Рятівник Малібу• Изменено 13 июня 2024

Що робити з зубом - 4 роки тому була гранульома , перелікували канали

Але при натисканні на Десну все рівно відчуття є,, і не зменшуються , не пропадають
Да,, вже гною немає як було
Корні повністю до кінця проліковані
Але ж відчуття при дотику на Десну не проходять
Це небезпечно? 4 роки пройшло після перепломбування каналів
Готова до другої• 13 июня 2024
А что чувствуете, когда давите на десну?

автор Рятівник Малібу • 13 июня 2024
Ответ дляГотова до другої
Я не знаю як це передати
Неначе кіста (точно таке ж відчуття)
КвартираЧья• 13 июня 2024
Я так понимаю, что за 4 года сделать рентген вам религия не позволяет и вы решили погадать?
автор Рятівник Малібу • 13 июня 2024
Ответ дляКвартираЧья
Я кожного року роблю те Кт
Але запалення не пропадає
Готова до другої• 13 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Я не знаю як це передати
Неначе кіста (точно таке ж відчуття)
Болит? Или как уплотнение чувствуете?
автор Рятівник Малібу • 13 июня 2024
Ответ дляГотова до другої
Болит? Или как уплотнение чувствуете?
Не болить взагалі
Уплотнєнєніє
Готова до другої• 13 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Не болить взагалі
Уплотнєнєніє
Именно на десне чувствуется? На щеку не даёт?

Natalia505• 13 июня 2024
Ответ дляКвартираЧья
Цей весь негатив, можна вкласти в одне спокійно інтелігентне запитання, ви робили рентген?
Релігія і гадання в принципі речі несумісні.
Шлях до зірок• 13 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Не болить взагалі
Уплотнєнєніє
ну а лікар шо каже про те, шо воно не пропадає?
Мама Карло• 13 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Я кожного року роблю те Кт
Але запалення не пропадає
А что тут думать?Если пролечили и не проходит восп.процесс,удаление.Пролечили плохо значит,гранулёму можно убрать.
Дуже дуже вумна• 13 июня 2024
Може, то вже щось інше болить? В мене теж було таке нешастя, але без рецидивів
лаМпочка• 13 июня 2024
Это все заканчивается удалением. Все леченые , перепломбированные зубы / каналы - временно , если есть или была гранулема , вам любой врач подтвердит . Но они лапшу навешают - лишь бы денег заработать. Вот вспомните мое сообщение- зуб будет удален
автор Рятівник Малібу • 13 июня 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Та ні
Воно як уплотненіє було при натисканні 4 року тому так і залишилось
Тільки без гною
КвартираЧья• 13 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Я кожного року роблю те Кт
Але запалення не пропадає
Тогда , возможно, надо удалить часть корня. Операция не сложная, минут 40 под местным наркозом. У меня такая же фигня, сказали, что другие варианты уже не помогут. Воспаление мне сняли курсом бисептола, но операция все равно нужна (
автор Рятівник Малібу • 13 июня 2024
Ответ дляКвартираЧья
Може легше вже той іплант? Скільки той зуб живе без корня?
КвартираЧья• 13 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Думаю, стоматолог вам лучше подскажет. У меня гранулема на зубе под коронкой, причем именно она держит мост из 4 единиц. Мне снимать совсем не хочется. Тоже оттягиваю, но идти то всё равно придется
автор Рятівник Малібу • 13 июня 2024
Ответ дляКвартираЧья
Я вічно себе накручую що те запалення може в мозок піти і все
КвартираЧья• 13 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Верхний зуб?
КвартираЧья• 13 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
А сколько стоматологов видели ваш зуб? Если такая проблема 4 года, то неужели ни один стоматолог в городе не предложил вариант лечения?

автор Рятівник Малібу • 13 июня 2024
Ответ дляКвартираЧья
Верхний зуб?
Верхній жувальний
КвартираЧья• 13 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Верхній жувальний
У скольких хирургов вы были?
автор Рятівник Малібу • 14 июня 2024
Ответ дляКвартираЧья
У скольких хирургов вы были?
Казали що хірурги видаляти
Але ті хто лікують канали сказали лікувати
Леопардові панчохи• 14 июня 2024
В мене таке було. Видалила і видохнула від полегшення. Зуб верхній моляр. Всі ці гранульоми неможливо вилікувати.
автор Рятівник Малібу • 14 июня 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
А ви довго чекали «заживання» гранульоми перед тим як вирішили видалити?
Леопардові панчохи• 14 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Десь 2,5 років. При тому що кт було нормальне, а ниючий біль залишався (на погоду, на тиск, та їжу різної температури). Це така незручність - ніколи не знаєш коли влупить болем і зіпсує весь день, тиждень. Саму гранульому було видно тільки при видаленні, цю тканину вишкребали навколо лунки.
Леопардові панчохи• 14 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Ну не піде, але життя вам зіпсує точно.