И.О. человека• 13 июня 2024
Дитина
Вперше на публіку пишу про себе. Шукала довго форуми.
Зараз в житті непроста ситуація. Вагітна вдруге. Для багатьох це радість,а я дізналася вчора про це,і тепер думки,а як далі,а що далі. Є донька ,6 рочків. Не знаю як вчиняти,як себе поводити,а що буде після народження другої дитини.
Невже для усіх це таке безмежне щастя? Невже немає таких,як я? Які хотіли свободи і мати лише одну дитину.
Як виявилося усі вироби контрацепції ненадійні. Перша донька бажана,любима . От що робити зараз . Я категорично не хочу дитини, чоловік каже,що справимося. Але в голові просто шквал емоцій. Порадьте щось.
ХвилювАллочка• 13 июня 2024
Ответ дляИ.О. человека
Так я і не хочу цієї дитини. Плюс мені прийдеться пахати,а чоловіку сидіти в декреті,бо я заробляю більше
Як ви збираєтеся пахати після операції на хребті і пологів?і якщо чоловік у вас заробляє не дуже, то чи варто взагалі ставити питання про розширення сім´ї?
И.О. человека
• 13 июня 2024
Ответ дляЗамрійлива
так нормально, у меня почти также было, старший мне очень был хорошим помощником, главное правильный настрой, тем более ваш муж вас поддерживает
Ага,підтримує,я там знаю що буде після пологів. І чи не заберуть його на війну. А мені двоє дітей точно не треба
Мрію про космос• 13 июня 2024
Ответ дляИ.О. человека
Сказала,що можу померти від крововтрати, запалення крові
Що за бред. Вакуум і все нормально.
И.О. человека
• 13 июня 2024
Ответ дляя Кукарача
Я уже прочитала, что вам противопоказана беременность. Тогда аборт
Дякую
Котомафия• 13 июня 2024
Ответ дляИ.О. человека
Як після кесарево себе почували?
Добре, хороший лікар. Рівне перинатальний. Енікеєва
Кидстаффовка• 13 июня 2024
Автор, в мене теж одна дитина і другої не планую. Але якщо завагітнію, то аборт робити не буду, хіба будуть медичні показання до цього. Жоден засіб контрацепції не дає 100% гарантії.
Якщо чоловік за дитину, значить допоможе з малюком і старша дитина вже не маленька.
И.О. человека
• 13 июня 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Чоловік заробляє в рази менше. Дитина перша не від нього. Але ми завжди говорили ніяких дітей. А тут так вийшлоо і каже народжуй. Я вчитель. Буду викладати онлайн
И.О. человека
• 13 июня 2024
Ответ дляМрію про космос
Що за бред. Вакуум і все нормально.
Я не можу знайти де його роблять .
И.О. человека
• 13 июня 2024
Ответ дляКотомафия
Дякую
И.О. человека
• 13 июня 2024
Ответ дляКидстаффовка
А мені та дитина не потрібна. Я не хочу витрачати свій час на безсонні ночі і знов проживати день сурка
Мрію про космос• 13 июня 2024
Ответ дляИ.О. человека
Я не можу знайти де його роблять .
Де ви живете що не можете знайти? В приватній клініці або при пологовому.
ХвилювАллочка• 13 июня 2024
Ответ дляИ.О. человека
Я не можу знайти де його роблять .
В будь якій жіночій консультації.
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2024
Ответ дляБелочкой зови
Сейчас все , у кого трое радуются)
есть такое, но мы и раньше радовались.
Сусідка зверху• 13 июня 2024
Ответ дляivanna.0412
Повірте 2 дитини це добре. Не робіть того про що будете жаліти. Я одна в батьків, так хочеться брат чи сестра щоб були. У мене 3 дітей і я радію
У меня есть старший брат на 11 лет, всегда у родителей просила братика или сестричку.
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2024
Ответ дляSo_so
Автор, Вы же рассказывали, что сделали аборт..Я тогда прямо обрадовалась.
Далі буде, как я понимаю.
когда это она аборт сделала. она ж была писала ’ буду рожать, поддержите советами’
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Было. И сразу после этого на развод подаёт. Потому что с мужа уже взять нечего. Пока муж хорошо зарабатывал и её ребенка воспитывал, то подходил, а теперь он не нужен, и о ребенке от него такие гадости писала, что на голову не налазит и о муже.
А теперь снова бусинка
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2024
Ответ дляSo_so
А теперь снова бусинка
а шо вы хотите? беременные гормны
Трактор Віка• 13 июня 2024
Знаєте, я проти абортів, ніколи б такого нікому не порадила. Але, якщо ви народите цю дитинку, так шкода її, ви її вже не любите, вона буде винна у тому, що вам не вистачає часу, ви невиспана, нема грошей. Будете йти і кричати на неї, бити, як я це часто бачу на вулиці.
Поговоріть з чоловіком і прийміть рішення, яке стосується вашої сім´ї, а не тут слухати коментарі людей, які поняття не мають нічого про вас.
Marinamariana• 13 июня 2024
Ответ дляИ.О. человека
Назвала мені кучу наслідків зранку,які можуть бути. Я пішла від неї. Вона зразу на облік ставити хотіла. Як ніби їй за це гроші платять
Они имеют процент с беременностей , вот и отговаривают
Админко• 13 июня 2024
Представьте себя через 10 лет, разве плохо когда детей двое. Муж вас поддерживает и хочет малыша, а вы ещё просто не приняли ситуацию и гормоны бушуют. Лёгкой беременности и родов. И детям потом о сомнениях не рассказывайте.
Админко• 13 июня 2024
Хорошо взвесьте риски по здоровью, проконсультируйтесь. Есть няни в конце концов, если нельзя поднимать. Но ваш муж не имеет детей общих с вами, знает о ребенке и хочет его. Это только развод если вы решитесь на аборт.
И.О. человека
• 13 июня 2024
Ответ дляSo_so
А теперь снова бусинка
Ні,ви помиляєтеся. Я сьогодні зареєструвалася. Тільки вчора дізналася про вагітність
И.О. человека
• 13 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
Серйозно? От сука
И.О. человека
• 13 июня 2024
Ответ дляАдминко
Чому розлучення? Чому жінка має народжувати кожному ?
И.О. человека
• 13 июня 2024
Ответ дляАдминко
Уявляю себе замученою ,без сил жінкою ,ненавиджу життя через те,що замість вільно прогулятися ,думаю про двох дітей,замість дати доньці все,ділю кошти на двох