Паратруперсупер• 16 июня 2024

Натовп людей агресивно тиснув на ЛГБТ марш

В Київі нарешті відбувся довгоочікуваний потужний марш ЛГБТ КиїівПрайд.
Але натовп людей, як вони назвалися з традиційними цінностями. побіг за мирним маршем...Чому немає розуміння?

Мама Никитки-2• 16 июня 2024
Ответ дляВсюди влазю
Дякую за уточнення, але в нас вже давно і парад використовують. А gay pride - Гей-прайд (англ. Gay pride) — акция, задачей которой является демонстрация существования в обществе ЛГБТ (лесбиянок, геев, бисексуалов и транс-людей), поддержка толерантного отношения к ним, защита прав человека и гражданского равноправия для всех людей вне зависимости от сексуальной ориентации и гендерной идентичности. Его целью также является празднование чувства собственного достоинства, торжество свободы личности, проявление разнообразия и единства ЛГБТ-сообщества
А Нашо іншим ота вся демонстрація? Ну подобається тобі нетрадиційний секс. Ок. Дома, все дома.
От дійсно, вже скоро треба організовувати захист традиційної сім’ї і її цінностей.
Сім’я, віра і земля - основні цінності, на яких споконвіку трималась Україна
Віру перекаламутили. Традиційну сім’ю намагаються знищити. Землю відбирають. А ще не вдається- роблять непридатною для проживання на десятиліття.

Пліткарка• 16 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Ну, в Польше и аборты запрещены, поэтому она не показатель. Каких конкретно людей уволили или отменили, потому что они не поддерживают лгбт?
А причем аборты если речь про то, что страну буквально заставляют продвигать ЛГБТ-повестку? И Венгрию , если я не ошибаюсь тоже. Я не помню всех людей по фамилиям, но достаточно вспоминать скандал с Дж.Роуллинг, например. А еще в шотландии, если я не ошибаюсь есть закон о то, что надо определенные местоимениями обращаться к трансам иначе ответственность. Это не ок
Танцепесенная• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд и я
Тут кожна узькочелюсна кричить що її за мову щемлять
Так вдома говоріть собі, як пишете щоб неї вдома обнімались
Нащо ви мову пі*** пропагуєте і в маси несете? Вдома собі, тихенько, щоб ніхто не чув не бачив
10 ст.Конституції почитайте. чи у вас Конституція теж на паузі?
Всюди влазю• 16 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Скажімо так, я не за пропаганду, а проти. Особливо, якщо це стосується дітей або підлітків, в яких дуже нестійка психика. Але я не вважаю, що їх треба бити за орієнтацію.
Якщо Ви читали мої коментарі, в принципі, ось саме цей прайд зараз дуже невчасний
Ку ка ку ка ку• 16 июня 2024
Ответ дляВ танке
Коли бігає голий мужик, його поліція ловить, а коли такі, то захищає. От і подвійні стандарти.
А навіщо він голим бігає ?З головою не ок?
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я вас розачарую. Найбільш нетолерантного суспільства ніж в штатах не існує. Показні усмішки в очі це не означає толерантність. Геїв , негрів і цвітних тут ненавидять ще більше ніж десь в Європі. І скоро суспільство вибухне. Республіканці добряче підігрівають суспільство байками про робочі місця кольоровими мігрантами. Вся передвиборча в них цьому побудована , як і заборона абортів і програм ЄКО.
Це по перша.
А по друге. А якого біса гей мені рота затуляє? Для вас 5-7 млн яки виїхали від війни автоматом стали не громадянами України? Чи як?
Україні притаманні сімейні цінності. Сталі уклади в сім’ї. І гей і лесбі там аж ніяк не вписуються. Мандруйте в толеранту Європу, поки вас там ще терплять. І не тягніть в сімейну країну свої сексуальні вподобання
Мама+дитина+бабуся, які живуть в одній квартирі - для вас сім´я? Дитину виховують мама і бабуся. Маса працює, бабуся водить по гурткам. Вписується у ваше поняття ’сім´я’?
А коли в одній квартирі живуть разом жінка+дитина+жінка. Це для вас сім´я? Чи вже ’не сім´я’?
А якщо живуть чоловік+жінка+дитина. Сім´я? Чоловік закладає щодня, гамселить жінку, гамселить дитину. Сім´я?
А як тема тут була, як рідні тати доньок гвалтувати і тут дівчата відписувалися з якими то трапилося і інколи мами про це були в курсі. Для вас це сім´я?
То може сім´я це щось більше за чоловік+жінка+дитина? Може це місце і той склад, з яким дитині гарно і який ніяк не залежить від статі?
Мама Никитки-2• 16 июня 2024
Ответ дляПліткарка
Тихим сапом знищують населення планети.
Війни, епідемії часто не будешь влаштовувати. А от так, можна і легко.
Достатньо потроху змінити повістки в ЗМІ. Все.
Відверто про підтримку сексменшин почали висловлюватись в 2000 роках.
20 років пройшло, і вже ледь не прибічник гітлера ти, якщо висловлюєш свої думки проти.

Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Так геї і лесбіянки якраз і є бездітними. Вони не хочуть власних дітей, але хочуть виховувати чужих дітей. Нонсенс.
У геїв і лесбі часто є діти.
Пліткарка• 16 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тихим сапом знищують населення планети.
Сейчас новый нарратив, если ты не за радужную повестку, то ты за рашку
Ку ка ку ка ку• 16 июня 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
В нас вже не має стану війни і заборона масових подій і мітингів скасована? Або це інше?
Так при владі хто ?Одні …..и
Сама собі лікар• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
У геїв і лесбі часто є діти.
Это не их дети
С точки зрения природы они конечная ветвь.
Остальное попытки это исправить
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляСама собі лікар
Это не их дети
Остальное попытки это исправить
Що значить не їх?) Дитина народжена лесбі вже не її? А народжена від гея не його?)))
Мама Никитки-2• 16 июня 2024
Ответ дляВсюди влазю
Та я вас зрозуміла. Но моя позиція- ті прайди ніколи не будуть вчасно.
І хай мені не розказують про орієнтацію з народження.
Це як цигарки, чи алкоголь. Всі знають що шкідливо. Но чогось пробують.
Так і з цим. Звідусюди ллється така нав’язлива і агресивна агітація, ще й з установкою, що це є більш ніж нормою.
Сама собі лікар• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ребёнок родился в результате секса двух геев?
Двух лесби?
Ок.
Их
Ку ка ку ка ку• 16 июня 2024
Ответ дляОцененная
Любов і кохання то природно , яка вам різниця , кого людина любить !
А ось терти дупу дівчині на людях , то зашквар
І давно це стало природнім?
Дивно читати дописи у цій темі.
Коли святкувати Різдво і Великдень -ґвалт неймовірний .Такі всі набожні,а геїв захищають 😡
Мама Никитки-2• 16 июня 2024
Ответ дляПліткарка
Клас. Шикарно просто. 🤦🏻‍♀️
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляСама собі лікар
Двух лесби?
Ок.
Их
Дитина народжена від матері лесбі чия? Не матері хіба? А від чоловіка гея?
Тут більша половина Порадниці розлучена. Значна частина у 2,3... шлюбі. То що, діти цих жінок вже не їхні? Бо живуть не з біологічним батьком.
Сама собі лікар• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ещё раз
Мы говорим о паре и нормальном
С точки зрения природы это НЕ нормально
Остальное-нахлобучить сову на глобус
Мама Никитки-2• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ви починаєте плутатись. 🤣
Он вище ж агітували за надання дозволів одружуватись гейським парам.
Які діти в тих парах народяться?
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
І давно це стало природнім?
Дивно читати дописи у цій темі.
А хіба Біблія вчить засуджувати іншого? Гнати людину за орієнтацію? Це вибір і відповідальність цієї людини. Господь розсудить, не справа то людини засуджувати іншу людину за те з ким вона спить.
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляСама собі лікар
Ещё раз
Мы говорим о паре и нормальном
С точки зрения природы это НЕ нормально
Остальное-нахлобучить сову на глобус
А що саме ненормальне з точки зору природи? Можете пояснити, будь ласка?
Ку ка ку ка ку• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Що?Де тут засуджування? На гріх мовчати не можна .
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви починаєте плутатись. 🤣
Які діти в тих парах народяться?
А які діти можуть народитися у безплідних жінок чи чоловіків? Про еко - ні, не чули? Чи безплідна жінка може скористатися еко чи сурмамою, а гей чи лесбі ні?
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
А судді хто?) Господь розсудить.
Сама собі лікар• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Когда надо объяснять то объяснять не надо
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляСама собі лікар
Коли сказати по суті нічого, то значить суті і немає.
Санта Барбара• 16 июня 2024
Ответ дляПротру пилюку
У Вас странное представление об ЛГБТ. Это такие же люди, они живут среди нас, среди них есть военные, есть и ухилянты, есть те, кто донатит армии и те, кто ни копейки не дал. Желание спать со своим полом ни как не отражается на отношении к войне. А марш они устроили чтобы: а) привлечь внимание к текущим проблем, б) продемонстрировать, что Украина разделяет европейские ценности. И кстати лояльность наших европейских партнёров держит пока нашу экономику на плаву, если что. Там в видео даже посол Франции высказался, как ЕС всё это одобряет.
Минуточку . Они хотят продемонстрировать проблемы или решить проблемы ? Им шашечки или ехать ? Если продемонстрировать , то ОК , они их продемонстрировали . Что-то изменилось ? Нет . Если решить , то это делается немного по другому . Пусть проявляют законодательные инициативы , инициируют парламентские слушания , тогда есть шанс что-то изменить .
ЯсноВидящая• 16 июня 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Тим , що в нас в країні зараз ’найголовніша ’ проблема це що притісняють права лгбт, а все решта в нас ок???
У нас в країні найголовніша проблема це факт лгбт параду? А решта в нас ок?????
Сама собі лікар• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Тема вылетела из топа и здесь уже скучно
Смысла дискуссии нет.
Можно сколько угодно кричать из тв что это нормально
Но есть люди, для которых это НЕ нормально.
Фсе.
Ку ка ку ка ку• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А судді хто?) Господь розсудить.
’мовчання -це не вирішення проблеми’(левит 5:1)