Паратруперсупер• 16 июня 2024
Натовп людей агресивно тиснув на ЛГБТ марш
В Київі нарешті відбувся довгоочікуваний потужний марш ЛГБТ КиїівПрайд.
Але натовп людей, як вони назвалися з традиційними цінностями. побіг за мирним маршем...Чому немає розуміння?
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляБелая котичка
Да? Даже убийц? Не нужно лицемерить.
Ви порівнюєте лгбт і вбивць? ) Прям скрєпи.
ЯсноВидящая• 16 июня 2024
Ответ дляФоточки нема
Може й педофілія нормальна?
Хто сказав що це збочення? Людина так любить діточок, що навіть хоче увійти з ними в статевий контакт. Вона ж любить дітей, чи не так?
Це стаття. Зґвалтування також. Навіщо ви це змішуєте? Ну маячня ж.
Може й оральний секс нормально? Вступати в статевий звʼязок з головою матері своїх дітей і пхати пісюна в рот, яким вона цілує їх це взагалі поза здоровим глуздом 😅 продовжимо ?)
Кринжова баба• 16 июня 2024
Ответ дляФоточки нема
Свої права нехай ’выражают’ в своїй тусовці. Я проти щоб діти бачили, як дорослі мужики лижуться на людях.
Вдома будь ласка.
Так я теж не хочу щоб мої діти бачили як дорослі чоловік і жінка лижуться на вулиці, хай в дома це роблять. Але ж ні, часто таких на вулиці можна зустріти , ну так і одностатеві пари можуть лизатися прилюдно якщо для традиційних пар це не заборонено.
Якось так і живу• 16 июня 2024
Пропаганда ЛГБТ это такая же пропаганда как и политическая и любая другая. Это само по себе не есть хорошо. Это навязыван е определенного мнения.
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляПоумничка
Удалено администрацией...
А чому такі коментатори не блокуються? Скрєпи узького міра так і пруть.
Поумничка• 16 июня 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
думаю, если б их выпустили, они были б уже там.
и да, за всех не расписывайтесь.
у меня всяко мозгов побольше вашего, и у многих тут тоже
и да, за всех не расписывайтесь.
вы и мозг антагонисты
.Куда их выпустить надо? С какого вдруг резона?
Мужчин нормальных выпустить надо и сберечь свой генофонд
А этих уродцев - в расход!
Якось так і живу• 16 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
Где именно запрещено?какими нормативными актами
Кринжова баба• 16 июня 2024
Ответ дляРекламама
Пока наши котики нас защищают, волонтёры плетут сетки и делают окопные свечи, развозят это всё в опасных областях рискуя жизнью... Находятся какие-то самые настоящие пид***ы, которым плевать на войну, помогать ничем не хотят, сидят как ждуны, при этом ещё имеют наглость устраивать какие-то марши, живут как-то праздно словно у нас войны нет, пир во время чумы, как-то противно от них. Всех геев на фронт (они физически сильные как мужчины), лесбиянок (особенно тех кто в паре как парень) обучить стрельбе и медицине туда же, чувствуют себя мужчинами - вперёд!
А то как-то сильно удобно уселись, делать ничего не хотят, а в Украине жить хотят (а хотят ли? Хотели бы - уже давно помогали бы военным)
Забавно, традиційних не беремо, а от гомосексуалів усіх на фронт. А навіщо їм захищати тих хто їх ненавидить?
Пацака-задирака• 16 июня 2024
Ответ дляФоточки нема
Може й педофілія нормальна?
Вы действительно не улавливаете разницу? В одном случае ущемляются права людей, в другом нет.
Бутерброд и я• 16 июня 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Я не проти ЛГБТ але не розумію нафіга їм цей марш! Ну гей, ну ок. От наприклад, немає ж маршу людей з рудим волоссям, або маршу людей, що люблятять борщ...
Якраз цей марш і показав що треба. Якщо у нас існують люди,які готові бігти, доганяти і бити інших людей лише за те що вони не такі, як ти, то. ... Сорі. Такі марші треба і треба робити
Кров з молоком• 16 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
Ну знаєте.
Традиційна пара лишає потомство для людства і вже тому має більше значення для природи і суспільства)
А відповідно…
Якось так і живу• 16 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
Хто не бере традиційних, ТЦк) то в бусікпх це все ЛГБТ. А чому ж дружини так переймаються своїми чоловіками. Вони повинні бути спокійними)їм нічого не загрожує
Бутерброд и я• 16 июня 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Як їх права порушують?
Найчастіше не беруть на роботу. Якщо ви з таким не стикалися це не значить що цього немає
Паратруперсупер
• 16 июня 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Вони теж хочуть створювати сім´ї, всиновлювати дітей, як у Європі та прогресивному світі. Але наше законодавство не дозволяє одружуватися з однополим партнером
Фоточки нема• 16 июня 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Колись була стаття і за мужеложство, може і за педофілію відмінять? Збоченцям дали свободу, їм мало, треба парад?
Не буде парадів-читай пропаганди. Ну хіба що з побитими писками.
Техпаспорт на медузу• 16 июня 2024
Мне пофик на те парады, я не живу в центре, а на окраине они мне абсолютно не мешают, и ’притеснять’ их я точно не пойду, тем более я к ЛГБТ отношусь толерантно. Но зачем они регулярно выходят на свои парады на улицы - для меня загадка.
Например, выставки котов, собак, цветов, бабочек и пр. проводятся в специальных местах, вход туда платный, но все желающие могут зайти и посмотреть на них.
Пусть бы тоже сняли где-то закрытое помещение с платным входом и ’парадили’ там сколько влезет, а не устраивали свои ’выставки’ на центральной улице.
Кринжова баба• 16 июня 2024
Ответ дляКров з молоком
Ну знаєте.
А відповідно…
Одна дитина в традиційній парі це не потомство. По одній дитині на сім´ю, через кількасот років людство вимре. Тому всіх лгбт і всіх у кого одна дитина на фронт!!!
Аноним_Русалка• 16 июня 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Вони таким чином виражають свої права, але натовп людей з традиційними цінностями побіг за ними? Навіщо?
У них хіба якісь окремі права?
Борисфенка• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд и я
Якщо жінка прийде влаштовуватися на роботу в офіс в одязі а-ля повія, її також не візьмуть. І не тому, що вона жінка, а тому, що є дресс-код і корпоративна етика, на роботу йдуть не сексом займатися.
Ответ дляТоптунша
А когда марш людей с традиционными ценностями, не знаете? Хочу пойти, но не вижу, чтоб его проводили
вам такое нравится:
Мэр Ивано-Франковска Руслан Марцинкив на вече после ’Марша за жизнь и семейные ценности’ заявил, что патриотом страны может быть только христианин
’Перед выборами меня в эфире ’1+1’ спросили: может ли быть гей патриотом? Я сказал, что нет. Патриотом может быть только христианин, истинный патриот – тот, кто верит в Бога’, – отметил городской голова.
Паратруперсупер
• 16 июня 2024
Ответ дляАноним_Русалка
У них хіба якісь окремі права?
У них немає права створювати сім’ю
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляАноним_Русалка
У них хіба якісь окремі права?
Вони позбавлені тих прав, що є у нас з вами. Як зручно того не помічати, правда? А ось обов´язки у них рівні з нами. Що теж зручно нам, але незручно лгбт і в принципі несправедливо.
Паратруперсупер
• 16 июня 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Для кого він нарешті довгоочікуваний і потужний ?
Так організаторка сказала
Кукарикуууууу• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд и я
Та робіть що хочете, але нафіга? Всеодно буде пеевна частина суспільства, яка буде проти лгбт і це теж нормально
Аноним_Русалка• 16 июня 2024
Ответ дляПротру пилюку
Там на первых минутах видео военный поясняет, зачем и почему сейчас это важно. Что ЛГБТ пары, которые в ЗСУ лишены тех возможностей, которые имеют официальные супруги: узнать что с твоим партнёром, где он, в какой больнице и т.д. И это только верхний слой. Как минимум человека не побьют за рыжие волосы и за любовь к борщу, а за ЛГБТ отношения, та даже футболку с логотипом ЛГБТ - могут
Хай звертаються до нотаріуса і оформлюють документи, щоб мати такі ж можливості. В чому проблема?
Стигла полуниця• 16 июня 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Так організаторка сказала
Теж із цих ?