Пушап Мі мі• 15 июня 2024
Вы знаете позитивные истории наследования квартир от посторонних?
Соседка издалека спросила смогли бы мы с мужем ее досмотреть за квартиру. Страшно как-то. Знаете подобные примеры ?
Чарочка діда• 16 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Це якось законно оформляється. Треба уточняти в нотаріусів. Але і нерви треба мати доволі міцні, з старими людьми тяжко переважно
Це договор пожиттєвого догляду.
Чарочка діда• 16 июня 2024
Я доглядала свого вітчима. По закону я йому ніхто. Одружився він з моєю мамою коли я була вже дорослою. Мама померла першою. Він дуже вагався, але ж таки написав на мене заповіт з умовою, що я повинна сплатити за половину квартири його дітям, які не могли прийняти спадщину за ним. Догляд був важкий, деменція, але в такому стані він прожив не довго. Звинувачував що я його трую, кликав на допомогу поліцію і сусідів, кричав вбивають. Важко це все. Але з його статків я змогла зробити операцію, мені перейшов земельний пай і гараж.