Сладко-соленая• 16 июня 2024

Рюкзак для підлітка

Порадьте будь-ласка де дивитись якісний шкільний рюкзак для хлопчика підлітка. Або покажіть які рюкзаки ваші хлопці носять. Дякую.
Масяня Я• 16 июня 2024
вашу подростку 5 лет?
Бавовнятко• 16 июня 2024
Замовляла з СпортДирект ( сток).
Поддакиваю иногДА• 16 июня 2024
Мабуть підліток сам краще вибере.
Фірм багато. Можна просто на розетці подивитись.
автор Сладко-соленая • 16 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Мабуть підліток сам краще вибере.
Я просто не розумію, шкільний йому звісно не підходить, але ж не звичайний спортивний купувати...
Викасикрет• 16 июня 2024
Я купила на кідстаффі Dolly. Їх у Харкові шиють.
Брала з відсіком для взуття знизу.
Але син вже високий, під 180 см у 13 років.
Для нижчого такий рюкзак може бути завеликий.
Але там є й інші моделі.
За свою ціну чудовий рюкзак, за рік поки що не видно слідів використання.
Тканина трохи водовідштовхуюча, невеликий дощ витримує.
Викасикрет• 16 июня 2024
Ответ дляСладко-соленая
Дивіться, щоб була зручна блискавка і було пару додаткових кишень.
І по розміру часто, наприклад, англійська зошити А4, щоб влазило.
Поддакиваю иногДА• 16 июня 2024
Ответ дляСладко-соленая
Чому? Звичайний спортивний вже купують з начальних класів. Вони легкі, зручні. Навіщо йому якісь спеціальні?
Подивіться просто у деяких написано ’шкільний підлітковий’. Моделей багато на олх зі знижками бачила, тут на кідстаф купляла для племінника. Для знайомої замовляли рюкзак Пума. Такий вік, що їм хочеться чогось модного
Викасикрет• 16 июня 2024
Не беріть Керрімор.
Я купила на спортдіректі, він симпатичний і зручний був. Тільки недовго. Через два місяці відірвалася ручка, ще через місяць почала витріпуватись тканина біля блискавки.
По ціні з доставкою він коштував майже стільки ж, скільки й Dolly.
Але для школи не підходить, надто короткий термін життя.
Це ще у сина пари, максимум 4 підручники носить.
автор Сладко-соленая • 16 июня 2024
В ньго був кілька років delune, класний якісний рюкзак, але як виявилось він йому не підходить, бо треба щось модне і сучасне, і обирає звичайні рюкзаки nike чи puma. Те, що він мені пропонує здається просто спортивні або городські. Я тому і спитала з якими рюкзаками ходять ваші дорослі підлітки.
автор Сладко-соленая • 16 июня 2024
Ответ дляВикасикрет
Не беріть Керрімор.
Дякую
Грамотний хвіст• 16 июня 2024
Ответ дляСладко-соленая
Я Пуму брала рюкзаки, отличные, и для школы вполне подходят
Викасикрет• 16 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну от у мене зручний спортивний рюкзак. Легкий.
Для школи він не підійде, бо А4 на кутах загинатиметься.
Тому розумію автора.
Краще самостійно знайти варіанти, а потім дати обрати синові.
автор Сладко-соленая • 16 июня 2024
Ответ дляВикасикрет
Тому розумію автора.
Дякую за розуміння.
Пушкининиана• 16 июня 2024
Harvest купили - невмирущий)
автор Сладко-соленая • 16 июня 2024
Ответ дляПушкининиана
Harvest купили - невмирущий)
Ага, дякую, реально прикольні. Запропоную йому.
Поддакиваю иногДА• 16 июня 2024
Ответ дляПушкининиана
Harvest купили - невмирущий)
+
Поддакиваю иногДА• 16 июня 2024
Ответ дляВикасикрет
Тому розумію автора.
В мене звичайний Адідас , влазить А4 чудово 🤷🏼‍♀️
Дуже місткий , перевірено
Пушкининиана• 16 июня 2024
Ответ дляСладко-соленая
Отакий у мого. І в школу, і в подорожі. Я сама їх ношу, реально класні
автор Сладко-соленая • 16 июня 2024
Ответ дляПушкининиана
Та супер, я на них прям залипла, дуже дякую.
Плету интриги• 16 июня 2024
Найк на 1200 грн чорний в школу. Не малого розміру, до більшого скоріше
Небалувана Галя• 16 июня 2024
Ответ дляСладко-соленая
С такими и ходят)
Плету интриги• 16 июня 2024
Ответ дляСладко-соленая
Спортивний адідас,пума,найк
Плету интриги• 16 июня 2024
Ответ дляСладко-соленая
Підходять пума,найк спортивні.в мого чорний,досить великий. Англ зошити, книги, кросівки,вода