Губка Боб• 16 июня в 15:20
Навіть після легкого тренування біль і дискомфорт у серці
Зробила найпримітивніше тренування вдома на 15 хвилин. І серце починає неритмічно битися, давити...я одна така?
Губка Боб
• 16 июня в 15:22
Ответ дляНеВРотик
Ви скакали, танцювали чи силові робили?
Ось таку зробила. Перед цим розминку
НеВРотик• 16 июня в 15:24
Ответ дляГубка Боб
Ось таку зробила. Перед цим розминку
https://youtu.be/IbdS_z2Pu4c?si=g1ETFKMOVa_d0mMj
Я від такої вмираю, особливо, якщо без перерв) почала займатися з резинками, з перервами між підходами, з комфортним навантаженням, то все норм
Весела пiсенька• 16 июня в 15:25
Сделайте узи сердца и поймёте. Вообще, у женщин репродуктивного возраста редко проблемы с сердцем бывают.
У меня похожее было , но у меня грудной остеохондроз..то есть боль преимущественно именно в спине начинается, но отдает и в грудь.
Губка Боб
• 16 июня в 15:29
Ответ дляНеВРотик
Які резинки? Є посиланя на тренування?
НеВРотик• 16 июня в 15:51
Ответ дляГубка Боб
Які резинки? Є посиланя на тренування?
Подивіться набір еспандерів для вправ. А вправи показала подруга,яка займається в залі. Думаю є багато і на ютубі
Сусідка знизу• 16 июня в 17:32
до лікаря йдіть, не шуткуйте з цим, в мене силові + кардіо 20 хв, немає нічого подібного