Copy-Paste• 16 июня 2024

Загострення панкреатиту. Що можна і чого не можна їсти?

Через відсутність жовчного в мене хронічний панкреатит. Бувають періодичні загострення. Нещодавно наїлась черешень на пустий шлунок зранку і привіт...Хоча, раніше їла і було норм.
То цього разу крім підшлункової ще й шлунок схопив. Стався такий спазм, що мало на стіни не лізла. Знімали уколами і крапельницею. Зараз ніби норм, їм пісні кашки і пісні супчики, ккуряче м´ясо відварене і перекручене на м´ясорубку. І хек.
Що ще можна додати до цього раціону, щоб не було так сумно?
Губки-уточкой• 16 июня 2024
Не могу сказать по теме, но смайлы-реакции очень странные. Люди, что с вами?

автор Copy-Paste • 16 июня 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Я вже навіть не дивуюсь, чесно кажучи. Може то війна і стрес на людей так діють, але дивних людей таки побільшало.
Виниловая пластинка• 16 июня 2024
У меня такая беда периодически, сейчас еще и желчный схватил. Ем то, что вы описали, еще овощи на пару, не кислые кисели варю из клубники, запеканку творожную из творога нежирного. Много чая, особенно с мятой, она спазмы снимает. Еще из важного, на ночь не есть вообще, в идеале после 19-00, но мне врач разрешил до 21-00 потому что я поздно ложусь и поздно встаю.
Препараты от метеоризма и ношпа хорошо боль убирают тк газы скапливаются из-за недостатка ферментов, ну и сам спазм бывает.
автор Copy-Paste • 16 июня 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Дякую! Кисіль з полуниці звучить апетитно. Я думала, що з ягід взагалі нічого не можна. Чай п´ю, купила якийсь аптечний гастро збір, там і м´ята є. Після 6 я не їм вже багато років, звикла.
Просто хочеться якоїсь різноманітності в меню, літо ж, є можливість, а не знаю що можна. Сімейна сказала, що можна банан. Хоча, в інеті пишуть, що банан не можна.
Виниловая пластинка• 16 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
Можно ягоды термически обработанные и важно, чтобы не кислые, иначе это будет раздражать поджелудочную.
Банан как перенесете, я их плохо переношу и поэтому не ем
Великий сатирик• 17 июня 2024
А які симптоми панкреатиту? В мене на узд написано дещо підвищена ехогенність. Це є ознакою панкреатиту? Болю немає, але не зовсім сформований стілець і нереретравлена іжа, в раціоні переважає рослинна їжа. От задумалась, може, це панкреатит🥺
автор Copy-Paste • 17 июня 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Особисто в мене такі ознаки: діарея після прийому їжі, дискомфорт у животі, іноді нудота, важкість, здуття, метеоризм, бурчання в кишківнику, спазми.

Великий сатирик• 17 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
Дякую