Кава з адреналіном• 17 июня 2024

Неприємна ситуація в потязі у Німеччині

Сталась така ситуація в потязі: я з двома дітьми 5 та 10 років мала проїхати з одного населеного пункту в інший. Німеччина.
На станції не було автомату для оплати проїзду. Ми зайшли і одразу підійшли до контролера, попросили порахувати нам квитки.
Я сказала, що моїй меншій дитині 5 років (завжди ношу документи з собою). Контролер запитав, чи ми плануємо повертатись чи нам потрібно лише в одну сторону. Я думала, що туди-назад дешевше, тому він запитує в нас, інакше який сенс мені купувати квиток одразу у дві сторони. Я відповіла, що будемо повертатись.
Він порахував нам груповий квиток за 15,50 євро. Оплатила, квиток отримала.
Але вже коли приїхали я подивилась тарифи: на мене та старшу дитину вартість квитків туди -назад 10 євро. Аж ніяк не 15,50.
Розумію, що це ніби й смішно - 5 євро. Але сам факт того, що контролер, користуючись моєю необізнаністю, здер за квиток, по якому мало їхати пʼять осіб (двоє дорослих та троє дітей від шести років).
Чи варто звернутись на жд станцію для вирішення цього питання? Чи я нічого не вирішу, так як на квитку не вказано кількість та вік осіб?
Чесно кажучи, навіть образливо, що з нами так вчинили. Повторюсь, не скільки тих 5 євро шкода, як відношення
Замріяна• 17 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
І там можна купити абонемент на 50 поїздок?
Так, тоді буде по 6.50, а не по 8

ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ дляЗамріяна
Так, тоді буде по 6.50, а не по 8
Вони діють і на автобус, і на метро!

Дякую за підказочку! Тепер не буду як автор
Замріяна• 17 июня 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Цікаво, тема про 5 євро, які вкрала Німеччина у бідної української біженки, набере 100 сторінок?
Думаю, ні. Там тушки повзлтали, може ж таки спати підуть коментатори))
ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ дляЗамріяна
Я верю в Советчиц. У нас получится)
Замріяна• 17 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Вони діють і на автобус, і на метро!

Так, все вірно, і на автобус і на метро.
ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ дляЗамріяна
Дякую ще раз!
КондуктЕр тролейбуса• 17 июня 2024
Ответ дляЗамріяна
Да пох на ті тушки. Хай впадуть на узькі тупі бошки

Замріяна• 17 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Дякую ще раз!
Вертайтесь додому))) ми на вас чекаємо)))
миссАрфография• 17 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Аби я сиділа третій рік я б такі нюанси знала, включіть логіку.
Чому більшість рівняє по собі? Де вказано, що я третій рік сиджу на допомозі? 😶
А, то ви з 0- м німецьким маєте працю і ЗП з 10 тис?
ХтоЯкщоНеЯ• 17 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
а как заплатить за проезд в Киеве?
приложение есть какое-то?

домой захотелось
Найкраще придбати картку Київ Цифровий, закинути на неї 50 поїздок по 6.50,і кататися. Її можна прив´язати в додаток Київ Цифровий, до банківської карти, і платити телефоном, без пластику. Банківська картка буде як цифровий проїзний. Ті ж 6.50,якщо одразу за 50 поїздок заплатите.
А так можна по одній поїздці в додатку купувати, буде 8грн.Або сплачувати просто будь якою банківською карткою. Або купити в автоматі з продажу квитків, паперовий квиток, з одноразовим QR кодом.
Є ще міська електричка, де 15 грн в кондуктора, або 7.50,якщо банківською карткою Visa
ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ дляЗамріяна
Назбираю німецьких грошиків і приїду)
О_Юми• 17 июня 2024
Ви справді думаєте, що у контролера була мета нагріти вас на 5 євро? ’Користуючись моєю необізнаністю’ , ага спеціально чекав на такий шанс ’здерти’ з українки за груповий квиток
Куда ж без меня• 17 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Тобто свої зароблені кошти не шкода?
А допомогу шкода до копійки? Так по Вашій логіці?
Ну ви попрацюйте спершу з 8 до 17, а ввечері на навчання і вам буде точно не до теми про 5 євро на порадниці)
ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ дляО_Юми
Взагалі німці коли бачать українців, вони бачать такий прапор України над людиною і з´являється бажання нагріти на 5 євро.
А я женатая• 17 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Тобто свої зароблені кошти не шкода?
Жалко, но без трагедии. Я с 2020 года езжу на электро автомобиле. В конце 2022 моя парикмахер сказала, что до 31.12.2022 для всех электромобилей в Штуттгарте парковки были бесплатными🤣 Ну посмеялись, ну а что делать надо было))
Я не знаю, сколько сотен евро или там за тысячу перевалило🙈 я заплатила за 2,5 года зря)))))
ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ длямиссАрфография
Тисячі півтори може і має...Але хіба 5 євро це так багато?
ХтоЯкщоНеЯ• 17 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Я буду літом їхати. Як краще сплачувати за проїзд, підкажіть будь ласка? В мене все: і метро, і автобус.
Якщо надовго, то додаток Київ Цифровий необхідний.
Якщо тимчасово, то можна просто банківською картою сплачувати. При перевірці називаєте 4 останні цифри карти. Банківською всюди проїзд 8грн.
За виключенням міської електрички.
ДелайКак_Я• 17 июня 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Так тема не про 5 евро) тема шире) про то что нужно быть бдительной, не зевать, перепроверть, точно знать что тебе нужно…в Германии так) попасть на деньги можно очень легко. Я зазевалась, знак не увидела что нельзя парковаться, так забирала машину с штраф площадки, попала на 300 евро. Это притом что ставлю машину в одном и том же месте, но в одно прекрасное утро не заметила временный знак (там должен был быть ремонт дороги, поэтому и знак повесили) и вуаля..прихожу, машины нет и место где она стояла все перерыто(
ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
За виключенням міської електрички.
Київ Цифровий є (підписую петиції), а що там можно купувати абонемент не знала. В мене пластік раніше був.

ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Прибежала большая собака и закопала))))
О_Юми• 17 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ну то я так і зрозуміла. Це людина ж мабуть днями чекає на свій шанс
ДелайКак_Я• 17 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Прибежала большая собака и закопала))))
Почти) ну нужно признать что все четко в Германии. Я обратилась в ближайшее отделение полиции, предъявила документы - они сразу сказали где машина, почему произошла эвакуация. Выписали штраф в 30 евро за нарушение правил парковки, и сказали по какому адресу машину забрать. Я наивно обрадовалась что так легко отделалась, всего 30 евро. Ага, рано радовалась, через месяц письмо счастья пришло что я должна фирме по эвакуации заплатить 270 евро. Сейчас я очень внимательная и законопослушная, замечаю все знаки)
ЗновЗдоров• 17 июня 2024
Ответ дляДелайКак_Я
55 евро за вождение велосипеда с телефоном. Провтыкала оплатить штраф вовремя (надо было читать немелкий шрифт тоже) и вот уже год жду второй штраф с суммой покрупнее.
ДелайКак_Я• 17 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Штрафы нужно вовремя оплачивать, игнорировать ни-ни, себе дороже( знаю такое
ХтоЯкщоНеЯ• 17 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Той пластик можна підвязати в додаток. А якщо вже його немає, то створити віртуальну картку, підвязавши її до банківської.
Ось на скрін в мене дві картки. Верхня, то цифрова-віртуальна. Вона створюється в додатку, і прив´язується до вашої банківської. Там є інструкція, як це зробити. Оплачувати так-вмикаєш Google Pay/Гаманець, обираєш банківську картку до якої прив´ язав віртуальний проїзний,прикладає до валідатора телефон, і списується поїздка,а не 8грн.
Друга, то звичайний пластик, яким я теж користуюся. Він в мене вже 1000 років. Зареєструвала його для того, щоб якщо він перестане працювати, або загублю, то не втратити поїздки. Карта блокується, а поїздки перекидаєш в додатку на іншу картку.
Банан-барабан• 17 июня 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Оооол поехало. Самавинавата
А кто?
Указка• 17 июня 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Между городами по стране 8 грн.? Точно?
у Львові 20 грн у трамваї)
Inci• 17 июня 2024
Удалено администрацией...
Банан-барабан• 17 июня 2024
Ответ дляУказка
у Львові 20 грн у трамваї)
В КР в трамваях,скоростном автобусах, троллейбусах бесплатно
ПростоБелка• 17 июня 2024
Как будто вы свои 5 евро отдали... Вам их платят, не жадничайте