Сиреневенькая• 16 июня 2024

Потрібно поїхати в Київ на вихідні по роботі, боюся

Дівчата, не смійтеся, боюся їхати до вас в гості через обстріли, але маю.
Підскажіть, а якому районі краще обрати житло, де спокійніше? Так що потім не пити гідазепам після тривоги? Знаю що кожен по різному відноситься, більшість спокійно реагують на вибухи, от я відношусь так, і хоч що зроби, боюсь 😰
Шаманю второпях• 16 июня 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ну в Киеве укрытий то побольше. А в Николаеве где там прятаться. Кроме того, там намного чаще тревоги, чем в Киеве. Люди уже просто не реагируют. Иначе жить будет некогда.
І що? В Києві всі біжать в тривого до укриття? В Миколаєві інші тривоги, бо інша зброя. Прилітає там балістика по промисловим об´єктам . В Києві інша специфіка
Дрібка щастя• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
Ви уважно читаєте ? Я написала що поряд був у 22 році!
Я про взагалі питала. А не поряд.
Корочє, сидить вдома, нам не треба зайвих людей, і без вас людно.
Вельшановна• 16 июня 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Удалено администрацией...
Милая твоя за поребриком.
Шаманю второпях• 16 июня 2024
Ответ дляДрібка щастя
І шо в Луцьку жодного разу нічого не було?
Там теж є ласі цілі. І неодноразово прилітало. Може авторка не з Луцька, щось слабо орієнтується в ситуації з обстрілами
автор Сиреневенькая • 16 июня 2024
Ответ дляДрібка щастя
Я про взагалі питала. А не поряд.
Я все ж роблю висновок що ви не уважно читаєте, я б зрадістю не їхала, але не можу
Черговий по кухні• 16 июня 2024
Ответ дляdulenok
Мне в Киеве страшнее, но была там один день. Слава богу ничего не случилось
То есть в Харькове сейчас сносят город, но в Киеве вам все равно страшнее
Странно, конечно
автор Сиреневенькая • 16 июня 2024
Ответ дляШаманю второпях
Дівчата, я бачу це загальна проблема тут
Де я написала що не прилітало ? Ну просто капець, а не порадниці.
А стосовно цілей, ви звідки знаєте ? Наводите ракети чи що?
dulenok• 16 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Странно, конечно
Я не прям про сейчас говорю...пол года назад мне было абсолютно спокойно в Харькове, в том районе где я нахожусь.
пьЯНА• 16 июня 2024
Ответ длязаварний look
Так Вы в итоге поехали в Николаев или послушались Советчиц?
Она теперь с автором в Киев едут и боятся 😀
Вельшановна• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
Люди живуть, навчаються, працюють, народжують дітей, водять у школи і садочки, в театри ходять, затори з авто по місту.
А вам страшно їхати
І я, і більшість знайомих нікуди не їздили і не збираються. Чому ви запитуєте такі дурні речі?
Люблю пиво• 16 июня 2024
На Банковій знімайте😅
пьЯНА• 16 июня 2024
Ответ дляВельшановна
Милая твоя за поребриком.
Вы подруга автора или запутались в аккаунтах ? 😀
Вельшановна• 16 июня 2024
Ответ дляпьЯНА
Диво дивное, чудо чудное, Россия-матушка. Брысь
автор Сиреневенькая • 16 июня 2024
Ответ дляВельшановна
А вам страшно їхати
Тому що люблю життя, а клятий кацап пускає ракети
Тро Нью-Йорку• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
Я не була, свекруха була в тому році, розповідала що людей багато, але житло було не важко знайти, відпочили гарно, тривог не чути :)
стосовно документів не підскажу, але у нас у місті документи перевіряють на блокпостах , у інших містах по заході теж
Дякую! Я маю на увазі той момент, що на певній відстані від кордону вводиться посилений контроль. Фільтрують потенційних втікачів, я так здогадуюся. Не те щоби боюся, але уникаю мати справу з ними. Доведеться пояснювати куди ми і з якою метою. Можуть завернути. І шкода буде часу і коштів. Того перепитую. Але ближче до того часу, якщо звісно поїдемо, я ще створю окрему тему.
Вельшановна• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
Тоді сидіть вдома, тут лише мільйони тих, хто не любить життя.
Дрібка щастя• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
То в чому питання? Як вам допомогти? Хіба хтось радиться з путькою стосовно обстріляв? Типу «ти туди стріляй, сюди не стріляй»? Звідки хто знає що де буде завтра? Треба їдьте, страшно не їдьте.
автор Сиреневенькая • 16 июня 2024
Ответ дляВельшановна
А в Києві не ходять укриття? Буває добавляють фото з метро під час обстрілів, яблуку ніде впасти
Like-995b• 16 июня 2024
Автор, вот что вы хотите услышать? Районы большие. Вам конкретный адрес назвать? И это не факт , что угадаете. А в целом в Киеве за последнее время тревоги превентивно дают и мало кто на них реагирует. К чему эти показушные темы с гидазепамом
Тро Нью-Йорку• 16 июня 2024
Ответ дляШаманю второпях
Николаев если обстреливают, то чаще всего с юга. Соотвественно время подлёта значительно короче. В точно такой же ситуации в Киеве есть время почитать ванька и успеть спрятаться.
Дрібка щастя• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
Хто як.
Мира всем• 16 июня 2024
Автор, по перше вам треба орієнтуватися на те, в який частині Києва у вас будуть справи.
Бо під час тривог ви не попадете з одного берега Дніпра на інший.
Тому якщо у вас справи на правому березі - шукати житло на лівому сенсу немає. Ну і навпаки.
По друге: більш небезпечно на околиці Києва і в центрі. Так що відкривайте карту і шукайте щось по середині.
Вельшановна• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
Не була жодного разу. Колеги, знайомі та співробітники не ходять. Живу в 6 хвилинах від підземки.
Бачу на Майдані під час тривог, або Арсенальній, де часто буваю, одних і тих же людей. Там і 1% жителів немає в тих бомбосховищах.
Тро Нью-Йорку• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
Їдьте і не хвилюйтеся. Подбайте щоб у вас був нормальний інтернет, щоб на випадок тривоги подивитися чи вона превентивна, чи щось летить. У Києві буває тижнями немає тривог. А буває по 4-5 одна за одною. Вам просто незвично. А ми живемо тут, працюємо, і діти в школу ходять. Більша проблема це відсутність світла. Тут світла немає більше часу, ніж в інших регіонах. От за це подумайте. Вам треба буде павербанк. І не поселяйтеся на високих поверхах. Удачі!
автор Сиреневенькая • 16 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Я мрію нарешті почути що в Україні безпечно і ми маємо мирне небо над головою,
і щоб не було підстав створювати такі теми
Мальдивирую• 16 июня 2024
Капец автор что у вас в голове
Я ещё такого волшебного вопроса не слышала
Киев живёт спокойно
Ну едьте в каске и бронике раз боитесь
Дадосвидания• 16 июня 2024
Автор, ясно, що питання про район- компрометуюче. Ніхто вам нічого не напише. Ну хіба он Банкову з Конча-Заспою порадять.
Але по темі, я теж боялась їхати в Київ і не спала там норм, бо жила в одному з «карточних» будинків без сховища. А ще якось у Львів боялась зʼїздити , бо перед тим попала під обстріли саме там. Наша психіка влаштована так, що будь-яке не своє місто зараз сприймається як більш небезпечне (ми там не адаптовані зі сховками і тд). Навіть, якщо обʼєктивно це не так. Ясно, що залізним харківʼянам на контрасті буде скрізь спокійніше, але якщо ви з більш тихого регіону, чи накрутили себе, що саме там страшно, то будете панікувати. Їдьте в готель зі сховищем і вірте в долю. Бо ніхто не знає,де і від чого він помре.
Like-995b• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
И? Палочкой взмахнуть волшебной?
Мира всем• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
В мене сусіди ходять. Живемо поряд з метро (6 хвилин пішки).
Я ні разу не ходила. Якщо дуже бахкає поряд - виходимо до ліфтового холу. Він в центрі будинку у нас. Від правого попадання не вбереже, але там не так чутно вибухи.
автор Сиреневенькая • 16 июня 2024
Ответ дляLike-995b
И? Палочкой взмахнуть волшебной?
Та ні, проте якщо маєте можливість, допомагайте ЗСУ☺️