Диви яка я пава!• 14 июня 2024
Старший чоловік називає лялечкою
В мене на роботі охоронець, старший чоловік років 60, називає мене лялечкою. Я якось не звертала на це увагу, ну називає та називає. А сьогодні він мені каже "лялечка, я так хочу тебе поцілувати´. Я чуть не впала зі сміху. З якою метою старші чоловіки таке кажуть??
Кили и Манджаро• 15 июня 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А вы точно знаете что ему ровно 60, 60+ - это реальный дед для неё, адью
Даже если ему 65, то он годится ей в отцы, но уж никак не в деды