Паратруперсупер• 16 июня 2024
Натовп людей агресивно тиснув на ЛГБТ марш
В Київі нарешті відбувся довгоочікуваний потужний марш ЛГБТ КиїівПрайд.
Але натовп людей, як вони назвалися з традиційними цінностями. побіг за мирним маршем...Чому немає розуміння?
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якшо в гетеро парах кровиночка виявиться геєм то в більшості випадків це природа. А в гейських парах це приклад «нормальності» перед очима.
Це знов таки поважні дослідження і не одного університету)
Тому гейські пари можуть виховувати своїх !!!! Дітей, які народжені в гетерошлюбах. І це не про право Гея. А про рівність дітей.
Ваша теорія не витримує жодної критики. Якщо дитина під впливом лгбт оточення виросте лгбт, звідси випливає, що дитина з гетеро пари неодмінно наслідує приклад мами і тата і виросте гетеро.
Але ж ми точно знаємо, що це не так. В гетеро парах можуть бути діти лгбт, і так воно і буває. Я не знаю жодного лгбт, хто виріс би в лгбт парі, вони всі зі звичайних гетеро сімей.
Більше того, всі як один кажуть одне і те саме: ще у дитячому садку зрозуміли, що їх приваблюють хлопчики (я з геями спілкуюся). Ось як вам подобалися хлопчики, так і їм. У вас було ’кохання’ в садочку? Це ж був хлопчик? І у них теж хлопчик. Хоча дома був приклад мами і тата.
Давайте в студію ’дослідження поважного університету, що у гейських парах діти отримують лгбт орієнтацію’. Цікаво почитати і обговорити з друзями лгбт.
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Недавно погиб на фронте известный дизайнер из ЛГБТ сообщества. А местные диванщики только рассказывают другим что делать....
Да и те борцы с ЛГБТ хороши- нас реалисты убивают, а они с ЛГБТ биться хотят. Где тык вот уж действительно
а подскажите кто плиз, я не нашла такой новости. С вами согласна
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я звичайно не відслідковую кацапських артистів. Та ще й таких ризькосортних. Но хіба філе і сєрьожа живуть з чоловіками сімейними парами?
Наскільки я пам’ятаю- ні. Філія взагалі сам попрацював над жінкою. Отже, маємо дітей від мами і тата.
Обидва геї, на Багіні фотки їх ’половин’ були, Порадниці свого часу щедро ділилися інформацією.
Соображалочка• 16 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Роботодавців не цікавлять подробиці нічного життя співробітників.
Але гомосеки хочуть цілуватися прямо в офісі і дуже дивуються, чому їм цього не дозволяють. ’Ущемляють’, мля.
Натомість воювати на фронті вони не збираються , ’бо марширувати треба’.
Розсмішили... нагадати воєнкома чи хто там, начальник ТЦК, який цілувався в кабінеті з колегами? Рижа його ледь не проковтнула. Працювала в армії, трошки знаю. Там не тільки цілуються, а й м@нетять і на диванчиках ведуть сексуальне життя, з секретарками, писарями, зв´язистками. Все доброввльно, звичайно
Санта Барбара• 16 июня 2024
Ответ дляСоображалочка
Почитайте про сексуальні вподобання давніх греків, прозрієте. Це все вважалося природнім, і секс з рабами підлітками і з чоловіками. Їх не можна назвати варварами або відсталими, більшість наукових відкриттів походить звідти, потудна цивілізація, цілий світ. Просто альтернативний погляд на колись
И ? Древние греки могли жениться на однополых партнерах ? Геев и лесбиек брали на работу в первую очередь ? Или что вы пытаетесь доказать ?
Мама Никитки-2• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я дала посилання на купу звітів про дослідження. Вивчайте.
То не я сказала. То дослідження виявили. Найновіші, які були направлені на скасування негативної інформації щодо впливу однополих пар на життя і розвиток дітей в цих парах в дорослому віці.
Як не крутили- не вийшло. Трохи змінились відсотки. Але з такою навалою пропаганди «нормальності» це не дивно.
Всюди влазю• 16 июня 2024
Ответ дляСоображалочка
Головне, згадайте, чим все скінчилось. І в Римі також
Соображалочка• 16 июня 2024
Ответ дляСанта Барбара
Удалено администрацией...
Соображалочка• 16 июня 2024
Ответ дляВсюди влазю
Бравіссімо!! І чим же? Занепадом, як і у всіх великих імперій давнього світу. Через геїв, правда ж?
В танке• 16 июня 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
А навіщо він голим бігає ?З головою не ок?
Подобається, це ж природньо, чи він прав не має?
А то тільки в лгбт права. Дайош права всім)))
Ответ дляЛіплю вареники
Я думаю, що корінь проблеми в закликах лгбт спільноти про розформування Азову, андидержавницьких закликах і таке інше. Не кажучи про те, що одна з очільниць лгбт-спільноти виступає проти постачання зброї для України.
Загалом я абсолютно за права ЛГБТ, противник гомофобії і т.д., але подібні антивійськові, антидержавницькі гасла категорично засуджую. Ми всі знаємо ким вони спонсоруються.
не знала навіть піду почитаю
Кукарикуууууу• 16 июня 2024
Ответ дляСоображалочка
Я б пішла, проти ейджизму, це ненормально
Зараз заборонені усі масові заходи, але гейські, як втявилось ні ))) так кого там в правах ущемляють? )))
В танке• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мама+дитина+бабуся, які живуть в одній квартирі - для вас сім´я? Дитину виховують мама і бабуся. Маса працює, бабуся водить по гурткам. Вписується у ваше поняття ’сім´я’?
А коли в одній квартирі живуть разом жінка+дитина+жінка. Це для вас сім´я? Чи вже ’не сім´я’?
А якщо живуть чоловік+жінка+дитина. Сім´я? Чоловік закладає щодня, гамселить жінку, гамселить дитину. Сім´я?
А як тема тут була, як рідні тати доньок гвалтувати і тут дівчата відписувалися з якими то трапилося і інколи мами про це були в курсі. Для вас це сім´я?
То може сім´я це щось більше за чоловік+жінка+дитина? Може це місце і той склад, з яким дитині гарно і який ніяк не залежить від статі?
Ви не лише історії не читали, а й законів держави. Мама+дитина+бабуся= не сім´я. Сім´я юридично лише чоловік і жінка, або батьки і діти. І що ж ви постійно лгбт порівнюєте з маргіналами, зі звичайними сім´ями порівняння не витримуєте?
Мама Никитки-2• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А ще на Багіні є фотки, де філія виводить в свЄт маму своїх дітей.
А так, цінний інсайд. Можна мені фотки обох чоловіків/жінок філі і сєрьожи? Раз уж для вас це кацапська попса є такою показовою.
Мама Никитки-2• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Чекала цей «надважкий» аргумент геїв 🤣
Мама і бабуся теж проявляють нетипові ознаки любові на очах в дитини?
Щодо іншого то бред. Агресія людини не залежить від орієнтації. Геї так само гамселять своїх «жон/чоловіків». Знімайте рожеві окуляри.
Санта Барбара• 16 июня 2024
Ответ дляСоображалочка
Удалено администрацией...
Слушайте , мне глубоко плевать , кто , с кем и как ахается . А вас , как я вижу , тригерит , когда женщины спят с мужчинами и при этом не устраивают парадов . И да , прекращайте хамить и переходить на личности .
Мама Никитки-2• 16 июня 2024
Ответ дляСоображалочка
О, пропустила. А ще в Давній Греції було за норму поїсти і піти все виригати , щоб знову їсти і так безкінечно. Були спеціальні раби, які тримали пірячко.
А сьогодні чомусь це вважають відхіленням від норми, психічним захворюванням, яке бажано б лікувати. Булемілія має назву. Чули?
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляВ танке
Сімейний кодекс України, стаття 3:
Стаття 3. Сім´я
1. Сім´я є первинним та основним осередком суспільства.
2. Сім´ю складають особи, які спільно проживають, пов´язані спільним побутом, мають взаємні права та обов´язки.
У вас інші закони?))) Бабуся і мама - це сім´я, якщо ведуть спільне домогосподарство.
Стаття 3. Сім´я
В танке• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Сімейний кодекс України, стаття 3:
Стаття 3. Сім´я
В державних органах розкажіть)
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляВ танке
В державних органах розкажіть)
Навіщо мені розказувати? Це ви розкажіть в упсзн, що це не сім´я. Бо упсзн рахуватиме доходи і мами, і бабусі в такому випадку, посилаючись саме на ст.3 СК.
Мама Никитки-2• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Сімейний кодекс України, стаття 3:
Стаття 3. Сім´я
Так є))
Наприклад Конституція. Яка є головним законом прямої дії
Стаття 51
Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен із подружжя має рівні права і обов´язки у шлюбі та сім´ї.
Батьки зобов´язані утримувати дітей до їх повноліття. Повнолітні діти зобов´язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків.
Сім´я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.
Ви ж так скромно 4 частину ст 3 сімейного кодексу не скопіювали
4. Сім´я створюється на підставі шлюбу, кровного споріднення, усиновлення, а також на інших підставах, не заборонених законом і таких, що не суперечать моральним засадам суспільства.
І тепер той же сімейний кодекс
Стаття 21. Поняття шлюбу
1. Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану.
2. Проживання однією сім´єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов´язків подружжя.
3. Релігійний обряд шлюбу не є підставою для виникнення у жінки та чоловіка прав та обов´язків подружжя, крім випадків, коли релігійний обряд шлюбу відбувся до створення або відновлення органів державної реєстрації актів цивільного стану.
Стаття 51
І тепер той же сімейний кодекс
Стаття 21. Поняття шлюбу
Санта Барбара• 16 июня 2024
Ответ дляВ танке
В державних органах розкажіть)
Ник у вас хороший ....
В танке• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Блін, знову маячня. Доходи ваші розрахують, якщо ви зареєстровані разом. А жити в одній квартирі можете будь з ким, навіть з колишнім чоловіком, але сім´єю ви не будете. Якщо бабуся не оформить опікунство над дитиною, то без матері вона виховувати її не буде.
Мама Никитки-2• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Є поняття кровне рідство, яке теж вважається сім’єю в Україні. Це стосується дітей і рідних батьків.
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляВ танке
Опікунство при живій матері...
Нік вам личить.
Кринжова баба• 16 июня 2024
З дискусії можна винести одне. Людство пережило льодовиковий період, війни, голод, мор, катаклізми, а знищать його гомосексуалісти 21 століття.
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так є))
Стаття 51
І тепер той же сімейний кодекс
Стаття 21. Поняття шлюбу
Стаття 51
І тепер той же сімейний кодекс
Стаття 21. Поняття шлюбу
У визначенні ’сім´я’ у СК немає нічого про шлюб) Ви намагаєтеся притягнути шлюб до сім´ї, у той час як це різні поняття. Якщо ви уважно прочитаєте, що накопі пустили , то може зрозумієте.
Мама Никитки-2• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Опікунство при живій матері...
Нік вам личить.
Опікунство при живих батьках. А шо не так? Батьків, знаєате, іноді батьківських прав позбавляють.