-Ань-• 16 июня 2024

Марш рівності у Києві НЕ ВІДБУВСЯ. Замість нього – хода на захист сім´ї і традиц

«Марш рівності» у Києві НЕ відбувся. Замість нього – велилюдна хода на захист сім’ї і традиції:
https://vsirazom.ua/news/marsh-rivnosti-u-kyyevi-n...

У неділю, 16 червня, ліворадикальні угрупування спробували провести у Києві так званий «марш рівності» і «київпрайд». Вони до останнього намагалися приховати локацію. Тому лише зранку у неділю вони повідомили своїм активістам місце і час збору – стація метро «Театральна», 9.00. В цей самий час на Майдані незалежності почався збір українців, патріотів і християн з різних груп, спільнот, організацій і церков. Також чимало просто неорганізованих громадян, які прийшли виступити на захист сім’ї.

Близько 9.40 спецпідрозділи МВС спробували обмежити учасників сімейної правозахисної акції – заблокувавши частину людей біля консерваторії на Майдані.

Ближче до 10.00 вдалося узгодити з поліцією, щоб всі змогли безперешкодно розміститися вздовж проїжджої частини Хрещатику. Там відразу почала формуватися колона для подальшої ходи.

Тим часом Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!», у рупор нагадав поліції події 2018 року, коли спецпідрозділи МВС побили мирних громадян, які вийшли на захист сім’ї. І озвучив пересторогу, щоб цього року не відбулося аналогічної ганьби. Співорганізатор заходу Денис Кошельник також публічно звернувся до поліції з закликом не перешкоджати законним правам громадян і ветеранів заявити позицію і пройти мирним маршем.

Серед учасників зібрання на Хрещатику – велика кількість військовослужбовців і ветеранів. Зокрема Андрій «Банкір» з 23 ОСБ на своєму банері пише: «Я воював за сім’ю, за родину, за діточок, за Батьківщину, а не за під…ів».

У цей час близько 9.50 гомосексуалісти, лесбійки та інші ліворадикали біля метро «Театральна» здійснюють спробу пройти маршем по вулиці Богдана Хмельницького вниз до Хрещатика. Утім поліція відразу дає їм зрозуміти, що не варто цього робити. Можна припустити, у тому числі з тієї причини, що на Майдані і на Хрещатику вже зібралася велика кількість українців, які не збираються толерувати пропаганду девіацій.

Таким чином «марш рівності» не відбувся, жодної їхньої ходи не було. Кілька десятків лівих активістів з шестиколорами потопталися біля станції метро, зробили фото для спонсорів і після цього на заклик своїх організаторів поділися хто куди.

Тим часом близько 10.30 кількість захисників сім’ї і традиції на Майдані суттєво збільшилася. Тоді вся ця колона вийшла на проїжджу частину Хрещатику. І ще за кілька хвилин почала рухатися в бік Бессарабської площі. Слід зазначити, що спецпідрозділи МВС здійснили спробу перешкодити колоні, але кількість українців і їхня наполегливість зробили своє – колона рушила далі. Після цього правоохоронці жодним чином не перешкоджали руху, а лише забезпечували супровід колони і підтримку загального правопорядку.

Велилюдна хода на захист сім’ї і традиції обійшла весь центральний периметр Києва: Хрещатик – Богдана Хмельницького – Володимирська – Михайлівська – Майдан незалежності. Слід зазначити, що саме значна кількість активних українців, патріотів і християн, які вийшли на вулицю попри дощ, стала суттєвим фактором у цій перемозі.

Є родина – є країна! Ми всі разом – за сім’ю! Єднання і нарощування активної дії допоможе нам зберегти Україну від скочування у моральну і загальну деградацію.
prozerpina123• 16 июня 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Ну теперь гуйло ещё больше будет спасать Украину от ’гейропы’...
Что за позиция жертвы, блин?
Жене, которую бьёт муж, тоже нужно забиться в угол, шоб ’не провоцировать’?

RaminaSonne• 16 июня 2024
Ответ дляNatka A.
Саме гетеросексуали і піарять весь час той парад.
Якби не оці всі противники, пройшли б собі ті ЛГБТ та і все. Мають право.

Ніт!! Треба обовязково антипарад робити.
А що, тільки ЛГБТ можна на парад? Іншим зась?
Odetta Furs• 16 июня 2024
Ответ дляЧитака
Ну не відбувся, та й не відбувся, така проблема
так 2 же состоялись! там был один кадр такой интересный - пол дня мучаюсь- хочу такие же цацки как у него
Nathalie27• 16 июня 2024
Ответ дляNatka A.

Та мені здається, що ці дві протилежності фінансуються з одного джерела
Шматочок хмарки• 16 июня 2024
Ответ дляjulia_kid
Вообще не понимаю какое кому дело кто с кем и как живет ?
Нашим до всего дело есть, кроме того, что действительно важно.
Аnnеt• 16 июня 2024
Ответ дляOdetta Furs
боже...бедные геи...
на фото на плакате любитель семейных ценностей их назвал другим словом
prozerpina123• 16 июня 2024
Ответ дляNathalie27
В тому, що їх треба заслужити
Удалено администрацией...

Odetta Furs• 16 июня 2024
Ответ дляШматочок хмарки
я лично абсолютно не возражаю против их свадеб- пусть женятся или...? но вот про усыновление детей...не знаю
mamarama• 16 июня 2024
Ответ дляАnnеt
То он наверное про людей из верховной рады написал.
Nathalie27• 16 июня 2024
Ответ дляprozerpina123
Удалено администрацией...
А Вам обовʼязково комусь лизати треба? Співчуваю
Filomena• 16 июня 2024
От тут я дійсно шкодую, що тцк не скористалися можливістю і не роздали повістки цим «активістам херні»)
Julia -e9ee• 16 июня 2024
Ответ дляjulia_kid
Не традиционна ориентация у нас и до войны была .
Так это понятно, но показали же сейчас что мы не за толерантные ценности Запада, вот и повод ещё. Не удивлюсь если кремлядские уши торчат в параде за семью.
Natka A.• 16 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Можна і іншим.
Але чого проти геїв виходять?
Геї ж не ходять з парадом проти гетеро?

Якби ці типу ’нормальні’ не ганялись весь час за тим гей парадом ,ніхто б про нього і не чув.
prozerpina123• 16 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Если они агрессивные, то да
В цивилизованной стране этих ’любителей традиционных ценностей’ уже повязали бы за нападение на полицию
akarra• 16 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Ще були вкиди, що гомосексуалів не беруть на роботу через орієнтацію
Это не вкиды
Это реальность
Из-за дремучести и гомофобии, 80% ЛГБТ в Украине скрывает свою суть.
akarra• 16 июня 2024
Ответ дляNathalie27
В тому, що їх треба заслужити
Кому?
prozerpina123• 16 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Нет, я, как и все люди на земле, имею права по факту рождения.
Это вам выслуживаться и служить нужно
Аnnеt• 16 июня 2024
Ответ дляmamarama
ошибся маршем?
Odetta Furs• 16 июня 2024
Ответ дляNathalie27
а куда их брать размалеваных и на каблуках? Вот нужен фин директор в строй компании! Если нужен визажист,стилист.парикмахер- то берут же!

Nathalie27• 16 июня 2024
Ответ дляakarra
Это не вкиды
Это реальность
Кого конкретно не взяли саме через орієнтацію і як роботодавець дізнався про інтимне життя претендента на вакансію?
Шматочок хмарки• 16 июня 2024
Ответ дляOdetta Furs
Я так же. Вообще не вижу проблемы никакой. Будто всех заставляют вступать в ряды ЛГБТ и менять ориентацию принудительно. Дикий народ(
промокашка• 16 июня 2024
Ответ дляЛеска
Тцк прогуляли оба парада?
Такие же мысли , сколько защитников всяческих не при деле
Odetta Furs• 16 июня 2024
Ответ дляNathalie27
по дрескоду
Аnnеt• 16 июня 2024
Ответ дляNathalie27
встретились на марше.
Ночка_темная• 16 июня 2024
Ответ дляАnnеt
Цікаво, що він своїм плакатом пропонує?Депортувати чи розстріляти геїв, бо він не за них воює? Чи геї військові не воюють за родину, за батьківщину?
mamarama• 16 июня 2024
Ответ дляАnnеt
ошибся маршем?
Все марши в центре Киева.
Можно прийти и найти, к какому примкнуть, по интересам.
Nathalie27• 16 июня 2024
Ответ дляprozerpina123
Это вам выслуживаться и служить нужно
То користуйтесь своїми правами на здоровʼя. Ніхто їх у Вас не відбирає
akarra• 16 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Вам пофамильно? Вы моих друзей знаете, что вам эти фамилии что то скажут, или просто перепись решили сделать?
Julia -e9ee• 16 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Имеет ввиду наверное что эти геи ходят в женских одеждах на собеседование
Олечка79• 17 июня 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Ух ты , ну супер же, теперь быть ЗА семью это уже ненормально .
Мало того что Вам подобные постоянно людям вливают чувство вины что живут , что пьют кофе, что не воюют , теперь уже быть за семью это плохо и провокация 🤦‍♀️ и сразу везде крякают про ипсо и кремль . Что с людьми происходит ? То есть ложиться под Европу это типа лучше чем под рашу ?
Иногда мне кажется я сплю и это все дурной сон