Кава з адреналіном• 17 июня 2024

Неприємна ситуація в потязі у Німеччині

Сталась така ситуація в потязі: я з двома дітьми 5 та 10 років мала проїхати з одного населеного пункту в інший. Німеччина.
На станції не було автомату для оплати проїзду. Ми зайшли і одразу підійшли до контролера, попросили порахувати нам квитки.
Я сказала, що моїй меншій дитині 5 років (завжди ношу документи з собою). Контролер запитав, чи ми плануємо повертатись чи нам потрібно лише в одну сторону. Я думала, що туди-назад дешевше, тому він запитує в нас, інакше який сенс мені купувати квиток одразу у дві сторони. Я відповіла, що будемо повертатись.
Він порахував нам груповий квиток за 15,50 євро. Оплатила, квиток отримала.
Але вже коли приїхали я подивилась тарифи: на мене та старшу дитину вартість квитків туди -назад 10 євро. Аж ніяк не 15,50.
Розумію, що це ніби й смішно - 5 євро. Але сам факт того, що контролер, користуючись моєю необізнаністю, здер за квиток, по якому мало їхати пʼять осіб (двоє дорослих та троє дітей від шести років).
Чи варто звернутись на жд станцію для вирішення цього питання? Чи я нічого не вирішу, так як на квитку не вказано кількість та вік осіб?
Чесно кажучи, навіть образливо, що з нами так вчинили. Повторюсь, не скільки тих 5 євро шкода, як відношення
ХтоЯкщоНеЯ• 17 июня 2024
Ответ дляЗамріяна
Тільки не треба розповідати, що тут всі платять. Тай ще й права будуть качати. Там все набагато суворіше. Оці соплі, я з двома дітьми й невспіла, незнала не проходять. Якщо, що я щоденно їжджу 3 видами транспорту в одну сторону.
Кожного дня контролери, рідко хто не платить. Штрафы також регулярно у Незнайок стягують. 101 автобус, швидкісний трамвай, 5 тролейбус центр, 114 автобус.
Буває сперечаються, але в основному школярі і пенсіонери, в який проїзд безкоштовний, але вони або забули свій учнівський/пенсійний або не завалідували. Їх пробачають.
автор Кава з адреналіном • 17 июня 2024
Ответ дляА я женатая
Вы себя главное застеригайте, я вообще погуглила, что с 01.01.2022 контролеры не продают билеты, ибо пассажиры обязаны купить их в приложении в телефоне/в автомате/в Reisezentrum/в интернете дома с компьютера. Считайте вам пошли навстречу.
Билет вы можете купить даже сев в поезд в App в течение 10 минут с момента посадки, если ваша поездка превышает 10 минут (цитата с сайта DB)
У контролера з собою валідатор для оплати квитків, то ж оплату на місці приймають.
За оплату протягом 10 хвилин не знала. Дякую. Це правило мабуть не розповсюджується на проїзд автобусами ?
Була декілька раз свідком, як штрафували безбілетників (в автобусі).
Контролер заходив на зупинці і одразу починав сканувати білети у пасажирів. Буквально за декілька секунд добирався до якогось «зайця» і в ту ж мить вже виписував штраф. Аби можна було оплатити квиток певно безбілетники при контролері його б і оплатили.
Тримбулька• 17 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Ця тема - застерегти інших від подібного. У мене це 5 євро, а у когось може бути в десять разів більше.
Моя подруга поверталась з родиною з Польщі, ситуація схожа, але там ціна питання була набагато вищою. Вона їхала з батьками літнього віку і малолітніми дітьми. А порахували їм як на троє дорослих (так ніби з нею не було пенсіонерів) та шкільні обом дітям (які до школи ще не ходять). От і рахуйте.
Вона потім пішла і все вияснила у провідника. Різницю у коштах їм повернули
Ну так это цены для местных, а для не граждан Польши, то есть туристов цена, наверное, другая?
Новорічна пальма• 17 июня 2024
Реально достали эти нимкени на социалках .
Вам Германия платит , молчала б уже
Обсчитали ее. Ага.
Когда билеты покупаешь у кондуктора , то цена другая. Сидят там третий год, ни языка, ни работы, претензии одни .
Эта_Шикарна)• 17 июня 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Да мені пофіг. У нас 8 грн проїзд. На 10 еуро хоч обкатайся по колу.
За 10 евро в нас можна і в ресторані посидіти)))
Тримбулька• 17 июня 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
это де 8 грн?
Киев
Хитрушка-чекушка• 17 июня 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Удалено администрацией...
обожнюю гумор порадниць
автор Кава з адреналіном • 17 июня 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Вам Германия платит , молчала б уже
Обсчитали ее. Ага.
Аби я сиділа третій рік я б такі нюанси знала, включіть логіку.
Чому більшість рівняє по собі? Де вказано, що я третій рік сиджу на допомозі? 😶
А я женатая• 17 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Скачайте себе DB App, привяжите карту и покупайте билеты за 5 секунд в нем.
Сами выбираете там тип билета и никто больше не виноват:)
ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Фигня ныть, что немцы специально ей посчитали дороже. Разве они в свой карман? Лохонулись разве что и не стали вдаваться в подробности, вот и пробили групповой.
КондуктЕр тролейбуса• 17 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
А скільки?
ХтоЯкщоНеЯ• 17 июня 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
это де 8 грн?
Навіть 6.50,якщо 50 поїздок наперед сплатиш.Дійсні рік, а точніше бескінечно. Як тільки раз проїхався, термін ще на рік продовжується. Тобто теоретично можна 50 років їздити, по одному разу на рік)).
Молода і нерозважлива• 17 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Нам пробили груповий денний білет замість окремих чотирьох - два туди і два назад
Окремий квиток на кожного вам вийшов би дорожче.
ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Це і зараз працює?
ХтоЯкщоНеЯ• 17 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Це і зараз працює?
Так
Куда ж без меня• 17 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
А чого взагалі на ній сидіти? Я теж з двома дітьми, на Джоб не пішла, одразу працювати. До речі, від працюючих не чую скарг, а от коли зустрічаю тих, хто допомогу отримує, отам претензій вагон і маленький возик, все не так і все не то.
ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Скільки у вас коштує проїзд? Ви де?
автор Кава з адреналіном • 17 июня 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Аби ж ) тоді не було б образливо. Але ні, окремі квитки виходять дешевше ))
Тепер знатиму
Замріяна• 17 июня 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Удалено администрацией...
Хитрушка-чекушка• 17 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
В Україні теж не панькаються. Принаймні в Києві. Їдеш у транспорті-повинен бути сплачений проїзд. А знаєш чи не знаєш як заплатити, то вже твої проблеми. Штраф 160грн.
До речі також є нюанси. 50 поїздок сплатив, буде 6.50.Сплачуєш одну-8грн.В міській електричці 15 кондуктор, і 7.50 в автоматі, карткою Visa
а как заплатить за проезд в Киеве?
приложение есть какое-то?

домой захотелось
автор Кава з адреналіном • 17 июня 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Тобто свої зароблені кошти не шкода?
А допомогу шкода до копійки? Так по Вашій логіці?
Тримбулька• 17 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
а как заплатить за проезд в Киеве?
приложение есть какое-то?

домой захотелось
Киев цифровой или просто картой в транспорте
КондуктЕр тролейбуса• 17 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
а как заплатить за проезд в Киеве?
приложение есть какое-то?

домой захотелось
Карткою без проблем
ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я буду літом їхати. Як краще сплачувати за проїзд, підкажіть будь ласка? В мене все: і метро, і автобус.
Замріяна• 17 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
а как заплатить за проезд в Киеве?
приложение есть какое-то?

домой захотелось
Проїзний звичайний чи з телефона. В мене і те і те, на випадок коли не аж зв´язку звичайний проїзний, так то телефоном можна.
Новорічна пальма• 17 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Если б Вы до войны ездили в Европу , то знали б нюансы . Хоть война вам прорубила туда окно . Учите язык .
КондуктЕр тролейбуса• 17 июня 2024
Цікаво, тема про 5 євро, які вкрала Німеччина у бідної української біженки, набере 100 сторінок?
Замріяна• 17 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Закачайте Київ цифровий і поповнять віртуальну карту і все, сформували квиток, приклали до валідатора, зачитали і все.
ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ дляЗамріяна
І там можна купити абонемент на 50 поїздок?
ДелайКак_Я• 17 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Автор, не думаю что специально, контролер увидел семью которая будет ехать туда-обратно и пробил дневной семейный билет, вот и все. Он не высчитывал что выгоднее для Вашей компании. Если нет автоматов, то покупайте онлайн и не будет проблем. У нас была более интересная ситуация, покупала дойчландтикет 28 июля на авгус…и менеджер в сервисном центре db оформил дойчландтикет (который действует месяц) не на август, а на июль (т.е. всего на 2 дня). Я недосмотрела, а только дома заметила( в трубу 49 евро( сейчас 10 раз посмотрю/11 уточню))) и тоже не думаю что специально так сделал менеджер, откуда он знал как интенсивно и куда буду кататься, может мне выгоднее взять дойчландтикет на 2 дня