Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як мені розлучитися, якщо я зараз перебуваю за кордоном. Шлюб зареєстрований в Україні. Чи можна подати на розлучення дистанційно? Буду вдячна за поради або рекомендації юриста, який може допомогти в такій ситуації.
Лагшмивара• 13 марта в 12:47
Можно. Ищите адвоката он Лайн заключаете договор через электронную подпись, дальше он все сделает ( за деньги )
KaterionOK• 13 марта в 12:58
Можете мені в особисті написати. Займаюся адвокатською діяльністю з 2007 року
Додам, що на розірвання шлюбу можна подати дистанційно через систему електронний суд
ЯкаКраля• 13 марта в 16:49
Ответ дляТетяна-f73b
Удалено администрацией...
Ха-ха, це ви вдвох з автором сьогодні зареєструвалися, щоб дати рекламу цієї фірми