Уравнобешенная• 14 июня 2024

Я більше не витримую …

Як жити, коли діагноз перекреслив все життя… прийняти це все не можу, бо я не така, як всі …
Оле Лукойе• 14 июня 2024
Ответ дляУравнобешенная
Психіатрія
Вы ж уже это писали. Забываете?

автор Уравнобешенная • 14 июня 2024
Ответ дляОле Лукойе
Вы ж уже это писали. Забываете?
Так
автор Уравнобешенная • 14 июня 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Ви знаєте автор, я сьогодні сказала чоловіку, що не відчуваю себе хворою, а він спитав - фізично чи психологічно? і тут я задумалася.... а психологічно то я швах.... на таблетках. лікуйтеся, нічого більше нам не залишається і сподівайтеся на краще.
Що у вас за діагноз ?
Доктор Хаос• 14 июня 2024
Ответ дляУравнобешенная
Що у вас за діагноз ?
тривожне порушення, якось так, ще й гормональна недостатність - ранній клімакс, туго стала розумітися на елементарних речах, п´ю гормони
Леди Г• 14 июня 2024
Ответ дляУравнобешенная
Так, приймаю ліки. Поки що не допомагає. Не можу робити елементарні речі, тяжко помитися, приготувати їжу , прибратися… всередині дуже роздратована, дратують всі звуки, зараз почала спостерігати тремор рук
Це все гарно лікується.
Трохи терпіння.
КонхфЭдкаТузик• 14 июня 2024
Ответ дляЖонДуан
Тю, прям таки, ’перекреслив’. 99% населения диагнозы раздать можно сегодня в Украине. Нормальных не осталось. Так что живите спокойно и не выпендривайтесь... сколько там нам осталось, до ядерки ))
Успокоили
автор Уравнобешенная • 14 июня 2024
Ответ дляЛеди Г
Це все гарно лікується.
Трохи терпіння.
У вас був подібний стан ?
Леди Г• 14 июня 2024
Ответ дляУравнобешенная
У вас був подібний стан ?
Аякже.два роки назад.
Одразу не підійшло лікування,але зкоригувала лікар і живу повноцінно.
Мвіт знов має фарби
автор Уравнобешенная • 14 июня 2024
Ответ дляЛеди Г
Аякже.два роки назад.
Мвіт знов має фарби
А який був діагноз ?