После шести ни-ни• 16 июня 2024
Лімфовузли при болі в горлі
В мене болить горло. Два дні була температура, сьогодні краще але замітила ззаду на шиї від голови і до низу 3 гульки вони не болючі та рухомі. Чи можуть так лімфовузли відреагувати ?? Бігти на УЗД завтра, чи чекати повно одужання?
После шести ни-ни
• 16 июня 2024
Ответ дляБлиск думки
Вы хоча б трохи анатомію і процеси в людському організмі вчили в школі?
Я не стикалась з таким. Це вперше за майже тридцять років
Блиск думки• 16 июня 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Лікуйте горло.
КликОЛЬКА• 16 июня 2024
если они подвижные и безболезненные и еще и при больном горле - это норма - пощупайте еще подчелюстные - удивитесь