Я такая - жду трамвая• 13 июня 2024

Що за популярність?!

Спробувала бабл ті, і не розумію чого воно таке популярне?

Мені робили його хвилин 5, змішали чай, молоко, кульки (типу спеціальні), сироп, і все.
Бачила його продають і по 100 і по 200 грн, але за що там ці гроші? ( я розумію якщо б воно було велике, але ні, взяла на пробу маленьке)
Можливо тільки в мене воно випало таке не смачне, не знаю...
Чи його пробували? Як вам?
Результат:
вже голосів: 54
29 (53.7%) Не пробувала і не хочу
15 (27.78%) Не сподобалось
6 (11.11%) Сподобалось
4 (7.41%) Хочу спробувати
Салт• 13 июня 2024
Там весь прикол в тих кульках
автор Я такая - жду трамвая • 13 июня 2024
Ответ дляСалт
Там весь прикол в тих кульках
Я так і зрозуміла, бо просто чай з молоком не набрали б такої популярності...
Рекламама• 13 июня 2024
За новинку, всі хочуть спробувати
Пукимончиг• 13 июня 2024
Мы взяли с детьми как-то , я лимон, дети дыню и малину, фу, не смогли допит, 15€ просто выкинули
Проня_Прокоповна• 13 июня 2024
взяла дітям молочні коктейлі з шоколадними кульками (кульки окремо по 45 грн), їм не сподобалося, собі брала лате карамельними кульками і арахісовою пастою, то дуже смачно
Ответ дляРекламама
За новинку, всі хочуть спробувати
Так, це правда. Як тільки в інтернеті щось завіруситься, всі хочуть купити)
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дякую за ідею, можливо у наступний раз попрошу таке))
БальзаковскийВозраст• 13 июня 2024
У людей якась боязнь пробувати щось нове. Нове автоматично стає поганим, не таким
Украиночка• 13 июня 2024
Может, вам сделали невкусный бабл ти. А может, это просто не ваш напиток