Пенек Возмездия• 16 июня 2024
З онко не можна ходити на роботу?
Підкажіть, будь ласка, я погано розуміюся в цьому . Якщо у мене буде онко, то я не зможу вже ніяк ходити на роботу ,поки не вилікуюся ,правильно? Зараз я обстежуюся і маю підозру, але хотілося б знати завчасно
Пенек Возмездия
• 16 июня 2024
Можливо безглузде питання,але ні в кого зі знайомих і близьких не було онкології, тому я не знаю
Замурмишка• 16 июня 2024
Если вам дадут больничный.
Это не так что на весь период вам дадут больничный пока вы не вылечитесь Если химия раз в неделю, многие нормально себя чувствуют. Все зависит от состояния.
маска Ілона• 16 июня 2024
Зможете. Якщо дадуть лікарняний то будете вдома. Якщо не дадуть то на роботі. Фізично зможете
Хлопаю ресницами• 16 июня 2024
Будет зависеть исключительно от вашего самочувствия и протокола лечения.знаю людей, которые ходили на работу в перерывах между химиями, так им было легче
Ms. Iphone• 16 июня 2024
Коли в моєї мами було онко, то до учтановлення діагнозу їй дали лише тиждень лікарняного, не дивлячись на те, що в неї живіт був пробитий, що треба стояти в очередях і здавати купу аналізів, а потім її попросили з роботи взагалі. От так
Міс Всесвіт• 16 июня 2024
Дивлячись яка робота. В мене колишній хлопець між хіміотерапіями працював, електриком,це ж і фізична робота теж. Правда діагноз був не дуже важкий лімфома. Але лікування схоже.
Лікарняний був, але коли потрібно було допомогти на роботі то виходив(райцентр, лікувався тоді в обласному центрі). Якось оплачували додатково, бо спеціаліст був хороший.
А буває таке лікування і так важко в перерві що не те що на роботу, до туалету по стінці повзеш між блоками.
Ще й ж опромінювання, то після нього фізичних навантажень і сонця не можна три місяці,якщо з цим робота повязана, то теж краще не ходити.
В кожного своє.
Міс Всесвіт• 16 июня 2024
Мама колись працювала в ремісії два роки, і теж в перерві в лікуванні поки жива була, і гарно себе почувала. Але і робота була з паперами(ще в девяності)
Дама-мадама• 16 июня 2024
Залежить від самопочуття і бажання. Лікарняний, зазвичай 4 місяці. Потім - група.