Жена сантехника• 14 июня 2024

Жахливі зморшки в 29 років

Шкіра дуже дрябла, зараз зʼявились глибокі зморшки в області чола, обвисає навіть. Відколи себе памʼятаю завжди мала проблемну шкіру, в підлітковому віці постійні вугрі та прищі. З 20 + я виглядала завжди старшою. Зараз дивлюсь на свою маму, в неї теж така шкіра, дуже глибокі заломи. Не було б так образливо, якби не ходила до косметолога раніше, догляд завжди нормальний був, користуюсь Christina, один тільки крем в мене 3800😞Вважаю, що це генетика. Колола ботокс один раз, ефект тримався три місяці і я помітила, що зморшки на чолі стали ніби більші. Ніби мʼязи втратили силу, таке враження. Що можна робити в такому випадку? Підтяжка? В 30 на підтяжку якось стрьомно, хоча є покази. Хтось робив собі підтяжку в молодому віці? Або знаєте когось і бачили результат, як вам? Не треба писати, ой а у мене шкіра така і така, мені це пофіг) Пишіть по суті.
ana_03• 14 июня 2024
Ответ дляХвігура мічти
А що робить спф? Я купила крем але без спф, тепер думаю, може зря пожаднічала.
Захищає від фотостаріння.

* Фотостаріння, відповідає за 90 % видимих змін на шкірі, і є прямим результатом кумулятивного пошкодження сонячними променями, якого ви зазнавали протягом усього життя.
Жертва интернета• 14 июня 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Что вы несете, на фото четкий овал лица без брылей, молодое лицо, какие 57 лет, а проблемы на лбу- это мимические морщины и пересушенная кожа после лечения акне. Лишь бы обосрать человека!
Глаза протрите, где четкий овал-то? Брыли висят, отеки. У меня и то лучше овал в 57. И морщин нет.
Жертва интернета• 14 июня 2024
Ответ дляЗвездолётчица
🤭
Звездолётчица• 14 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Успокойтесь уже, престарелая ’девочка’ без морщин под 60 годиков
ЭмчЭндЭм• 14 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Ждем фото
Жертва интернета• 14 июня 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Не завидуйте. Я понимаю, обидно в 30 выглядеть хуже, чем другие в 60. 🤗
Звездолётчица• 14 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Чему завидовать, неадекватной бабке под 60. которая заверяет, что выглядит на 30 и оскорбляет автора?
автор Жена сантехника • 14 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Коли у вас з´явилися перші зморшки? В якому віці?
В 20
Жертва интернета• 14 июня 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ждем фото
Та на здоровье)
Marmu• 14 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Мені 45: жру жирне,смажене, сплю 3-5 годин на добу вже років 7-8, жодного разу в житті не була в косметолога. (Червоне - здерла себорейну кірку, ну в мене зараз йде загострення.)
Станом шкіри дуже задоволена.
До чого веду : все закладено в генах.
мені 42. мені косметолог порадила кілька засобів, деякі я сама собі знайшла. як виїхала з початку війни без засобів, то через місяць відачула суттєву різницю. замовилла знову свої засоби - і шкіра повернулася, як була. а як перейшла на кето - то ще краща стала. так що так, гени - дуже важливо, але з будь-чим можна працювати на краще.
Престидижитатор• 14 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Та на здоровье)
Классно выглядите!
Ондатрова шуба• 14 июня 2024
Ответ дляЖена сантехника
В 20
Автор, вам надо делать пилинги не лёгкие, а срединные и снять этот слой из рубцов. Потом биоревитализация, хороший уход - кислотный лосьон, крем не Кристина (вас разводят, он не стоит 3500, если это не объем 1л).
Ботокс только качественный ! Диспорт, например.
Дуболом• 14 июня 2024
Блін, дуже Вас шкода. Я просто думала, що люди з проблемною шкірою своє вже відстраждали. В мене було акне сильне від 13 і до 18, потім пішло на спад. Зараз майже 29 і шкіра досі жирна, але лише з одиничними прищаками. Але от завдяки тій жирності - зморшок нема практично (ну носогубка в мене виражена ще з років 13, не вважаю це прям якимось зморшками - бо це не від старіння, а від будови обличчя). Користуюсь кремчиками для лиця Nivea та Bielenda(ну тобто, не більше 250-300 грн. за крем)+умивалка від Нівеа+міцелярка від Лореаль. От і весь догляд. Є ще СПФ, але вони мене підбішують, бо ще більше шкіру жирнять, інколи мажусь, інколи - ні. Все ж таки генетика - це все. До космтолога ходжу лише на видалення капілярної сітки на носі через хронічний нежить (бачите, мало в кого все ідеально).
Хвігура мічти• 14 июня 2024
Ответ дляana_03
Захищає від фотостаріння.

Дякую
Зараз все скажу• 14 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Та на здоровье)
у автора без фільтрів, а ваше відшліфоване, особливо видно по шиї, яку телефон менше фільтрами покрив. Зробіть зараз реальне фото без фільтру, а не вирізка з фото
Большой секретик• 14 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Та на здоровье)
Брыли висят, это видно, к тому же фото с фильтрами.
220В• 14 июня 2024
Ответ дляana_03
Я не хочу пояснювати та розжовувати це тут. Де сидять такі як ви, ті, що нічого не шарять, а лише роблять висновки по відео блогерів з інсти. Цікаво було б подивитись на стан вашої шкіри та волосся😄

P.S. А фен таки пошкоджує волосся, виняток це або тримати його на певній відстані при сушці, або використовутии холодний режим. сидіть і далі в своїх ілюзіях))
Слава богу.
А, нє, все ж вирішили пояснити
Безсовісна кума• 14 июня 2024
Ответ дляЖена сантехника
Тільки кава, двоє дітей сплю погано. Але я така завжди була, до вагітності
Вибачте,ви вдова?
Жертва интернета• 14 июня 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Ой, так и думала, что начнете про фильтры и тд. 🤦‍♀️ нет там никаких фильтров вообще. И желаю вам тоже хорошо выглядеть в моем возрасте, если доживете.
Не курите, не бухайте, не обжирайтесь и будете конфетка и без фильтров.
Кава з адреналіном• 14 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Та на здоровье)
Теперь ясно откуда столько яда- типичный советский завмаг. Ну и да, разницу в 30 лет между этим фото и фото автора никуда не деть.
Шопингмонстр• 14 июня 2024
Мои рекомендации из косметологии, только изучить внимательно!
-ботокс
- дермальные экзосомы
- фибробласты
Без комплексів• 14 июня 2024
Ответ дляЖена сантехника
Робила курс джеснера, кривавий пілінг, не бачу ефекту і одночасно мезо робила
крістіна дуже погана косметика - міняйте на нормальний догляд. Для вашої проблеми морфеус8 показано. лазерне фркакційне шліфування. Нормального лікаря дерматолога і косметолога шукайте - все можна виправити.
Звездолётчица• 14 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Та на здоровье)
Сравнили даже на размытом фото видно, что бабушка под 60, верящая в свою вечную ’молодость’, а автор девушка, даже при ее мимических морщинах на лбу.
Звездолётчица• 14 июня 2024
Ответ дляБольшой секретик
Брыли, морщины явные, и это даже на размытом фото, но бабка упорно кидается говном в автора. Вот это блин черная зависть
Престидижитатор• 14 июня 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Уже кончайте писать ерунду и хамить. Объективно эта женщина выглядит ничуть не хуже, а местами гораздо лучше автора. И симпатичнее в сто раз. Обрадовались гиены, накинулись, сами страхолюдины небось в свои 30, поэтому злобно ненавидите всех, кто старше и красивее.
Кава з адреналіном• 14 июня 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Мне 48,люблю молодость и красоту,автор мне в дочери в принципе технически годится. Девочка обратилась за советом , и писать такую чушь и пытаться укусить автора побольнее, как это сделала завмаг с фото - глупо и дно.Вот там как раз видно,что тётку корежит от чужой молодости.
Звездолётчица• 14 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Согласна, у завмага маразм с постменопаузой в одном флаконе, вот ядом и брызжет.
Звездолётчица• 14 июня 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Тут тема не в сравнении автора и завмага с размытого фото и не я хамлю а бесящаяся бабка под 60, поливающая автора грязью
Moto3• 14 июня 2024
Я думаю вам потрібен курс ретинолу і кожен день наносити спф на шкіру
Надежда наш компас• 14 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
🤭
это форма лица или результат проблем с осанкой, но это еще не брыли

на фото результат неухода за собой годами, та кристина за 4 тыс уже до одного места