13
Ответ дляВсміхайлик
Странно а может автор и расскажет а послушать можно и в инстаграме там много советов
Всміхайлик• вчера в 08:13
Ответ дляКсерокопия ночи
Ну может, только стотысячная тема уже и где инстаграм и ИИ она знает.
Пукимончиг• вчера в 08:25
Замотивувались? 🤷Нашли де пошукать мотивації і підтримки... 🪱🪱🪱 Змотивують або друзі або психолог, ну не Совєтчіци, ці тільки підштовхнуть до депресії! Тут вже така фільтрація хейтереів роками відбувалась, що нормальн рекомендацію можна отримати лише перечитавши кучу гімна🤗
Редисочка• вчера в 08:29
Ответ дляПукимончиг
Вы абсолютно правы!!! И что бы ты не написал (про отключение света, шахиды, усталость от жизни, войны...и т.д) ты будешь рашаботом) тролль на методичке.
Тут реально большинство под чем то.
ХаДиДиШь• вчера в 08:35
Ответ дляПоліпривіт всім
Дуже давно живу саме так, як ви описали, сприймаючи життя як диво і дякуючи за все. Але низка втрат і змін у війну плюс проблеми зі здоров´ям і я була дійшла до такого ж стану як автор. Щоправда я жила в чужому місці (впо).
Потім просила дати мені зрозуміти, що я маю зробити далі (правда, вже на ад) і скоро стало зрозуміло, що - смт, в якому я тимчасово жила і працювала теж розбили.
Переїхала знову
Пукимончиг• вчера в 08:37
Ответ дляРедисочка
Тут реально большинство под чем то.
Просто уявіть, що роками виштовхувало звідси підписників зі спокійним характером, а залишались тільки ті, яким ’пальця в рот не клади’! Я питала деяких подруг, чи користувались цим форумом, всі відповідали з перекошеним обличчям, що вистачило одного разу щось запитати і бажання на завжди пропадало. Отримали негативу більше ніж хоча б якихось порад. Тут фільтрація конкретна пройшла, часто читаю, що раніше такого не було.
ХаДиДиШь• вчера в 08:37
Ответ дляВсе питаю зарання
До речі, так, автор. Коли я втратила роботу, друзів і житло і переїхала вперше, то щоб отримувати хоч якісь позитивні емоції, я пішла на танці
Святатабожа• вчера в 08:42
Если вы в Украине живёте то нет смысла вас мотивировать в связи с обстановкой
Пусин Кукин• вчера в 08:48
Ответ дляРедисочка
Тут реально большинство под чем то.
А почему вы решили, что форум - место слива вашего личного негатива? И почему все обязаны вас понимать, выслушивать и поддерживать? Да даже молча читать. Вы пуп земли что-ли?
Хачапууури• вчера в 08:54
Ответ дляМальчижка
Это как пойти другой дорогой ?
Например ?
Хачапууури• вчера в 08:54
Ответ дляМанка Я
Менять свое отношение как по мне нереально просто.
Хачапууури• вчера в 08:55
Ответ дляВсміхайлик
Ну так и есть, психология странная отрасль