Паратруперсупер• 16 июня 2024
Натовп людей агресивно тиснув на ЛГБТ марш
В Київі нарешті відбувся довгоочікуваний потужний марш ЛГБТ КиїівПрайд.
Але натовп людей, як вони назвалися з традиційними цінностями. побіг за мирним маршем...Чому немає розуміння?
Бутерброд и я• 16 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Якщо жінка прийде влаштовуватися на роботу в офіс в одязі а-ля повія, її також не візьмуть. І не тому, що вона жінка, а тому, що є дресс-код і корпоративна етика, на роботу йдуть не сексом займатися.
Ви робите чоловіку мінет, а корова бичку ніколи не смокче бо це не природньо. І якби вашому чоловікові сказали Гуляй Вася, ми не беремо тебе на роботу бо тобі борисфенка смокче, а це не природньо, то ви б перша побігли на марш рівності
Рекламама• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
50 тис лгбт на фронті. Пі...ри це ті, хто ховаються під спідницями дружин, поки їх дружини розказують на форумі про ’справжніх чоловіків’ і ’під...рів, що кохають чоловіків’.
Вот именно. Те, кто хотят служить, уже там. У кого здоровье не позволяет, волонтёрят.
Эти люди физически не могут пойти на ЛГБТ марш, поскольку сейчас где-то выполняют приказы командиров.
А те люди, которые не служат потому что есть инвалидность - так большинство таких и на парад не пойдёт.
Те, кто на фронте - молодцы. Те, кто устраивает ЛГБТ марши - нет, причём сидят и нагло прикрываются геройством других представителей ЛГБТ (тех кто на фронте) и при этом сами ничего не делают. Противно от таких.
Борисфенка• 16 июня 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Вони теж хочуть створювати сім´ї, всиновлювати дітей, як у Європі та прогресивному світі. Але наше законодавство не дозволяє одружуватися з однополим партнером
Законодавство не дозволяє одружуватися близьким родичам. Законодавство не дозволяє одружуватися з тваринами. Законодавство не дозволяє одружуватися з дітьми.
Мало там хто що хоче.
Кринжова баба• 16 июня 2024
Ответ дляФоточки нема
Колись була стаття і за мужеложство, може і за педофілію відмінять? Збоченцям дали свободу, їм мало, треба парад?
Не буде парадів-читай пропаганди. Ну хіба що з побитими писками.
Колись і за руде волосся, або розум у жінки, спалювали як відьму. Давайте орієнтуватися на ,, колись,, от тільки вибирати те ,,колись,, яке відповідає вашим переконанням, так як те ,,колись,, постійно змінювалося.
УжеВотДа• 16 июня 2024
Ответ дляБелая котичка
А это моя самоидентификация - подходит такой ответ?
Шах і мат.
Аноним_Русалка• 16 июня 2024
Ответ дляТоптунша
А когда марш людей с традиционными ценностями, не знаете? Хочу пойти, но не вижу, чтоб его проводили
Можете його організувати
Стигла полуниця• 16 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Вони позбавлені тих прав, що є у нас з вами. Як зручно того не помічати, правда? А ось обов´язки у них рівні з нами. Що теж зручно нам, але незручно лгбт і в принципі несправедливо.
Яких прав вони позбавлені ? В чому їм відмовляють ?
УжеВотДа• 16 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Новини гарно написали ’Марш геїв тривав 10 хвилин і пройшов 100 метрів’. Це добре і правильно. Марш був? Був. Чого скиглите?
А потім плавно переріс в забіг єдності попереду традиційних цінностей. Так що план навіть був перевиконаний!
Раз одела не бу• 16 июня 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Я не проти ЛГБТ але не розумію нафіга їм цей марш! Ну гей, ну ок. От наприклад, немає ж маршу людей з рудим волоссям, або маршу людей, що люблятять борщ...
І піде стінка на стінку: любителі звичайного борщу і зеленого )))
Бутерброд и я• 16 июня 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Вони можуть йти за руку по вулиці без осудливих поглядів?
Вони можуть встановити дитину?
Вони можуть одружитися?
Вони можуть встановити дитину?
Вони можуть одружитися?
Кров з молоком• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд и я
Я завжди дивуюсь таким коментам.
Люди, скажіть як ви умудряється на співбесіді повідомити роботодавцю про свої сексуальні вподобання?
Ви це в резюме прописуєте чи як?
Борисфенка• 16 июня 2024
Ответ дляУжеВотДа
Точно!!! Забіг єдності вдався!!!
Стигла полуниця• 16 июня 2024
Ответ дляПаратруперсупер
А на якій підставі їм дозволяти всиновлювати дітей ? Калічити їм життя .
Вони не безплідні, нехай народжують.
Паратруперсупер
• 16 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Мало там хто що хоче.
А у ЄС та США можно, там геї та лесбі створюють родини та всиновлюють дітей
УжеВотДа• 16 июня 2024
Ответ дляМрію про космос
Хто довго очікував той марш? Схоже - як раз ті, хто за ним побіг. Більше і ніхто.
Так, по ходу вони найбільші їхні шанувальники.
Бутерброд и я• 16 июня 2024
Ответ дляКров з молоком
Я завжди дивуюсь таким коментам.
Ви це в резюме прописуєте чи як?
В деяких анкетах є такий пункт
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Вашого чоловіка хтось бив за те, що він одружений на вас? А мого друга гея били просто за те, що він гей. Хоча одягнений він як всі інші чоловіки. Вашого чоловіка звільняли за орієнтацію? А геїв звільняють. Просто через ксенофобство. Мої знайомі друзі геї не афішують свою орієнтацію на роботі через ці причини. Тьотки за них б´ються, бо це люди дуже високооплачувані, гарно одягнені, привітні в повсякденному житті. Ви ніколи не подумаєте, що цей чоловік гей. Проте їх права утискають і ставлення до них жахливе саме через їх орієнтацію, а не людські якості.
Фоточки нема• 16 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
Ну от пройшли паради-абсолютна більшість їх не підтримує.Бо це суперечить традиційним цінностям українців.
З реакції більшості зрозуміло, що підтримки не буде, і навіть нейтрального ставлення не буде. Але ж ні-треба парад. Ну то хай не ображаються, як цього не розуміють.
Аноним_Русалка• 16 июня 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Ні, вони їх переслідували, люди з маршу перелякані
Нахіба постійно влаштовувати той марш, щоб закінчувати його переляком?
Кукарикуууууу• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд и я
Найчастіше не беруть на роботу. Якщо ви з таким не стикалися це не значить що цього немає
На роботу не беруть багатьох людей, є ейджиз наприклад, то йти маршем ’мені 40+’ ? життя зло...
Рекламама• 16 июня 2024
Ответ дляПротру пилюку
У Вас странное представление об ЛГБТ. Это такие же люди, они живут среди нас, среди них есть военные, есть и ухилянты, есть те, кто донатит армии и те, кто ни копейки не дал. Желание спать со своим полом ни как не отражается на отношении к войне. А марш они устроили чтобы: а) привлечь внимание к текущим проблем, б) продемонстрировать, что Украина разделяет европейские ценности. И кстати лояльность наших европейских партнёров держит пока нашу экономику на плаву, если что. Там в видео даже посол Франции высказался, как ЕС всё это одобряет.
У меня представление более чем адекватное. В отличие от моего оппонента.
Марши устраивают те, кто не на фронте. Они не имеют никакого морального права приписывать себе заслуги других. Пусть идут воюют, а не марши устраивают.
А текущие проблемы - это орки. Но если вы считаете, что признание ЛГБТ по важности хоть как-то может с этим сравниться, что аж можно в честь этого парады устраивать... то я больше ничего не хочу вам доказывать. Езжайте к своим родственникам, чемодан-вокзал-разия.
УжеВотДа• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд и я
Ні. Тому що Борисфенка ніколи не ходила на марші мінетчиць і ніхто не знає про подробиці її сексжиття.
Басноплетка• 16 июня 2024
А зачем ЛГБТ ходят на марши ? Кто им мешает жить с тем , с кем они хотят, не афишируя это на весь мир ? Логично , что многие будут реагировать на них с негативом.
Кукарикуууууу• 16 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Та може й так ))) ви читали теми на порадниці про борщ? Місцеві пані тут тебе з гімном змішували, якщо ти вариш борщ не так як вони.
TANYA 0 0 0 0• 16 июня 2024
Ответ дляЯсноВидящая
То чим вам той марш заважає тоді?
Тим , що в нас в країні зараз ’найголовніша ’ проблема це що притісняють права лгбт, а все решта в нас ок???
Борисфенка• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд и я
Роботодавців не цікавлять подробиці нічного життя співробітників.
Але гомосеки хочуть цілуватися прямо в офісі і дуже дивуються, чому їм цього не дозволяють. ’Ущемляють’, мля.
Натомість воювати на фронті вони не збираються , ’бо марширувати треба’.
Гжегож Бженчишчикевич• 16 июня 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Хай звертаються до нотаріуса і оформлюють документи, щоб мати такі ж можливості. В чому проблема?
Дивні люди. Тобто дружина військового, що загинув на фронті, має право на компенсацію, на пільги по комуналці , може ще якісь пільги? А ось половина лгбт, що загинув на фронті, не має права ні на що. Це справедливо? Жінка зниклого безвісти може звертатися до керівництва щоб подати у розшук, шукати і полоні. А ось лгбт не може. Це так справедливо, правда?
Раз одела не бу• 16 июня 2024
Ответ дляКукарикуууууу
О, я обожнюю ці теми 😂
УжеВотДа• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд и я
В деяких анкетах є такий пункт
Який? Чи робить вам Борисфенка мінет?