lilu1990• 15 июня 2024

Західна Україна і точка

Усі хто розводить срачі на тему мови, в/на Україні - вороги українського народу, які відволікають нас від головного.

Говори ти ідеальною українською, але якщо ти обкрадаєш зсу - ти ворог. Якщо розводиш срач на мовну тему і розганяєш ненависть в суспільстві, нехай і українською - ти ворог України.

Говори будь-якою мовою, але якщо ти любиш Україну, сприяєш її розвитку і мирному співіснуванню - ти українець - з Західної ти України чи зі Східної, не важливо.
dulenok• 15 июня 2024
Аминь!
ameli42• 15 июня 2024
Ви хоч правильно пишіть. Є захід України і схід України.
автор lilu1990 • 15 июня 2024
Ответ дляameli42
Удалено администрацией...
Onyx83• 15 июня 2024
У вас название темы не сильно соотносится с содержанием. И смыслом.
Ирина 789• 15 июня 2024
А что значит название ’Західна Україна і точка’ ? Почему точка? Почему не крапка?
автор lilu1990 • 15 июня 2024
Ця суперечка для майбутнього України не має значення.

Ідіть в зсу, патріоти, а нерозводьте срачі на рівному місці
rybka21• 15 июня 2024
ну як ’і точка’, то нема що обговорювати і треба закрити тему.
Olvia1987• 15 июня 2024
Ответ дляlilu1990

Добре, не будемо розводити срачі в вашій темі.На все добре.
Люсильда.ua• 15 июня 2024
Усім привіт!
Назва теми накшталт рашистського Макдаку. Начетбто ’Вкусно и точка’.
А зміст написаного автором я підтримую
Теж вважаю, не в мові річ. Такі є солодкомовні, а крадуть, брешуть, зраджують.
TANYA 0 0 0 0• 15 июня 2024
Ответ дляlilu1990

Так ви і розводите срач.
Santa_n• 15 июня 2024
Не існує ніякої Західної України і крапка
СОЛНЦА ЛУЧИК• 15 июня 2024
Немає ніякої ’західної’ України.
УКРАЇНА ЄДИНА.
Є захід України. Запам´ятайте нарешті.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 15 июня 2024
Ответ дляOnyx83
У неї каша вийшла
DressCat• 15 июня 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Усім привіт!
А зміст написаного автором я підтримую
Марченко, дружина мертвечука, це яскравий приклад ’щирої’ солодкомовної україночки.

P.S. Сутність написаного автором підтримую. Мене дратують зациклені на мові і скачування в крайнощі.
DressCat• 15 июня 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Немає ніякої ’західної’ України.
УКРАЇНА ЄДИНА.
Є захід України. Запам´ятайте нарешті.
Чим західна частина міста відрізняється від ’захід міста’? Тобто обидва варіанти описують теріторіальне виокремлення.
автор lilu1990 • 15 июня 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Немає ніякої ’західної’ України.
УКРАЇНА ЄДИНА.
Є захід України. Запам´ятайте нарешті.
Ще одна чарівна
Иошши• 16 июня 2024
Ответ дляSanta_n
Удалено администрацией...
Иошши• 16 июня 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Немає ніякої ’західної’ України.
УКРАЇНА ЄДИНА.
Є захід України. Запам´ятайте нарешті.
Сказочка про соломенного бычка
vikka-vs• 16 июня 2024
Согласна. Западная и восточная Украина.