-Ань-• 16 июня 2024
Марш рівності у Києві НЕ ВІДБУВСЯ. Замість нього – хода на захист сім´ї і традиц
«Марш рівності» у Києві НЕ відбувся. Замість нього – велилюдна хода на захист сім’ї і традиції:
У неділю, 16 червня, ліворадикальні угрупування спробували провести у Києві так званий «марш рівності» і «київпрайд». Вони до останнього намагалися приховати локацію. Тому лише зранку у неділю вони повідомили своїм активістам місце і час збору – стація метро «Театральна», 9.00. В цей самий час на Майдані незалежності почався збір українців, патріотів і християн з різних груп, спільнот, організацій і церков. Також чимало просто неорганізованих громадян, які прийшли виступити на захист сім’ї.
Близько 9.40 спецпідрозділи МВС спробували обмежити учасників сімейної правозахисної акції – заблокувавши частину людей біля консерваторії на Майдані.
Ближче до 10.00 вдалося узгодити з поліцією, щоб всі змогли безперешкодно розміститися вздовж проїжджої частини Хрещатику. Там відразу почала формуватися колона для подальшої ходи.
Тим часом Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!», у рупор нагадав поліції події 2018 року, коли спецпідрозділи МВС побили мирних громадян, які вийшли на захист сім’ї. І озвучив пересторогу, щоб цього року не відбулося аналогічної ганьби. Співорганізатор заходу Денис Кошельник також публічно звернувся до поліції з закликом не перешкоджати законним правам громадян і ветеранів заявити позицію і пройти мирним маршем.
Серед учасників зібрання на Хрещатику – велика кількість військовослужбовців і ветеранів. Зокрема Андрій «Банкір» з 23 ОСБ на своєму банері пише: «Я воював за сім’ю, за родину, за діточок, за Батьківщину, а не за під…ів».
У цей час близько 9.50 гомосексуалісти, лесбійки та інші ліворадикали біля метро «Театральна» здійснюють спробу пройти маршем по вулиці Богдана Хмельницького вниз до Хрещатика. Утім поліція відразу дає їм зрозуміти, що не варто цього робити. Можна припустити, у тому числі з тієї причини, що на Майдані і на Хрещатику вже зібралася велика кількість українців, які не збираються толерувати пропаганду девіацій.
Таким чином «марш рівності» не відбувся, жодної їхньої ходи не було. Кілька десятків лівих активістів з шестиколорами потопталися біля станції метро, зробили фото для спонсорів і після цього на заклик своїх організаторів поділися хто куди.
Тим часом близько 10.30 кількість захисників сім’ї і традиції на Майдані суттєво збільшилася. Тоді вся ця колона вийшла на проїжджу частину Хрещатику. І ще за кілька хвилин почала рухатися в бік Бессарабської площі. Слід зазначити, що спецпідрозділи МВС здійснили спробу перешкодити колоні, але кількість українців і їхня наполегливість зробили своє – колона рушила далі. Після цього правоохоронці жодним чином не перешкоджали руху, а лише забезпечували супровід колони і підтримку загального правопорядку.
Велилюдна хода на захист сім’ї і традиції обійшла весь центральний периметр Києва: Хрещатик – Богдана Хмельницького – Володимирська – Михайлівська – Майдан незалежності. Слід зазначити, що саме значна кількість активних українців, патріотів і християн, які вийшли на вулицю попри дощ, стала суттєвим фактором у цій перемозі.
Є родина – є країна! Ми всі разом – за сім’ю! Єднання і нарощування активної дії допоможе нам зберегти Україну від скочування у моральну і загальну деградацію.
Leo07032016• 17 июня 2024
Ответ дляOdetta Furs
странные люди - Плеховская не такая теперь еще и Тарасенко не так- нужно все переименовать в Радужная 1,2,3,4...
Стрит и авеню
Nil admirari• 17 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Поцікавилась і сама в ах@. До 2011 року в Україні діяла стаття за гомосексуалізм. Навіть і 20 років не потрібно, щоб з кримінального стало нормою
Хто там мені фейспалми тулить? Чого ви так впевнені, що з віком згоди в дітей не буде теж саме?
Не брешіть. Давно ту статтю було скасовано. Витягли закон тридцятирічної давнини.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А, і ще. Вік згоди в Україні 16 років. А ще зовсім недавно був 18.
І що, до 18 ніхто сексом не займався? А звідки тоді підліткові вагітності? Може, треба давати дітям знання і контрацептиви, а не тупо забороняти стосунки через покарання?
І також варто розібратися, що саме спричиняє таке раннє статеве дозрівання. Тут же повно тем про місячні в 10. До харчової промисловості у вас нема питань?
Теория Импетуса• 17 июня 2024
Ответ дляAnnichka
Нижний вариант нормы - как раз 10 лет.
Это ещё зависит от климата в котором проживает девочка, наследственности.
Nil admirari• 17 июня 2024
Ответ дляEmm11117
Боже, чого тут 4 людини самі з собою в темі пишуть якийсь брєд про ущємлєніє ЛГБТ вже 4 сторінки? це виглядає дуже дивно
Насправді, такі, як ви, тут в меншості.
Ответ дляТеория Импетуса
Нижний вариант нормы - как раз 10 лет.
Ок, климат может и поменялся. Наследственность? В моё время в среднем начиналось в 12-13. И только у одной девочки восточных кровей в 10. У нас начали массово рожать от турков и арабов? Да вроде нет. Белые девочки кругом.
Но в любом случае, если в 10 месячные, то секса хотеть в 15 уже норма тоже. Или раньше. А мать никитки предлагает до 18-ти терпеть.
Nil admirari• 17 июня 2024
Тут, понятное дело, в таких темах сидят скрепные рашисты на зарплатах.
Теория Импетуса• 17 июня 2024
Ответ дляAnnichka
Причём здесь рожать от турков? Речь идёт о материнской наследственности
Теория Импетуса• 17 июня 2024
Ответ дляAnnichka
Мама Никитки говорит о возрасте согласия.
Согласия того, кому предлагают заняться сексом.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 июня 2024
Ответ дляAnnichka
Ви справді не розумієте? До 18 року стаття називалась розбещування осіб не досягнувши статевої зрілості. А з 18 року вже чітко означили вік- 16 років.
Далі шо? 15 чи 14? А знов, а шо такого? В 15 також вагітніють?
Так і в 9 чи 10 можуть завагітніти. Залежить від того, коли місячні підуть. Но це з не означає, що рік згоди треба до 10 знизити?
Теория Импетуса• 17 июня 2024
Ответ дляAnnichka
Так в 15 с ровесником можно или нельзя? По согласию.
С ровесником, по согласию, и с контрацепцией.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 июня 2024
Ответ дляAnnichka
Можете своїй донці і в 5 дозволити. Деякі он ще й заробляють на цьому.
Ответ дляТеория Импетуса
Ну так если у моих ровесниц начиналось в 12-13, в частности у меня в 13, у дочери в 13, у вас там на скрине ’иногда в 10-11’, каким образом теперь 10-11 ’часто и норма’? Если это дочери тех же белых женщин? Что поменялось в генотипе? Ничего. Зато наши дети едят много гормональной курицы. Которая набирает массу за 2 месяца, а не за год, как в наше время.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 июня 2024
Ответ дляAnnichka
До чого тут курка? В однокласниці мого сина в 9 років почалось. Я точно знаю, бо діти дружать з садочку, і дівчинка в гостях якраз була. В її мами в 14 почалось. Спеціально питала.
Статеве дозрівання в дітей вже набагато раніше починається. Підліткові гормональні ломки на роки 2 , як не на 3 раніше вже точно.
Теория Импетуса• 17 июня 2024
Ответ дляAnnichka
У вас есть официальная статистика тогда и сейчас? Ваше окружение - это сколько девочек? 5-10?
На Советчице сидит гораздо меньше женщин, чем живёт в Украине.
Теория Импетуса• 17 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так, акселерація.
Рая Ивановна• 17 июня 2024
Ответ для-Ань-
Сьогодні, 16.06.2024, в день батька.
Сколько этой гопоте платят?
СОЛНЦА ЛУЧИК• 17 июня 2024
Ответ дляNil admirari
Удалено администрацией...
NataliArinina• 17 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І тут залишу. Кому цікаво, почитають і проаналізують, чи так безвинно виховання дітей в одностатевих парах. Всі посилання в статті клікабельні.
Хто не хоче багато читати- в кінці порівняльні таблиці.
Ще одно напишу, ці дослідження були замовлені, щоб зруйнувати дослідження з 1997 до 2011 року , яки мали негативні висновки щодо всиновлення дітей. Но всеодно не вийшло отримати бажанийрезултиат для замовників
Я прочла полностью всю статью. Спасибо. Ещё раз убедилась, что я точно против воспитания детей в однополых семьях.
Na kablukah• 17 июня 2024
Ответ дляОлечка79
Не распинайтесь. Здесь не все Вас поймут.
Я даже не хочу объяснять для чего последнее время так активно продвигают всю эту радужную дичь . Повторюсь : всем пофиг что они делают в постели . Но они продолжают вопеть о себе что их ущемляют . Хотя получается что быть традиционным это уже стыдно . Мир сходит с ума
Он уже сошел)
Дикость принимают за норму.
Более того-агрессивно навязывают.
Дикость принимают за норму.
Более того-агрессивно навязывают.
Ответ дляJulia -e9ee
Я все поняла, не обязательно было ещё раз объяснять))
Но все-равно не готова, не мои проблемы что кто то остался в прошлом веке и не дорос, такие дремучие и тормозят развитие общества, а философия мне ваша не интересна-всех под одну гребёнку...
Ну от коли ви будете готові, взяти відповідальність і на себе, що хтось не доріс, тооімі поговоримо про сформоване толерантне суспільство. І так, якщо ви приймаєте одну сторону, то як вписується ваша агресія до іншої в поняття толерантності та розвитку? Ви так само нетолерантні, просто по іншу сторону ’барикад’, тільки й того. То ж чим ваша позиція ліпша? Бо вона ’в тренді’?
Marina444448• 17 июня 2024
Меня пугают оба марша... Точно бы не хотела в своей стране видеть ни крайне правые ни крайне левые настроения! Все что далеко уходит ’от центра’ всегда даёт однобокость и перекос.