Рубаю олівлє• 15 июня 2024
Питання про Pole Dance про взуття для тренувань.
Якщо не впевнена, що буду довго займатися, тому спец.взуття при обмеженному бюджеті не входить у мої плани.
Але я любительниця каблуків, тому в мене є босоніжки на товстих високих підборах (десь 13см), ну і платформа спереду десь 4см - типу таких як на фото (це фото з інтернету, бо зараз не можу сфортками мої, але приблизно такі висоти платформи і каблука, каблук може на пару мм товще, але майже такий як еа фото).
Чи можна буде в них тренуватися?
Рубаю олівлє
• 15 июня 2024
Ответ дляЗакусенец
В ТАКИХ тільки ноги виламати можна))))
тобто лише спеціальні? Ви тренуєтесь полденс, так?
А поговорить?• 15 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ви хочете на пол денс чи на екзотік пол денс?
А поговорить?• 15 июня 2024
В таких тренуватись не можна. На перше тренування краще в шкарпетках прийти
Рубаю олівлє
• 15 июня 2024
Ответ дляА поговорить?
якщо чесно я поки не розбираюся. Знаю що класно там підтягується тіло, гарна силова нагрузка, ну і я гнучка. Тому хочу спробувати.
Ну і секс.енергію кудись виплескувати, бо я самотня, і через війну якось не до стосунків, бо я лише за серйозні.
Рубаю олівлє
• 15 июня 2024
Ответ дляПописанная парта
Або стріпи, або босоніж, в звичайних босоніжках буде незручно
тобто якщо мені комфортно ходити в таких як на тій фото, то все одно для полденс не підійдуть? бо купувати не готова.
Пишу, не читаю• 15 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Мне кажется, новички босиком занимаются. Каблы для уже продвинутых. Сначала надо научиться.
Пописанная парта• 15 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Полденс і екзотик - різні речі. На Пол взуття не потрібно
Пописанная парта• 15 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Тут питання не в зручності взуття, в стріпах спеціальна платформа
Рубаю олівлє
• 15 июня 2024
Ответ дляПописанная парта
о, дякую. а для екзотик однозначно такого типу не підійдуть?
і не знаєте: чи обовязково треба в шортиках? чи можна і в легінсах? чи сцепления з шестом не буде якщо тоги не голі?
Рубаю олівлє
• 15 июня 2024
Ответ дляПописанная парта
екзотік (де кабли) - то вже для просунутих, так? тобто перші місяці однозначно ще просто в носках/босіком?
Пописанная парта• 15 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
На Пол тільки в шортах, на екзотик не принципово, якщо багато партеру, то легінси навіть краще
А поговорить?• 15 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
На тренування з пол денсу взуття непотрібне. Це трюки.
Рекомендую детальніше ознайомитись з напрямками перед тим, як йти.
А поговорить?• 15 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Немає різниці в чому Вам комфортно. Стріпи для екзотіку кращі, бо це Ваша безпека в першу чергу
Рубаю олівлє
• 15 июня 2024
Ответ дляПописанная парта
тобто залежно від тренування? коли в основному партер - можна легінси, а от на пілоні - лише шорти якщо новачок?
І ще: в мене в принципі ніколи не пітніють долоні, та і взагалі важко спітніти, тому мабуть мені багато треба буде мазювати руки і вн.поверхню ніж чимось? а воно сильно пересушує шкіру?
А поговорить?• 15 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ці туфлі лишіть вдома і приходьте в шкарпетках. На екзотик можна і в легінсах. На пол денс краще в шортах/трусах.
А поговорить?• 15 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Екзотік можна і для новачків. Але при записі на заняття обовʼязково уточніть цей момент в адміністратора. І обовʼязково візьміть наколінники
А поговорить?• 15 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Мені дивно, що Ви знаєте такі деталі як зчеплення і пітні долоні, але не розумієте, що в екзоті потрібне спеціальне взуття. І не бачите різницю між екзотом і пол денсом.
Пописанная парта• 15 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Подивіться в гуглі що таке екзотик і що таке полденс
Пописанная парта• 15 июня 2024
І якщо раніше ніколи не займалися, то краще сходіть на кілька тренувань з полденсу щоб хоч базові крутки спробувати зробити. Бо на екзотику зазвичай таке не розбирають, щоб не затримувати усю групу
А що таке?• 15 июня 2024
Ні,для танців потрібні спеціальні туфлі.звичайні не підійдуть. Але вони для новачків і не обовязкові
Рубаю олівлє
• 15 июня 2024
Ответ дляА поговорить?
а мені не дивно) бо з дитинства по трубам лазили на перекладині. у всіх було зчеплення, а я зісковзувала.
і мені дивно, що Ви мене звинувачуєте. для чого?щоб що?
Рубаю олівлє
• 15 июня 2024
Ответ дляА поговорить?
ех( мені б як раз в лосінах.. шорти і труси - явно не в нинішньому стані.
а щодо босоніжок: я просто думала їх продати, бо такі вже на вулиці не носитиму в найближче літо, бо живу на 18 поверсі, а часто вимикають світло. а вони кожзам - тобто через рік вже кожзам розтріскається..
Дякую!
Рубаю олівлє
• 15 июня 2024
Ответ дляА поговорить?
Дякую! о, про наколінники - також читала, що це обовязково. А де купуєте? І які саме підійдуть? бо їх так багато!
Рубаю олівлє
• 15 июня 2024
Ответ дляПописанная парта
тут пишуть що полденс лище в труселях)) я в лосінах надіялася)