Вимагаю спілкування• 16 июня 2024
Труси підгузки памперс зайдіть хто користується
Доня зараз важить 8200, якщо я перейду на 4 розмір підгузків трусиків від памперс чи не будуть вони завеликі ( на упаковці від 9 кг). Підгузків 3 розміру залишилось не багато, і вони вже трошки давлять на ніжках ( залишається червоний слід). Дайте пораду хто теж такою фірмою користується. Дякую)
Просто болталка• 16 июня 2024
Саме в pampers трусики достатньо щильно прилягають за рахунок широких резинок, тому можна пробувати брати більше на розмір
Коренная киевлянка• 16 июня 2024
Можно брать. Пользуюсь премиум кеар, вот в таких случаях брала уже след размер