Бутерброд з ікрою• 16 июня 2024

Вы бы общались после такого с знакомой?

Я начинаю говорить, а меня уже не слушают , недослушали и начинает орать обясняя что у меня плохое воспитание? Спросить, не видела ли она туалет здесь есть или нет, чтоб не идти на 3 этаж, знакомая давняя начинает орать. Это ненависть ко мне? Когда я спросила зачем она тогда со мной общается если я ее бешу, а она смотрела на меня круглыми глазами и молчала.
Смешнюча• 16 июня 2024
Ответ дляПапобус
Удалено администрацией...

автор Бутерброд з ікрою • 16 июня 2024
Ответ дляАсобеннАя
Я правильно вас зрозуміла, ви запитали ввічливо де туалет, а вона почала кричати та принижували? Вірно?
вірно! вона навіть не дослухала що я в неї почала питати. ми тоді купалися в басейні, я в неї спитала не бачила вона тут туалет чи тоді хай би давала ключі від номера і йти на 3 поверх, вона це все недослухала і почала кричати, я думаю що вона думала що я буду в басейні сцяти, це жах що вона так погано думала про мене.
Пишна молодиця• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
я знаю вещі, но мені хочется поговорити з кимось. тому тут хочу. для мене вона вже вмерла. тому так
Ви так швидко людей ховаєте, нічого собі. Трошки погиркалисть і закопуєте
Смешнюча• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
я говорила їй не кричи, казала нащо ти зі мною тоді спілкуєшься, якщо я тебе бішу чимось, вона дивилася і мовчала. Я думала що вона зрощуміла що мені не приємно коли вона кричить, на наступний день вона знову почала кричати на мене із за мелочі якоїсь аж трястися. Я не зрозуміла навіть чого вона кричить, я злякалася
То вам кажется. Есть люди, которые громко говорят і кажется, что они кричат. У вас другой темперамент. Общайтесь с теми, кто еле ро открывает.
автор Бутерброд з ікрою • 16 июня 2024
Ответ дляПишна молодиця
це постійно, із за мелочі. Вона кричить, а я злякалась не зрощуміла чого.
Пишна молодиця• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
То може не дарма ви по санаторіях їздите, вона щось там лікує в голові
автор Бутерброд з ікрою • 16 июня 2024
Ответ дляПишна молодиця
Оце ви скандал влаштувати через пошук туалету. Розходьтеся, вам не подорозі, побережіть одна одну)
так. ви мабуть праві. не розумію чому мені такі людини попадаються погані;((( це жах, позоріще просто
Обнемашечка• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Удалено администрацией...
Пишна молодиця• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Може порча якась

Обнемашечка• 16 июня 2024
Ответ дляПишна молодиця
У Автора после её ’а поговорить’, не фиговое такое кладбище
Обнемашечка• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Удалено администрацией...
АсобеннАя• 16 июня 2024
Після всіх відповідей автора, можу сказати що автор - тріль. Або обидві варті одна одної
автор Бутерброд з ікрою • 16 июня 2024
Ответ дляПишна молодиця
дякую! у вас сама краща відповідь. для мене людина вмерла, більше думати і балакати про неї не буду, про таких ні хорошо, ні погано не треба думать, просто кінець це і точка.
Обнемашечка• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Удалено администрацией...