40ка• 14 июня 2024

Який месенджер надійніший?

Я розумію, нікому мої дані не потрібні, ніхто мене не підслуховує.
Але не знаю,що на мене найшло, може, просто Viber і telegram набридли і хочеться бодай цю частину свого життя змінити.
Що ви думаєте про WhatsApp? Порівняно з іншими.
Чи, може, взагалі, четвертий варіант якийсь порадите?
Результат:
вже голосів: 13
10 (76.92%) Жодної різниці
2 (15.38%) Четвертий варіант
1 (7.69%) Без Росії
0 (0%) Зручніше
0 (0%) Захищеніше
Юся шопоголик• 14 июня 2024
Те саме тільки вид с боку)
автор 40ка • 14 июня 2024
Ответ дляЮся шопоголик
Те саме тільки вид с боку)
Дякую, так і думала
автор 40ка • 14 июня 2024
Є ще якийсь signal
Але не дуже поширений, мені здається
Mrs.Bubo4ka• 14 июня 2024
Signal самий надійний
автор 40ка • 14 июня 2024
Ответ дляMrs.Bubo4ka
Signal самий надійний
Певно, з ним мало хто сидить? Менш розкручений
lecaa• 14 июня 2024
С КАКОЙ целью интересуетесь? Что собрались передавать?!
автор 40ка • 14 июня 2024
Ответ дляlecaa
Державні таємниці, вестимо
Виктория-1980• 14 июня 2024
Вопрос ещё в охвате. Смысл в том вотс Апе если у большинства его нет.
автор 40ка • 14 июня 2024
Ответ дляВиктория-1980
Ну от тому я поки що сумніваюся, бо це теж для мене має значення
PecheNushka00• 14 июня 2024
Ответ дляlecaa
Голые фотки
PecheNushka00• 14 июня 2024
Ответ дляlecaa
Как будто в наше время любой человек не хочет быть в безопасности, скидывать те же фотографии любимому, или знать что в переписке можно обсудить мужа своего, который пришёл с работы и не бояться что кто-то будет читать что он работает, а не воюет. А вы уже как собака кинулись. Почти всё человечество хочет жить в безопасности, и это не значит что нужно что-то передавать как вы сразу заагресировали
Will_Be...• 14 июня 2024
Ответ для40ка
Є ще якийсь signal
Але не дуже поширений, мені здається
’сигналом’, обычно, пользуются военные. Для меня это повод считать его надежным. но, среди обычных людей он не очень популярен, плюс, лично у меня, если он не в открытой вкладке, то часто не высвечивает, что звонили или писали.
Stepa_nida• 14 июня 2024
Якщо надійний, тоді Threema, але дуже сумніваюсь, що хтось з ваших знайомих ним користується
автор 40ка • 14 июня 2024
Ответ дляStepa_nida
Дякую за підказку
У мене маленьке коло знайомих, підіб´ю і їх протестувати як варіант